Skocz do zawartości

No i sie zaczęło


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj poraz pierwszy zrobiłem użytek z małej fiolki Pheromaxu.

Na początku jedno psiknięcie na nadgarstek, potarcie drugiego i potarcie szyi. Na to kilka psiknięć Bruno Bananiego i do dzieła:)

Najpierw fryzjer, a właściwie ładna szczupła blondyneczka. Ponieważ obcinała mnie już kilak razy, jej reakcja dzisiaj była taka jak zwykle. Jak zwykle ją zagadywałem, ale nie dawała sie wciągnąć w jakieś dłuższe wywody.

Nie zrażając się tym poszedłem poszwędać się po jednej z galerii handlowych w moim mieście. Tam również nie zauważyłem żadnych specjalnych reakcji. Dziewczyny reagowały na mnie standardowo.

Pomyślałem, że może dawka była zbyt mała, więc WC i jedna pełna aplikacja na szyję a na to BrunoB. Ponieważ gośc przedemną był chyba na kacu, zrobiłem w kabinie sporą przysługę następnemu w kolejce ;).

A wracając do tematu... wyszedłem z kibelka i znowu przeszedłem się po galerii nie widząc nic co odbiegałoby od standardów.

 

Wnioski:

Podejrzewam, że na początku dawka była zbyt mała i dlatego na fryzjerkę nie podziałało.

Po zwiększeniu dawki też nie zaobserwowałem reakcji, ale wydaje mi sie, że samo przejście obok kogoś też sprawy nie załatwi.

To narazie tyle refleksji.

 

Dodam tylko, że dzisiaj chciałem sprawdzić reakcje bez jakiegokolwiek kontaktu.

 

Nie wiem czy to dobrze czy źle, ale po zaaplikowaniu czuję woń pheromaxu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Widze ze tez zaczynasz do mnie paczka z Pheromaxem ma dotrzec jutro, wiec przez weekend sporo " pracy" mnie czeka:) No zobaczymy jak bedzie. Jak tylko zaczne testowac odrazu napisze. Jak cos ciekawego zauwazysz napisz na pewno sie przyda pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku mala dawka sprawia cuda a wrecz przeciwnie duza tylko zmniejsza efekt albo prowadzi do standardowych flirtów :D

 

Pewnie cos fryzjerke poruszylo tylko jak kazdy poczatkowy uzytkownik nie zauwazasz efektow, ale po kilku tygodniach stosowania zmienisz zdanie :)albo tez uzyles za duzej dawki dla fryzjerki bo to był bardzo bliski kontakt z feromonami :wink:

 

A co do central handlowych to efekty tez sa zuwazalne ale mniejsze niz na dyskotekach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Michał masz rację. Ale jutro kolejny test - spotkanie ze znajomą która traktuje mnie jako bardzo dobrego kolegę (żeby nie powiedzieć przyjaciela). Zawsze zachowywała się standardowo. Zobaczymy co będzie jutro:). Za uwagą Michała zastosuje nieco mniejsza dawkę.

Efekty wkrótce opiszę.

 

POza tym jutro mam otrzymać NPA więc weekend zapowiada się ciekawie:)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności