Skocz do zawartości

Próbka PHX Oxytrust


Marcin0

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Może mi ktoś powiedzieć jak to tak naprawdę dawkować?

Ten  wężyk nie jest zbyt wiarygodną miarką. Próbowałem nałożyć trochę na palec obracając fiolkę. 2 razy tak zrobiłem i nie zauważyłem różnicy po ludziach z otoczenia, chociaż po sobie odczułem większą pewność siebie,ale efekt szybko zanikł tak po godzinie.

I jeszcze mam przy okazji pytania:

Z jakiej odległości to w zasadzie jest odczuwalne przez inne osoby? Max 1 metr czy więcej?

Dobrze przykryć perfumami - rozumiem, że najlepiej psiknąć perfumami w miejsce z fero czy lepiej psiknąć obok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.11.2019 o 14:14, Marcin0 napisał:

Cześć

Może mi ktoś powiedzieć jak to tak naprawdę dawkować?

Ten  wężyk nie jest zbyt wiarygodną miarką. Próbowałem nałożyć trochę na palec obracając fiolkę. 2 razy tak zrobiłem i nie zauważyłem różnicy po ludziach z otoczenia, chociaż po sobie odczułem większą pewność siebie,ale efekt szybko zanikł tak po godzinie

Cześć, dawkujesz jak Ci wygodnie. Ja wyciągałem wężyk i trzymałem w pozycji pionowej nad nadgarstkiem pozwalając pracować grawitacji. Spadła kropla, rozcierałem na drugim nadgarstku i raz dwa za uszy. Jak chciałem mocniejszego efektu to jeszcze pod nosem dotykałem wężykiem. 

Ja perfumy nakładałem na feromony a nie obok. Wydaje mi się, że wtedy lepiej się roznoszą z zapachem perfum. I zasięg taki sam jeśli można to tak nazwać ;-)

 Dodam, że jeśli na Ciebie zadziałało w taki sposób to dawki możesz regulować w oparciu o tą która tak na Ciebie zadziałała :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marcin0 Ja jeszcze dodam, że z feromonami, tak naprawdę im bliższa odległość, tym lepsze działanie. Najlepiej będą działały na odległość swobodniej rozmowy.

Cierpliwie próbuj różne dawki, zmieniaj miejsca aplikacji, raz perfumy obok, raz perfumy na feromony - sprawdzaj co ci najbardziej odpowiada, bo ile osób tyle sposobów.;) Trzeba testować na swojej skórze, z czasem efekty są coraz bardziej zauważalne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności