Skocz do zawartości

NPA


iceman69

Rekomendowane odpowiedzi

@iceman- ale jesteś szczery!

 

Przecież to pewne, że NPA jest skuteczniejsze gdyż ma o wiele wyższe stężenie oraz posiada 3 składniki- co prawda 2 nieujawnione, ale jednak (szczerze mówiąć to nie chce mi się wierzyć jak producent nie chce ujawnić innych składników- nie wierzę też, że NPA posiada inne składniki niż androstenon).

 

A jeśli o omoje odczucia chodzi to- niestety- uzywam NPA dopiero drugi raz i nie będę się wypowiadał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

icemanie... polecasz, są zajefajne..... no ale opisz dlaczego dokładnie są takie? czyżby jakaś ciekawa historia? a może tylko taka reklama?

jeśli już pisałeś na forum to przepraszam ale raczej nigdzie nie widziałem:(

 

ja chcę jakies w końcu zamówic.... albo pheromax próbka albo npa.

 

i co jeśli np w ciągu dwóch tygodni nie zobaczę efektów i nie spodoba mi się, nie będę zadowolony? na pewno będę mógł je zwrócic?

 

a jeśli zwrócę, przecież produkt już będzie otwarty, w przypadku npa będzie mniej o jakieś 10-15 kropel... co się później dzieje ze zwracanymi feromonami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem ciekaw dlaczego na tym forum nie ma tak dużo pozytywnych opinii na temat feromonów jak na feromony.pl.

Prawda?

 

 

Ali, na to jest bardzo prosta odpowiedź. Sklep jako sklep nie będzie robił sobie antyreklamy. Z drugiej strony dla mnie jednak czytanie samych pozytywnych wypowiedzi stwarza aurę czegoś... przekombinowanego:P

Ciekawi mnie czy ktoś do sklepu wysyłał jakieś negatywne opisy fero....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje Sephiroth,ciekawe czy byly jakies negatywne komentarze na temat feromonow,bo jesli byly to sklep jagby troszke nas oszukuje :evil: pozdrawiam

 

Oczywiście, że zdarzają się negatywne opinie, tak jak w przypadku każdego produktu z dowolnej branży. Każda z tych osób traktowana jest bardzo poważnie przez dział obsługi klienta i gdy nie jest zadowolona z zakupu, zwraca flakon i automatycznie zostają jej oddane pieniądze. Będziemy cieszyć się razem z Tobą, dopiero gdy zauważysz pozytywne efekty działania feromonów.

 

Z ferum usuwane są jedynie te komentarze, które treścią obrażają inne osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NPA - Nie pisałem sorki ale niestety dysk mi poleciał i dopiero dzisiaj dane odzyskałem .

wracając do meritum

 

npa - proponuje przedawkowanie ale nie wielkie i wszystyko będzie jasne .

szkoda opisywac jak to działa ja sie juz zabawiam z tymi produktami od jakiegos czasu i wiem czego moge sie spodziewac aczego nie poza tym pamietajcie nie na wszystkich feromony działają jednakowo jedni sa jakby bardziej podatni na wpływ inni mniej :twisted: i to juz przetestowałem kazda z otaczających nas osób wymaga innego podejścia innego zachowania npa tylko ułatwia dotarcie do człowieka i nic więcej a to juz wiele nawet bardzo

 

TEŚCIK to moja propozycja 2 krople npa zgodnie z instrukcja naniesione na szyję ( ale wsmarowac na szyje nie polać) a dodatkowo własne nadgarstkii 1,5 kropeli i 0,5 pod nosek jak koksu i wtedy zobaczycie co sie bedzie działo na początek z wami .Nie polecam zupełnego przedawkowania bo bedzie nie miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy kiedyś(to jest na początku stosowania Pheromaxu) pojawiły mi się dziwne efekty. Oczy mnie piekły i głowa troche bolała. Czy tym właśnie może się objawiać użycie zbyt dużej ilosci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy kiedyś(to jest na początku stosowania Pheromaxu) pojawiły mi się dziwne efekty. Oczy mnie piekły i głowa troche bolała. Czy tym właśnie może się objawiać użycie zbyt dużej ilosci?

 

Jeśłi chodzi o ból głowy to jak najbardziej, ale jeśli chodzi o pieczenie oczu to nie wiem. Poczekajmy, może FERUM się wypowie. Sam jestem ciekaw.

 

Aha, i objawy przedawkowania możemy wyczytać w instrukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witaj na ferum, carlos;)

 

Więc, ja żadnego zapachu NPA nie czuję, może poza alk. ŻADNEGO.

 

Owszem, [po kilkunastu minutach od aplikacji jak się postaram czuję jakąś szczególną nutę, ale jak tylko ją pochwycę to mi ucieka.. Dla mnie NPA nie ma zapachu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na ferum, carlos;)

 

Więc, ja żadnego zapachu NPA nie czuję, może poza alk. ŻADNEGO.

 

Owszem, [po kilkunastu minutach od aplikacji jak się postaram czuję jakąś szczególną nutę, ale jak tylko ją pochwycę to mi ucieka.. Dla mnie NPA nie ma zapachu.

 

niemozliwe :D

 

czyzbym dostal zepsuta buteleczke ? :D smierdzi niesamowicie ...jak pot, uryna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos nowego...

 

Very concentrated! Only to be used for mixing with cologne or aftershave.

to znalazlem na amerykanskiej stronie o ferach... hm, napisali, ze tylko do zmieszania z perfumami...hm, a tu na glownej, ze mozna tak, ale lepiej nie mieszac...

 

bywa :)

 

cena na amerykanskich stronach to: 29.95 $ najpierw poczulem sie oszukany, ale jesli kupilbym tam NPA to za wysylke zaplacilbym drugie tyle :D

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarówno NPA, jak i Pheromax to bardzo stężone produkty, które posiadają swój charakterystyczny męski zapach androsteronów. W dużej koncentracji po prostu śmierdzą niektórym osobom. Wszystko może mieć nieprzyjemny zapach w bardzo wysokim stężeniu, nawet aromat jabłkowy. Dlatego też, istotne jest, aby stosować niewielką dawkę obu produktów i przykrywać własnymi perfumami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności