Skocz do zawartości

Zapach Pheromaxu


Sephiroth

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was c(i)zule:P

 

Dużo jest na forum o specyficznym zapachu Pheromaxu. Chcałbym, żeby mi ktos w końcu opisał do czego ten zapach jest podobny, jak kto go odczuwa?

 

I dziewczyny cz czują ten zapach i czy reagują bezpiośrednio na wyczuwalną woń?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hehe, żarty sobie robicie :wink:

 

Z doświadczenia dochodzę do wniosku, że nie każdy wyczuwa ten zapach.

Ale jest to jednak woń tzw. piżma, co dla niektórych pachnie jak pot.

Można zniwelować ten zapach stosując go równocześnie z perfumami, jednak owy Pheromax zmieni nieznacznie zapach perfum- to pewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia dochodzę do wniosku, że nie każdy wyczuwa ten zapach.

Ale jest to jednak woń tzw. piżma, co dla niektórych pachnie jak pot.

 

Około 40-50% populacji wykazuje niską wrażliwość na Androstenon, który jest zawarty w Pheromax'ie http://www.ncbi.nlm.nih.gov/entrez/query.fcgi?db=pubmed&cmd=Retrieve&dopt=AbstractPlus&list_uids=6589634&query_hl=5&itool=pubmed_docsum

 

Ostatnie badania wskazują na to, że 18% populacji jest anosmiczna (absolutnie nie wyczuwa jego zapachu) dla Androstadienonu, który również jest zawarty w Pheromax'ie, http://www.ncbi.nlm.nih.gov/entrez/query.fcgi?db=pubmed&cmd=Retrieve&dopt=AbstractPlus&list_uids=14578126&query_hl=1&itool=pubmed_docsum

 

Co najciekawsze, niektóre osoby, które nie wyczuwają obu związków mogą z czasem (około 1 tydzień), pod wpływem ich ekspozycji stać się osmiczne (zacząć odczuwać), w wyniku procesu klonowania określonych receptorów węchowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie. Tu pytanie do FERUM. Ciekawi mnie jeden fakt. I chyba nie tylko mnie;

 

Czy jeśli użyje się Pheromax, a osoba, która akurat jest obok powie, że "coś tu śmierdzi", to owy środek będzie na nią działał???

 

I gdzieś czytałem, że dla kobiet, które są przed owulacją (czy po?) zapach w/w atraktantu będzie dla nich "śmierdział" ( albo pachniał?). Jak to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli użyje się Pheromax, a osoba, która akurat jest obok powie, że "coś tu śmierdzi", to owy środek będzie na nią działał???

 

Jak najbardziej! Proponowałbym jednak zmniejszyć dawkę. Feromony działają już w minimalnych ilościach, gdy NIE SĄ JESZCZE WYCZUWALNE tradycyjnym zmysłem powonienia. Mimo, że ich nie wyczuwasz - będą działać.

 

I gdzieś czytałem, że dla kobiet, które są przed owulacją (czy po?) zapach w/w atraktantu będzie dla nich "śmierdział" ( albo pachniał?). Jak to jest?

 

Androstadienon jest związkiem, którego większą ilość wytwarza ciało mężczyzn - samców, silnych, przywódców, tzw. alfa. Niedawno przeprowadzono badanie, które udowodniło, że kobietom, którym podobają się bardziej "męscy" mężczyźni, również pociągający okazywał się Androstadienon. W szczególności zjawisko to występowało w trakcie okresu owulacji, a więc w okresie, w którym kobiety bardziej skłonne są do zdrady, częściej spotykają się z ludźmi, odsłaniają ciała, itd. Na ten temat również pojawiło się ostatnio wiele badań. W trakcie owulacji kobiety mają tendencję do wybierania mężczyzn o symetrycznych ciałach oraz rysach twarzy, co z kolei jest oznakiem wysokiej jakości genetycznej.

 

Kobieta jest podatna na feromony głównie w okresie owulacji. Wtedy budzi się w niej naturalna potrzeba znalezienia silnego mężczyzny, który zapewni bezpieczeństwo jej potomstwu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy możliwe jest abym nagle zaczął nie wyczuwać tego zapachu Pheromaxu???

 

Chyba tak, bo (już w którymś temacie to pisałem) ostatnio prawie nie wyczuwam tego zapachu, a zawsze czułem- i to jak!

 

Ale postanowiłem spróbować powąchać NPA. I co? Prawie to samo! Czułem, jednakże był to zapach delikatny. Ale wczoraj jeszcze stosowałem NPA i czułem go, z tą różnicą, że o wiele silniej :?

Lecz myślę, iż ten delikatny zapach spowodowany jest zasosowaniem połowy kropli. Gdybym zastosował więcej- jak zwykle czułbym go o wiele silniej.

 

Wziąłem dzisiaj na palec trochę Pheromaxu, spróbowałem powąchać- nic.

Dałem dla mojej mamy :twisted: i... "Fuu, jak to śmierdzi! Co to jest?"

Powiedziałem, że ryba :wink:

To samo zrobiłem z NPA- później tylko czepiała mi się "co mi podsuwasz?"

 

 

Z tego względu, że miałem tego środka trochę na dnie, pomyślałem, że to alkohol opadł na dno, zwłaszcza, że czułem tylko to. Ale zrobiłem tak jak wyżej i efekty sami widzicie.

 

Więc jak to z tym jest? Co mi się stało? Na pewno się nie przyzwyczaiłem do jego zapachu, bo ostatnio nie używałem Pheromaxu wcale.

 

Ale chyba,dobrze, że tak się stało, bo jak sobie przypomnę sytuacje, w których stosowałem Pheromax to nie dobrze mi się robi. Czułem jego zapach przez cały dzień (a podobno trzyma się od 4-6 godzin) i nawet po zastosowaniu na niego perfum czułem go intensywnie (co prawda trochę inaczej, ale nadal).

Jednak wtedy, gdy go czułem, wiedziałem, że on się jeszcze utrzymuje na skórze a teraz nie, chociaż już wiem ile może rzeczywiście się utrzymywać.

Ale może być też tak, że użyję Pheromax, nie będę go czuł, a ktoś obok będzie nos zatykał...

 

EDIT; Chwila, chciałem dać jeszcze raz do powąchania Pheromax dla mojej mamy i niemalże przede mną uciekała (metafora taka :wink: ).

Jak to wytłumaczysz, FERUM? Pewnie na nią nie działa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.Mam juz swoj pierwszy zakup jest to probka Pheromaxa,i tuz po pierwszym powachaniu probki zapach lekko mnie zaskoczyl gdyz od razu skojarzyl mi sie z potem,wyczuwam zapach dobrze,jednak po kilku kolejnych wachnieciach na raz,zapach ten lekko zanikal dla mnie,co ciekawe po tym mialem takie dziwne chwilowe wrazenie jakby mi sie krecilo w glowie.Moze dlatego ze po odbiorze paczki wachalem Phmx-a w zamknietym samochodzie w upalny letni dzien.Jak widac kazdy reaguje roznie,ale nie wiem moze pisze jakies glupoty ale takie mialem odczucie,dopiero zaczynam przygode z feromonami,a co do zapachu ktory przypomina pot to nie zrazam sie tym wcale poniewaz mam bardzo dobre nastawienie do tego.Zawsze mozna po uzyciu fero psiknac sie jakimis fajnymi perfumkami.Jestem bardzo ciekawy pierwszych testow no i reakcji osob w moim otoczeniu,oraz mojej.Oczywiscie napisze o tym na ferum.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czułem jego zapach- też kojarzył mi się z potem i rzeczywiście tak pachniał.

A to, że zapach Ci zanika wydaje mi się dziwne- ja zawsze czułem go bardzo intensywnie. Choć patrząc na perfumy, to jest to normalne, że z czasem zaczyna się go nie czuć, gdyż zmysł węchu zaczyna się do niego przywyczajać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że może kojarzyć się z potem, ponieważ wszystkie androsteny występują u mężczyzn właśnie pod pachą.

 

Bez obaw - przy małej dawce i zastosowaniu własnych perfum nikt go nie wyczuje. Kobiety reagują bardzo negatywnie na feromony w silnych dawkach. KAŻDY zapach w silnych koncentracjach jest męczący i niemily. Dlatego też właśnie tak istotne jest stosowanie dawek, które nie są wyczuwalne jeszcze "tradycyjnym nosem", a nieświadomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy możliwe jest abym nagle zaczął nie wyczuwać tego zapachu Pheromaxu???

 

Spójrz na to, jak na standardowe perfumy. Gdy zaczynasz stosować wodę toaletową, która niesamowicie się Tobie podoba, wyczuwasz ją intensywnie już przy minimalnej aplikacji. Z czasem jednak Twój nos przyzwyczaja się do zapachu i zaczynasz się zastanawiać dlaczego już ich nie czujesz i być może zwiększasz dawkę.

Nos przyzwyczaja się do stałych zapachów. Gdy znajdziesz się w pomieszczeniu, w którym np. nieładnie pachnie, zapach ten wyczuwać będziesz najintensywniej przy pierwszym kontakcie. Z czasem zaczniesz się do niego przyzwyczajać. Czy to oznacza, że tego zapachu w pomieszczeniu już nie ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, rozumiem! Ale u mnie tak nie jest!

Jeśli stosuję Pheromax czuję jego zapach przez cały dzień.

Ale ostatnio nie stosowałem go wcale. Postanowiłem spróbować i... nie czułem jego zapachu. A chciałem zaapalikować go pierwszy raz od 2 tygodni.

Co mi się stało???

 

 

Aha, a podobno feromony działają od 4-6 godzin, a nawet krócej.

W związku z tym, że Pheromax czuję cały dzień, jest możliwość, że działa właśnie tyle???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zaaplikować jeszcze kilka razy w ciągu następnych kilku dni. Jeżeli znów zaczniesz odczuwać jego zapach, potwierdzać będzie to wyniki wcześniej przytoczonych badań, że z czasem następuje uwrażliwienie na Androstadienon oraz Androstenon. A więc, im częściej stosujesz, tym intensywniej je odczuwasz.

 

Ilość feromonów na skórze zmniejsza się z czasem, ponieważ bakterie, dokładnie coryneform, zmieniają ich strukturę. Wszystko jednakże zależy od środowiska skóry danej osoby. Niektórzy mogą wyczuwać feromony przez kilka godzin, natomiast inni przez kilka dni. Dlatego też, BARDZO WAŻNE jest, aby wieczorem usuwać resztki feromonów z ciała. A następnego dnia stosować ubrania świeże, które nie miały kontaktu z feromonami. Wtedy masz pewność, że kolejnego dnia nie przesadzisz z ich dawką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jedno pytanie odnośnie Pheromaxu.

Dziś dostałem duży flakon i zainteresowała mnie jedna rzecz;

dlaczego na opakowaniu pisze (w tłumaczeniu);

składniki- alkohol denat 99%, feromony?

 

Przecież Pheromax posiada stężenie w wysokości 0,035%, więc nie powinno być aż 99% alkoholu.

 

EDIT; :oops: a może jest to stężnie alkoholu 99%??? :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 5 months later...

Hmm temat co prawda stary, ale ja wlasnie stalem sie szczesliwym posiadaczem Pheromaxu i chcialem powiedziec ze jak dla mnie on nie smierdzi. Jedyne co moze w nim przeszkadzac to to ze pachnie na tyle intensywnie ze drazni. Jak dla mnie pachnie on troche pizmowo i troche jak by hmmm metalicznie, mozna go lekko skojazyc z Farenheitem czerwonym, tylko ze zapach Phx nie jest fajny :P, ale tez nie smierdzi! i nigdy nie skojazyl bym go z potem, a w przypadku stosowanie jednej rozsadnej dawki rownomiernie rozprowadzonej na nadgarstki i szyje jest on wyczuwaly z odleglosci okolo 10 cm, a dopiero przy odleglosci blizszej jak 5 cm jest na tyle intensywny ze przeszkadza. Oczywiscie jest to moja prywatna i indywidualna opinnia. A tak pozatym to polecam te feromony bo wedlug mnie naprawde dzialaja :D i wieczorkiem jak bede mial czas poszukam odpowiedniego tematu i podziele sie spostrzezeniami ;).

 

Acha i jeszcze tylko jedno pytanie: czy jesli spryskam ubranie na ktorym zapach moze sie utrzymywac kilka dni to czy feromony tez beda dzialaly przez te kilka dni? Tzn czy do poki czuje zapach Phx to do tej pory on dziala? Czy po prostu po tych jakis 4 godzinach feromony juz przestaja dzialac i pozostawiaja tylko zapach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem swoją próbkę pare dni temu i pierwsza rzecz o jakiej sie chciałem przekonać to własnie zapach. Po psiuknięciu wyczulem tylko zapach alkoholu i kompletnie nic wiece. Także kilka osób których pytalem nie wyczulo żadnego smrodu.

 

Jednak musze stwierdzić ze chyba podkreślam chyba feromony na mnie nie działają a przynajmniej PHX. Po trzech dniach testów nie zauważyłem niczego . Co wiecej nie odczuwałem też wspomnianego wielokrotnie na tym forum uczucia nadmiernego kopa, naładowania energią etc.

 

Stosowałem jedno psiuknięcie .. następnego dnia dwa .. nie wiem jak to przeliczyć na krople ;).. Myślicie ze za mało/duzo ?

 

A może jakąś wadliwą próbkę dostałem ? :?

Potestuje jeszcze tydzień i jak nic nie zauważę to pomyśle nad zwrotem. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym sie nie przejmowal 3 dniami bo to chyba troche zamalo zeby cos stwierdzic, przynajmniej wedlug mnie i pomimo tego ze ja testowalem Phx dopiero 2 dni. Na pocieszenie powiem ze drugiego dnia tez nic nie zauwazylem :/ ale pierwszego to byl szok :D co prawda zdazalo mi sie i bez feromonow dostrzec czasem jakies zerkniecia ;) ale po Phx zauwazylem ze dziewczeta sa duzo bardziej odwazniejsze i bardziej bezposrednie :D np w metrze jak przechodzilem obok jednej dziewczyny to nie to ze zerknela, spojrzala czy cos tylko na beszczela sie na mnie gapila z uroczym usmieszkiem :D, a potem w tramwaju w ktorym oprocz mnie byly jeszcze 3 osoby i caly wagon byl praktycznie pusty na przytanku wsiadly 2 dziewczyny i usiadly dokladnie przedemna i to tak bokiem zeby niby sobie porozmawiac, ale widzialem ze zerkaly :). Wiec proponuje Ci zebys dal sobie jeszcze z tydzien i bankowo zmniejsz dawke! Bo moze Ty tego nie czujesz, ale dla niektorych dziewczyn mozesz po prostu smiedziec... i tu moze lezec problem bo ja np pierwszego dnia dalem pol psiknieca z obawy o zapach i bylo kozak :D, a na drugi dzien podjarany efektami dalem jedno cale psikniecie myslac ze to podwoi efekty i nic :( niestety skonczyly mi sie perfumy i nie mam czym przykrywac zapachu fero, wiec dopoki nie kupie nowych bede musial zawiesic testy, ale jestem przekonany ze to dziala.

 

A co do zapachu to czy niektore dziewczyny naprawde kojarza Phx z zapachem potu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie





×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności