Skocz do zawartości

Gdzie kupujecie feromony?


Sephiroth

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem zapytac gdzie każdy z Was kupuje feromony, bo nie wierzę, że tylko w jednym sklepie.

 

 

Przeszukałem siec na sklepy internetowe i znalazłem np jeden sklep (http://www.feromonline.pl), gdzie niektóre produkty są o wiele tańsze niż na http://feromony.pl/

Inna sprawa, że na feromony.pl jest możliwośc zwrotu towaru i $$$..

 

 

Może macie jeszcze jakieś inne miejsca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, feromony.pl są chyba jedynym importerem skutecznych (mam nadzieję :wink: ) feromonów.

 

A z drugiej strony to jest wiele sklepów internetowych w Polsce.

Wpisz w google.pl "feromony" i Ci wyskoczy pełno adresów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, znam już większośc oferty jaka jest w polsce z różnych sklepów.

 

ale np porównanie: Pheromax na www.feromony.pl kosztuje 269 zł a na www.feromonline.pl 216.

 

Jak by nie patrzec to jest jednak różnica...:P

 

No, ale jak by nie patrzec, tylko www.feromony.pl oferują w razie czego zwrot kosztów...

 

Ktoś kożystał z innych serwisów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nikt nie sprawdzał innych miejsc to szkoda...

 

No to w takim razie kupię na feromony.pl, bo wolę coś sprawdzonego.

 

Ale jeśli ktoś kupował gdzieś indziej niech pisze, jeśli się zawiódł na jakimś sklepie tymbardziej niech pisze, pomoże w ten sposób innym. A jeśli jest zadowolony też niech pisze;) bo konkurencja = niższe ceny i lepsza jakośc usług;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale np porównanie: Pheromax na www.feromony.pl kosztuje 269 zł a na www.feromonline.pl 216.

 

Jak by nie patrzec to jest jednak różnica...:P

 

 

Kurde! Sephiroth! Patrzyłem na tą stronę i ta tabela na której wypisane są nazwy feromonów, ich ceny oraz stężenie są tylko po to aby porównać i poinformować, że produkty, które sprzedają na feromonline.pl (a w sumie jest ich 4- te Pheromore) są najlepsze! Podono zawierają 32mg feromonów na 20ml czystego produktu! Czy to możliwe? Chyba wiesz, że 1mg= 1ml, czyli jest to prymitywne kłamstwo!

 

Kliknij w poniższy link;

http://feromony.pl/PorownanieProduktow3

I przewiń pod pierwszą tabelę od góry, a następnie kliknij w napis pod ową tabelą. No, i dokładnie to przeczytaj! Podobno Pheromore posiadają stężenie 0,16%!!! Jak to możliwe? (P10- 0,1% i są to czyste feromony, bez żadnych dodatków oraz alkoholu!- ale jest w zestawie w osobnym flkonie.)

 

 

Aha, i przecież jest tam tylko opcja, przy której można zamówić te Pheromore! Czy widzisz sposób na zamówienie Pheromax?

 

EDIT;

 

bo konkurencja = niższe ceny i lepsza jakośc usług;)

 

No i nie sądzę, aby w Polsce był inny sklep z dobrymi feromonami niż feromony.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ali, moja wina, nie sojrzałem na formularz zamówienia...:( przepraszam

 

Ale też nie mówiłem o tych produktach, które są na tamtej stronie a któreych nie ma na feromony.pl, tylko o porównaniu cen pheromaxu.

 

No ale przyznaję się, moja wina, powinienem przejrzec formularz zamówienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie stało :D

 

Jeśli chodzi o cenę Pheromax z tej tabeli (216 złotych) to może brali ją z zagranicznej strony, a następnie wpisywali po przeliczeniu :?:

 

Tylko nie myśli, że jak jest wpisane 216 złotych to musi być jakiś sklep w Polsce, który po takich cenach sprzedaje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kliknij w poniższy link;

http://feromony.pl/PorownanieProduktow3

I przewiń pod pierwszą tabelę od góry, a następnie kliknij w napis pod ową tabelą. No, i dokładnie to przeczytaj! Podobno Pheromore posiadają stężenie 0,16%!!! Jak to możliwe? (P10- 0,1% i są to czyste feromony, bez żadnych dodatków oraz alkoholu!- ale jest w zestawie w osobnym flkonie.)

 

Zastosuj się do poniższych instrukcj MAREK!

Podobno androstenon w stężeniu powyżej 0,1% ulega wytrąceniu i powstaje widoczny osad. A Pheromore chyba jest przezroczystym płynem.

I jeszcze jedno; niemożliwe jest, aby w produkcie kosztującym mniej niż 200 złotych znajdowało się 10 mg czystych feromonów...

Wnioski sam wyciągnij.

 

 

Ali, chyba nie chcesz powiedzieć, że np. jeden litr czyli 1 dm3 wody równa się 1 dcm3 żelaza ? :D

 

 

Hmm, równa się! Objętościowo tak, ale nie wagowo! Żelazo byłoby cięższe, ale objętość miałoby taką samą! :D Chodzi mi o płyny, gdyż feromony mają konsytencję podobną do wody- stąd ten sąd.

 

@marek- i nie ma 1dcm! :D Jest tylko 1dm!

 

Aha, i gadamy o feromonach, a nie o wodzie i żelazie!

Przcież Perfect 10 są czystymi feromonami- 10ml płynu to 10ml feromonów- czystych! Chyba nie ma bardziej stężonych feromonów na rynku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1mg=1/1'000 g = 1/1'000'000 kg

1ml=1/1'000 l

Przy założeniu, że feromony ważą tyle samo co woda (a z dużą dozą prawdopodobieństwa można to zrobić), absolutnie nie można powiedzieć, że 1mg to 1ml :lol: Pomyłka jest tysiąckrotna ;)

1l wody = 1kg

1mg=1/1'000ml

Faktem jest, że na tej stronie nie sprzedaje się innych feromonów niż te cztery wymienione.

Nie natrafiłem się na inny sklep w Polsce, gdzie możnaby zakupić te feromony co na feromony.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała dygresja :)

 

Przcież Perfect 10 są czystymi feromonami- 10ml płynu to 10ml feromonów- czystych!

Jeśli na 10ml płynu to 10ml feromonów to znaczy że nie mają stężenia 0,1% tylko 100% co jest oczywiście niemożliwe :)

 

Chyba nie ma bardziej stężonych feromonów na rynku?

To nie jest argument tylko teza :) - własnie zastanawiamy się czy nie ma

8)

 

Podobno Pheromore posiadają stężenie 0,16%!!! Jak to możliwe?

A kto powiedział ze niemożliwe ?

-serwis www.feromony.pl

A skąd wiemy czy tak rzeczywiście jest ?

 

Podobno androstenon w stężeniu powyżej 0,1% ulega wytrąceniu i powstaje widoczny osad.

A skąd to wiemy ?

-serwis www.feromony.pl

A skąd wiemy czy tak rzeczywiście jest ?

 

W obu ostatnich przypadkach musimy bezgranicznie zaufać "jedynemu słusznemu" sklepowi z feromonami jakim jest www.feromony.pl :D

A to nie jest najbardziej optymalny sposób oceny ;)

Nie ze względu na sklep (do niego nic nie mam) ale ze względu na brak konkurencji - bo wszyscy kupuja w www.feromony.pl :)

A jeśli (broń Boże) jakiś sklep ma coś taniej to znaczy że jest to podróbka bo przeciez w sklepie www.feromony.pl jest najtaniej ;) co jest oczywiście przez nasz "ulubiony" sklep "naukowo" udowodnione ;)

 

Do nikogo nie piję (na pewno nie do ciebie ali) ale zastanówcie się, patrząc na chwilę z boku, jak dziwnie chwilami wyglądają rozmowy o feromonach na tym forum. :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imesh23, w pełni się z Tobą zgadzam:)

 

No, ale jeśli do nikogo nie pijesz to musisz miec jakieś pojęcie o fero, inaczej nie śledziłbyś tego forum... Jeśli wyciągnąłeś takie wnioski musisz byc albo ogromnym sceptykiem albo miec inne doświadczenia z fero, z innych miejsc.

 

Z tym perfect ten to sam już nie wiem. racja, że przydałaby się opinia kogoś spoza www.feromony.pl, kto zna się na rzeczy albo od dawna ma doczynienie z fero.

 

Czy nikt z Was nie zna nikogo takiego? Albo kogoś, kto kożystał z usług innego sklepu? Nawet jakiegoś zagranicznego...?

 

 

ali napisał:

Podobno androstenon w stężeniu powyżej 0,1% ulega wytrąceniu i powstaje widoczny osad.

 

Jeśli perfect ten to "koncentrat" do rozrabiania, to sądzę, ze możliwe jest, aby i androstenon miał w nim większe stężenie, bo po rozrobieniu wszystko może byc już ok, prawda?

 

Tu przydałby się jakiś opis kogoś kto kożystał z perfect 10 i może opowiedziec jak ten koncentrat wyglada przed rozrobieniem (czy jest to zawiesina czy coś w tym stylu) i jak wygląda po rozrobieniu? Co się zmienia?

 

A może sam sklep feromony.pl zapewniłby nam, uzytkownikom forum i potencjalnym klientom możliwośc zaczerpnięcia informacji z niezależnego wiarygodnego źródła?

 

Co do mnie, mam zamiar w ciągu kilku dni kupic pheromax, ale dlatego, że wiele osób na tym forum go chwali. Po wypowiedziach też sądże, że będzie dla mnie najlepszy... A jak nie zadziała podczas żadnej z trzech prób to go zwrócę, i tyle:P Bo to chyba będzie możliwe, prawda? tak, jak jest napisane na stronie www.feromony.pl

 

Też jednak chciałbym dowiedziec się jeszcze trochę więcej na temat feromonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co? Przecież jakby się rozrobiło P10 to nie mógłby mieć wyższego stężenia. Posiada on stężenie 0,1%, bez alkoholu! To są czyste feromony bez niczego! :D

 

Mógłby mieć (jeśli w ogóle mógły) gdyby byłby to dalej koncentrat :D

 

 

I posiada on stężnie 0,1%, a nie jak to ktoś napisał 100% :D , bo jest to 1ml/1 mg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na allegro.pl lepiej nie kupujcie feromonów, bo jak ja np. pisałem maile do sprzedawców na allegro.pl z pytaniem "Jakie stężenie posiada ten produkt", to nigdy nie dostałem odpowiedzi.

 

No, może raz, ale sprzedawca odpisał mi, że pewien produkt (nie powiem jaki) posada stężenie 5%!!! :shock:

Przecież P10 posiada 0,1%, czyli jest to stężnie 50 razy wyższe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imesh23, w pełni się z Tobą zgadzam:)

A może sam sklep feromony.pl zapewniłby nam, uzytkownikom forum i potencjalnym klientom możliwośc zaczerpnięcia informacji z niezależnego wiarygodnego źródła?.

 

Sephoroith, zerknij tutaj: http://pherolibrary.com/reference/product-table.html

 

To tabela sporządzona przez największych speców od feromonów na świecie.

 

Jak widać, stężenie Perfect Ten wynosi dokładnie 0,10%. Dlaczego? Czysta matematyka:

W 10ml flakonie znajduje się 10mg feromonów, a więc 10mg/10ml = 1 mg/ml.

W przybliżeniu 1ml~1g (1000mg), a więc 1mg/ml=0,001g/ml=0,001g/g

 

W skali procentowej: 0,001*100=0,10%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Pozwól, że poprawię.......

-----------------------------------------------------------------------

Sephoroith, zerknij tutaj: http://pherolibrary.com/reference/product-table.html

 

To tabela sporządzona przez największych speców od feromonów na świecie.

-------------------------------------------------------------------------

 

 

Przez takich samych chłopaków jak my.....to forumowicze sporządzili i szkoda ze nie chce im się uaktualnić!

Jest to najlpeszy sklep z praktycznie nasjlepszymi produktami, niejedyny ale prawdopodobnie najlepszy. Są jeszce dwa inne też bardzo dobre...

 

 

 

Jak feromony kupuje tylklo tam, za granicą, no i oczywiście od naszego kochamnego p. Artura tzn. mocneferomony.pl

 

I musze z przykrością stwierdzić, a ku radości właściciewla skelpu, jest to jedyny sklep w Polsce sprzedający feromony!

 

Reszta to podróby!

Niestety!

 

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności