Skocz do zawartości

PHEROMAX


klient_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

NIE JAK NA WAS DZIAŁA OTOCZENIE LECZ CO WY Z TYM POTRAFICIE ZROBIĆ

PO FERO JESTESMY POPROSTU BARDZIEJ WIDOCZNI I POSTRZEGANI JAKO LIDZIE KTÓRYM LEPIEJ NIE WCHODZIC W DROGĘ NP (NPA)

 

CZY KTOŚ Z WAS ZABAWIAŁ SIE STERYDAMI ?

 

POMIJAM KWESTIE MIĘŚNI ODPOWIEDNIE ANABOLIKI DAJA KOPA I TO DOBREGO DO PRODUKCJI NATURALNYCH FEROMONÓW I REZULTATY SA PODOBNE (PODOBNE ) BO RACZEJ NIE UZYSKAMY STĘŻEŃ PROPONOWANYCH PRZEZ SRODKI SPRZEDAWANE NA RYNKU.

 

CO POTRAFICIE ZROBIC Z LUDZMI KIEDY WAS ZACZNĄ POSTRZEGAĆ TROSZKĘ INACZEJ ?

 

PSYCHOLOGIA LEKARSKA -NA POCZATEK DOBRA LITERATURA .

PO ZAPOZNANIU Z WYBRANYMI ASPEKTAMI SPRAWY PODAM DALEJ LEKTURKĘ I WTEDY ZACZYNAMY SIE DOPIERO BAWIĆ LUDZMI!!!!!!!!!!!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka

 

mam juz Pheromax i dzis go w szkole wyprubowalem ale szczerze mowiac nie widzialem wiekszych efektów poza tym ze ( chyba) bylem pewniejszy siebie.Co prawda to jest pierwszy dzien mojego uzywania Pheromaxa i nie dzialalem wsumie wcale tyle co troszke rozmawialem z dziewczynamie wiec sie nie załamoje i nie mowie ze feromony dzialaja:D to byl pierwszy dzien i tak jak wyzej powiedzialem nic nie dzialalem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zauważyłem że jestem bardziej pewny siebie (po NPA).

Jednak nadal jestem sceptyczny i twierdze że sobie to wkręciłem :)

Szkoda że nie ma nikogo kto zamieniłby mi feromony na wodę o zapachy fero bez mojej wiedzy :P

Zobaczyłbym czy faktycznie działają :)

 

Innych efektów narazie nie zauważyłem. :(

Panny nadal nie rzucaja mi sie na szyję... Ehhhh :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz prawie tydzien uzywam Pheromax i po pierwszym dniu nawet nie czulem zapachu tych feromonów na sobie ale z kazdym dniem to sie zmnienia i coraz bardziej zaczynam czuc zapach:) a czy dziala to nie wiem jestem chyba pewniejszy siebie ale nic poza tym bo jak narazie nie dzialam z dziewczynami uzywam ich w szkole dlatego zeby sie przyzwyczaic narazie do nich a potem zaczynam dzialac;D tzn jutro juz zaczne dzialac tak jak powinienem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest temat o Pheromaxie, a dział o feromonach- tak samo jak całe forum.

 

Pewnie AMIGO już się tu nie zjawi- reklamuje tylko swoje ulubione forum, a zapewne wcześniej nigdy nie stosował feromonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne wyczytałeś to w instrukcji.

 

Ale do rzeczy:

zależy to od wielu czynników.

Możesz już na początku stosować Pheromax w kulce po obu stronach szyi.

Jest to indywidualnością. Stosowanie po obu stronach, może być dla Ciebie za dużą dawką i mogą wystąpić objawy przedawkowania (ja akurat tak mam).

Najlepiej sam przetestuj. Moim zdaniem najgorszm skutkiem przedawkowania tegoż środku jest to, iż może nadmiernie nieprzyjemnie pachnieć :?

 

Testuj i tylko testuj. Sam znajdź swoją najlepszą dawkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście przy zbyt dużej dawce NPA staję się poddenerwowany. Znajomy, który zmieszał wiele feromonów na dyskotece stał się nieświadomie tak agresywny, że praktycznie bez powodu wywoływał bójki z innymi ludźmi. Dopiero następnego dnia zdał sobie sprawę z tego, że normalnie się tak nie zachowuje.

W grę wchodził wtedy również alkohol. Na co dzień takie efekty są subtelne i nie zawsze można to dostrzec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ja tam nie mam nic do Love And Desire, co do zawartosci to za niezla cene otrzymalem produkt ktory nie tylko ladnie pachnie bo to bylaby zwykla perfuma, TO DZIALA przyznala to moja dziewczyna mimo ze jestesmy razem juz 5 lat hehe. feromony to feromony kurcze ludzie nie przesadzajcie z tymi dyskusjami na temat marek. Produkt jest dostepny tylko na intymnosc.pl bo ta firma ma wyłączność i wcale sie nie dziwie jej strategii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez tak sadze...tzn wiem to... i najlepiej jakby takie posty byly kasowane odrazu zeby nie robic balaganu
Racja, choć z drugiej strony to zabieranie wolności słowa hehe ........

Na innym forum na którym działam jest pewien patent, a mianowicie polega na nadawaniu rangi specjalnej osobom, które mają związek z handlem danym towarem. Jeśli się potwierdzi, że zygmuntx@o2.pl

ma związek z www.intymnosc.pl to powinien dostać rangę specjalną np. Handlarz feromonami i wtedy dzięki temu nie zabieramy wolności słowa a i inni wiedzą, że do treści prezentowanych przez tego osobnika na forum należy podchodzić z dystansem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie





×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności