Skocz do zawartości

RAW ANDROSTENONE


Remi

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam całą butelkę nowego singla RAW Androstenone - użyłem 1 pipetę do testow. Zdecydowanie nie dla mnie. Chyba dysponuje samemu dużą ilością androstenonu bo nawet minimalne dawki dają złe efekty. A wiem, co pisze, ponieważ używam fero od 15 lat a moje posty są przypięte jako wzorcowe. 
Cena 180 zł. Oryginalny flakon. Wyślę na własny koszt. 
Gdyby ktoś nie znał i nie miał dostępu do strefy VIP to wklejam opis poniżej:
 
RAW ANDROSTENONE
FEROMON MOCY I ZDECYDOWANIA

Pomocny, gdy potrzebujesz dodatkowej dawki pewności siebie, asertywności, decyzyjności. Gdy pragniesz by Cię zauważono. To feromon tzw. przywódcy stada (osobnika Alfa). Stanowczość w płynie. Ważny tam, gdzie liczy się konkret i działanie. Szczególnie istotny dla liderów, przywódców, zarządzających zespołem. Wszędzie tam, gdzie liczy się posłuch, uwaga i autorytet. 

Kobieta również może korzystać z AndrosteNONu, gdy potrzebuje w danej sytuacji dodatkowej dawki pewności i asertywności. Jedna z pierwszych Klientek, po jego stosowaniu powiedziała: "na co dzień nie mam problemów w komunikacji z innymi, ale po zastosowaniu tych feromonów po prostu idę jak przecinak! Nie ma sprawy nie do załatwienia. Po prostu ZERO wątpliwości w każdym temacie!" 

Inny z naszych Klientów - zawodowy bokser - stosował AndrosteNON każdorazowo przed walką. Efekt był taki, że przeciwnik bardziej się go lękał, a on sam czuł większą dominację, moc i pewność siebie. AndrosteNON jest idealny, by zdominować i odstraszyć konkurenta. Perfekcyjny podczas negocjacji. 
Stosuj AndrosteNON, gdy potrzebujesz dodatkowej siły przebicia - czy to na spotkaniu biznesowym, czy w urzędzie. Z AndrosteNONem łatwiej o asertywność i swobodę w wyrażaniu swojego zdania. Jest ważny, gdy pragniesz usunąć lęk przed oceną innych. To sposób, by zyskać przewagę w kontaktach interpersonalnych. Jeśli pragniesz wyróżnić się z tłumu, być w centrum uwagi, by inni Cię słuchali, darzyli szacunkiem, autorytetem i uznaniem, wybierz ten produkt. 
Androstenon to MOC w płynie. Wykorzystaj ją już dziś. 
 

Efekty w skrócie:
  • wyróżnienie z tłumu, centrum uwagi
  • budowanie autorytetu
  • respekt, szacunek
  • pomocny, by usunąć lęk przed oceną innych
  • większa pewność siebie i asertywność
  • większa kontrola grupy, zespołu
  • większa decyzyjność
  • łatwiejsze negocjacje
  • siła przebicia
  • wzmacniacz charyzmy
  • większe poczucie mocy, energii, chęci działania
Dla kogo:
  • dla liderów, managerów, zarządzających zespołem
  • dla sprzedawców
  • dla ludzi sukcesu
  • dla osób, które chcą być w centrum uwagi
  • dla osób, które chcą mieć przewagę

 

 

wizualizacja-etykieta_NON.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Tak, aktualne. To nie ma daty przydatności jak lekarstwa. Po prostu trzeba dobrze zakręcić butelkę bo wyparuje jak spirytus. To wszystko. Ja miałem pierwszy Androstadienone chyba z 3 lata. Codziennego użycia! Także sam widzisz. Można np. z kolegą się podzielić. Wychodzi jeszcze taniej wtedy. Ja dolewałem do perfum lub robiłem mieszanki a i tak starczyło na tak długo. 

Pewnie z Androstenone będzie podobnie, choć daje się go ciut więcej na początku i ogólnie więcej niż androstadienone. 

Jesli byłbyś zdecydowany to pisz. Ja jestem do przyszłego tygodnia na wakacjach i gdybys chciał to mógłbym wysłać najwcześniej w przyszły piątek. 

Daj znać po prostu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zastanawiam się czy Androstenone to będzie dobry wybór bo jak używam NPA w małych ilościach to widzę różnicę w zachowaniu innych w stosunku do mnie. Mogę mieć podobną sytuację do Twojej, że minimalne dawki będą dawały złe efekty... 

W sumie nie potrzebuję jakiegoś konkretnego feromonu bo mam stabilną sytuację i w pracy i w życiu prywatnym, ale jak się kiedyś używało to zawsze jest chęć znowu poczuć tę moc :-)

Może pokuszę się o Androstadienone albo jakiś Pheromax. Co według Ciebie było by lepsze?

Udanego wypoczynku :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności