Skocz do zawartości

Kilka pytań;)


ali

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was! Mam kilka pytań. Może są to pytania trochę głupie, ale proszę o wyrozumiałość.

 

1. Denerwuję się, że NPA, które posiadam po zakręceniu i przechyleniu wypływa w butelece. Następnie otwieram flakonik (wczoraj tak było) i mi kropelka spadła na ziemię. To normalne? Pytam, bo przez to można stracić kilka kropelek tego specyfiku.

 

2. Feromony pobudzają. Wiele ludzi tak twierdzi, ale- choć stosuję feromony już kilka miesięcy- nie zauważyłem czegoś podobnego. Nie zauważyłem na sobie pobudzenia, rozdrażnienia ani czerwonych uszu. Myślę, że na mnie one nie działają, bo chyba jestem w tych 30% (feromony działają na ok 70% popularności). Ale jeszcze jedno- czasem po zastosowaniu chyba większej ilości feromonów po jakimś czasie ( po klilku minutach, a czasem po kilkunastu) zaczyna mi się robić gorąco. Czy to też może być objaw przedawkowania feromonów? Po takim czasie?

Dodam jeszcze, że rok temu przestałem palić. Czyżby był to taki uraz?

 

Aha, czasami od zastosowania tych specyfików, aż nos mnie boli (tak w nosie też kręci)! Takie coś pojawia sie po Chikarze, Pheromax oraz NPA. Ale myślę chyba, że jest to normalny objaw na zbyt intensywny zapach- tak samo jak w wypadku bardzo intensywnych perfum. Jak zauważyliści w/w produkty mają wysokie stężenie- po Alchemy i RM nic takiego nie zauważyłem.

Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

 

3. Czy wszystkie produkty feromonowe (także te słabsze- np. Alchemy) można łatwo przedawkować i czy w ogóle można to zrobić?

Bo np. wczoraj spróbowałem przedawkować Alchemy GOLD. Uzyłem go bardzo dużo i żadnych efektów nie zauważyłem.

Podobno RM można, ale bardzo trudno. A z tego powodu, że były to moje pierwsze feromony to z braku efektów (byłem niedoświadczony w używaniu feromonów) używałem go później bardzo dużo i żadnych efektów przedawkowania nie zauważyłem.

 

Gorąco pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że troche nie na temat ale niewiem gdzie to napisać wiec pisze tutaj.W poniedziałek (21.08) na stronce było napisane że paczka została wysłana właśnie w ten dzień,czyli że jutro juz powinny dojśc prawda?Mam nadzieje że tak.

------------------------------------------

Lol...dzisiaj dzwonił jakiś kurier do mnie około godziny 12 że paczka bedzie jutro bo adres byl nieczytelnie napisany...poczta polska=paranoja :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekonicznie. Paczka może dojść na drugi dzień- tak miałem gdy zamówiłem feromony pierwszy raz. Ale teraz dostaję paczkę zawsze dwa dni później.

 

Nie wiedziałeś gdzie napisać to pytanie?

Jest przecież dział "Uwagi techniczne" :!::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie; czy ktoś może stosował REALM??? Czytałem w "Focusie', że wprowadza w stan relaksu, ale niewiadomo czy są to feromony. Chętnie spróbowałbym ich, bo- jak już wiecie- feromony z feromony.pl nie działają na mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Realm zawiera Androstadienon i Estratetraenol, a więc dokładnie to samo co Pheromax, tyle że w mniejszej ilości.

 

Androstadienon oraz Estratetraenol zmienia nastrój osób. Zostało to wielokrotnie udowodnione. Niedługo na stronie pojawią się tłumaczenia najważniejszych badań. Będzie co czytać :)

 

ali, na temat flakonu, napisz proszę na nasz adres mailowy.

 

Nie zauważyłeś czerwonych uszu, ale z kolei napisałeś, że robi się Tobie gorąco. Efekty mogą być różne. Podrażnienie nosa o którym piszesz jest wynikiem zastosowania właśnie zbyt dużej ich ilości. Świadomie nie wyczuwasz feromonów, jednakże receptory węchowe na nie reagują, stąd też mrowienie. Palenie nie ma z tym nic wspólnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi mi się gorąco, ale po jakimś czasie- nie od razu. Czy to normalne? Mi się wydaje, żę jest to normalne, ponieważ organizm musi mieć czas na reakcję, ale skoro mam takie objawy to dlaczego nie ma pobudzenia itp.?

 

I jeszcze głowa mnie boli, lecz wydaje mi się, że jest to od intensywnego zapachu Pheromax i NPA (nawet przy daniu niewielkiej dawki)- tylko przy nich mam taki objaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ból głowy również jest odpowiedzią organizmu na zbyt dużą dawkę feromonów. Po prostu - zmniejsz ilość. Pamiętaj, że oba są bardzo stężone. Możesz zechcieć zmieszać oba produkty z własnymi perfumami lub alkoholem, by zmniejszyć ich stężenie.

 

Jak napisałem powyżej, każdy organizm reaguje odmiennie. Niektórym robi się po prostu gorąco, u innych objawia się to zaczerwienieniem uszu.

W każdym z takich przypadków należy po prostu zmniejszyć dawkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności