Skocz do zawartości

PHX i nowicjusz


zybion

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem miło zaskoczony szybkością dostarczenia przesyłki, nie minęło nawet 24 godziny od zamówienia gdy dotarła do mnie próbka PHEROMAXu.

"Specyfik" już jest w moim posiadaniu więc czas na testy.

W miarę możliwości będę Was informował o rezultatach stosowania fero.

Pozdrawiam

Zybi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

 

Jestem sceptykiem i nie spodziewam się że fero zadziała :cry: .

Po zaaplikowaniu niepełnego dozownika na szyję w czasie jazdy do pracy z innymi kumplami niczego w ich zachowaniu nie zaobserwowałem, no ale to w końcu powinno działać na kobiety a nie na mężczyzn więc czekałem co będzie się działo w pracy w obecności koleżanek.

 

I NIC :roll:

 

Żadnej zmiany zachowania jakiejkolwiek z kolezanek. Nic.

No ale w instrukcji napisali że nie należy spodziewać się gwałtownych rezultatów więc poczekam i poobserwuję dalej.

Jedno spostrzeżenie. Gdy po 3 godzinach po pierwszej aplikacji psiknąłem się po raz kolejny nie mając możliwości przykrycia fero innym zapachem strasznie waliło. To był nieprzyjemny zapach. W instrukcji było napisane że fero ulatniają się po 2-4 godzinach więc może ta aplikacja była podana za szybko. Dziś zaaplikuję ją sobie po raz kolejny po 5 godzinach, zobaczymy co będzie się działo.

W pacy siedzę w innym biurze niż koleżanki więc i nie nalezy się spodziewać szybkiej reakcji gdyż spotykam je kilka razy dziennie a nie non stop.

Poczekamy zobaczymy.

Co do oddziaływania na mnie tez nie widzę żadnych różnic. Jak byłem nieśmiały tak jestem nadal.

Jutro napiszę jak minął drugi dzień stosowania fero.

Może coś powinienem zmienić w swoim zachowaniu, może powinienem stosowac inne dawki?

Powiedzcie co o tym sądzicie. Dodam że nie jestem super przystojniakiem więc to może też mieś wpływ na odbieranie mnie przez kobiety.

Pozdrawiam

Zybi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

 

Uwierz feromony dzialaja , ale jak juz ktos (a raczej kilka osob) napisal wszystkiego za Ciebie nie zalatwia... Moja sugestia prawdopodobnie przesadziles z dawka, zacznij lepiej od tej minimalnej (nie wiem nie uzywalem jeszcze Pheromaxa, ale po zaaplikowaniu NPA w pracy ciezko mi sie opedzic od koleznake jaka szkoda ze mam dziewczyne ;-) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dziękuję za radę. Jak myślisz jakie dawki stosować? i co ile godzin i gdzie je aplikować? Skoro PHX wietrzeje po około 2-4 godzinach to mogę po tym czasie psiknąć kolejną dawkę bez obawy o przedawkowanie?

1.05 mamy piknik firmowy, to dobry moment na podryw. Co ile dozować fero? Proszę o rady.

Pozdrawiam

Zybi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Pheromax jeszcze nie zdarzylem kupic ale z tego co wiem jest tez bardzo silnie stezony wiec powinny byc podobne dawki jak w NPA czyli 6h to ta dolna granica ale mysle ze na spokojnie 8h wystarczy (przynajmiej na mnie tak sie utrzymuje).

 

Proponuje zastosowac jak wczesniej pisalem , ta minimalna dawke czyli te pol-psikniecia, i zakrecic sie kolo jakies laseczki przypadkiem nachyl sie nad jej nosem, albo poprostu przystan z boku w dowolnym celu... a efekt musi byc (ja tak zrobilem po uzyciu i kropli NPA i 2 psikow Chikary w klubie przy barze stanelem przy dziewczynie celowo ktora byla z chlopakiem poczekalem na drinka i nim sie doczekalem juz zaczela nerwowo sie krecic cos ja rwalo ;-) ku mojemu zdziwnienu po jakims czasie poszla za mna na druga sale! ale tam niestety bylem juz z dziewczyna i sie zawinela... to tak na marginesie)

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zybion, mimo że, jak piszesz, nie oczekujesz zbyt wiele, czuć, że nastawiasz się na to, że nagle dziewczyny zaczną do ciebie podchodzić i zaczną dziać sie rzeczy, które Cię zadziwią. Owszem, tak się dzieje, jednak nie w momencie, gdy nie jesteś spójny. Ważne jest jakim jesteś człowiekiem, jak się prezentujesz i co jest takiego w Tobie samym, co pociąga kobiety. Nie możesz oczekiwać, że feromony sprawią, że wszystkie Twoje znajome zaczną sie do Ciebie zalecać, przynosić ci drinki i masować plecy.

Pewnie, byłoby to bardzo przyjemne, jednak pamiętaj, że nie jesteśmy prymitywnymi zwierzętami, a feromony to nie nakotyki. Kobietę musisz poruszyć całą swoją osobowością. Zacznij działać, a uwierz mi, feromony Tobie pomogą.

 

Na forum jest wielu profesjonalistów. Z pewnością doradzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka razy już o tym pisałem i nie chce mi sie powtarzać mojej opini dlatego:

http://www.ferum.pl/viewtopic.php?p=3138&highlight=#3138

 

 

w ramach ciekawostki lookni sobie filmik o phx i jak chcesz to przeczytaj

http://www.ferum.pl/viewtopic.php?p=3314&highlight=#3314

 

fajnie ukazuje to działanie fero

 

 

pamiętaj że feromonki same zrobią bardzo niewiele.

chcesz podrywać panny i sprawić żeby za tobą szalały??

jeśli tak to musisz zacząć od twojego nastawienia i pracy nad twoją osobowością bo wiem po sobie że to przyniesie dużo lepszy skutek od samych feromonów.

z twojej wypowiedzi wnioskuje (nie wiem czy słusznie i to tylko moja subiektywna ocena) że jesteś troche zakompleksiony, niepewny siebie i masz troche za niskie poczucie własnej wartości.

są to cechy które będą ci znacznie utrudniały kontakt z płucią przeciwną i wież mi że jeśli nad tym popracujesz(praca ta będzie z pewnością ciężka długa) to twoja atrakcyjność znacznie wzrośnie. Nie musisz mieć urody brada pitta, 190 centymetrów wzrostu, chodzić na solarium i 5 razy w tygodzniu chodzić na siłke żeby dziewczyny na ciebie leciały.

kluczem do powodzenia jest twoja osobowość a jeśli wtedy wspomożesz się feromonami które dają ok 20% twojej atrakcyjności efekt będzie miażdzący(wiem z własnego doświadczenia :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności