Skocz do zawartości

BTB warte?


kkkkk0

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie używam pheromaxa i jestem bardzo zadowolony.z tego prodoktu.

MAM zamiar kupic BTB jako nowosc chcialbym przetestowac.. moze ktos juz kupil i przetestowal...bo tylko chodzi mi o relacje z testu hhe;p

JAk on dziala.na laski i wogole.

JAkby ktos juz go kupili przetestowal .niech napisze ....pozdrooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Bullet zauwazylem ze juz w paru topicach zachwalasz BTB. Powiedz jaka osoba jestes, cicha i spokojna czy typowym "samcem"??

 

Pytam bo ja jestem takim wlasnie "typowym samcem" i po zastosowaniu PHMAX zauwazylem u facetow wrogosc... BTB podobno sie pokrywaja jezeli chodzi o sklad wiec nie chcial bym ryzykowac.

 

Z drugiej strony NPA podobno tez nie jest najlepsze dla pewnych siebie i mam dylemat. NPA czy BTB?

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bullet zauwazylem ze juz w paru topicach zachwalasz BTB. Powiedz jaka osoba jestes, cicha i spokojna czy typowym "samcem"??

 

Pytam bo ja jestem takim wlasnie "typowym samcem" i po zastosowaniu PHMAX zauwazylem u facetow wrogosc... BTB podobno sie pokrywaja jezeli chodzi o sklad wiec nie chcial bym ryzykowac.

 

Z drugiej strony NPA podobno tez nie jest najlepsze dla pewnych siebie i mam dylemat. NPA czy BTB?

 

Pzdr

I jedno i drugie jest dobre...feromony to feromony,wszystkie na feromony.pl są konkretne,PHX bardziej na laski na wyrwę,na raz.Jeżeli chodzi Ci o to byś był odbierany przez otoczenie jako bardziej stanowczy samiec to na pewno BTB...BTB ma ten plus,że jest preparatem bardziej uniwersalnym :) działającym w wielu kierunkach...Jeśli chodzi o Chikare to

jesteś bardziej odbierany jako przyjaciel który wie co mówi i czego chce od życia,chikara bardziej na egzaminy jakieś spotkania biznesowe i spotkania rodzinne a jeżeli chodzi Ci o stanowczość,męskość i o to byś był bardziej pociągający dla kobiet to BTB lub NPA ewentualnie jak na kobiety to PHX.

A co do tego jak napisałeś,że jesteś pewnym siebie samcem to NPA i jak sie coś komuś nie podoba to wal w ryj,krótka piłka jak jesteś tak pewny siebie,bo ja jestem...

Właśnie wróciłem z wakacji dla tego między innymi nie pisałem i poza tym już mi się znudziło to forum,zajrzę tu raz na jakiś czas i jak coś to mogę odpisywać na prywatne wiadomości...

A co do mieszanek to daję sobie rękę uciąć,że warto eksperymentować,ja stworzyłem takiego miksa na kobiety i na otoczenie

że wszystkie kombinacje wysiadają...szczerze bardzo szczerze to 10ml za 500 zł za ten eliksir mókłbym swobodnie zawołać tak konkretne ma działanie... Zastanawiam się czy go nie opatentować...

Pozdrawiam

 

 

 

 

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do tego jak napisałeś,że jesteś pewnym siebie samcem to NPA i jak sie coś komuś nie podoba to wal w ryj,krótka piłka jak jesteś tak pewny siebie,bo ja jestem...

 

 

 

No wlasnie w tym problem, Jak sobie walne pare strzalow z fiolki w nos to chodze z "cisnieniem" i jak kobiete "boli glowa" i nie ma gdzie pary upuscic to masssakra.... :twisted:

 

Wole nie ryzykowac z NPA. Dzisiaj przyszla mi paczka z BTB i probkami Chikary.

 

A propos Chikary wie ktos na ile razy starcza ta tubla z zelem??

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dochodzę do wniosku, że BTB jest skuteczne. Jestem osobą pogodną i spokojną, aczkolwiek energiczną, nie mam charakteru Alfa. Po BTB to aż czasami swojego głosu nie poznaję, brzmi tak stanowczo... :twisted: Ponadto robie się bardziej śmiała w odpowiedziach, wyszczekana i taka hmmm ogólnie "do przodu" ;)

 

Ogólnie nie zauważam jakiś mega różnic w reakcjo otoczenia na mnie, ale zauważam zmianę w sobie. Jak odwiedziłam stronę głównego producenta BTB, to uśmiałam sie z kobiety obok ryczącego tygrysa na ich stronie. A teraz sama mogę stwierdzić, że to akurat było b. trafne, naprawdę budzi sie we mnie wtedy taki energetyczny tygrysek :wink:

 

 

No i mam takie osobiste uczucie, że BTB najbardziej nadaje się do zdobywania pozycji w grupie, negocjacji, być może do uwodzenia (zwiększenie atrakcyjności). Wszędzie tam, gdzie jest potrzeba zaznaczenia swojej pozycji. Nie należy zdecydowanie do tzw. produktów socjalnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Jako że jestem tu po raz pierwszy Witam Wszystkich!

Od niedawna (2 tyg) testuję BTB. Oczywiście w tym czasie zrodziło się kilka pytań. Ale po kolei. Na początku zauważyłem zmiany w relacjach społecznych np.: moja koleżanka z pracy, która nie dopuszcza nikogo do głosu, aż skończy myśl (a potrafi kończyć zdaniem wielokrotnie złożonym) sama sobie przerywała, gdy nabierałem więcej powietrza w płuca; albo znajoma podwoziła mnie samochodem i na zwyczajowe „co słychać” – opowiedziała mi historię dwóch ostatnich zawodów miłosnych (a nie jest to jakaś bliska koleżanka). Jeśli zaś chodzi o kwestię podrywu to udało mi się zauważyć takie sytuacje: po pracy wstąpiłem do sklepu – ekspedientka pojawiła się w 2 sek. i podawała kolejne kosmetyki, doradzała, itp. a na koniec – oczy wpatrzone we mnie, druga sytuacja (znowu po pracy) zmęczony wstąpiłem na kawę – i podobne reakcje (oczy, podtrzymywanie rozmowy, itp.) sama zaproponowała że przyniesie mi tą kawę (samoobsługa – chociaż się zdarza i tak), oczywiście kursowanie po sali i zerkanie, uśmiechanie, itp. No i wczoraj – wykapało mi się z 5 kropli (powiedziałem trudno) i do pracy. Moja szefowa przyszła po coś, potem sama zaczęła gadać o sprawach prywatnych, gładząc w między czasie palcem po dekolcie. ( no ale to już ekstremalne jakieś) UFFF długo trwało ale dotarłem do sedna. Właśnie w tych sytuacjach od aplikacji fero minęło kilka godzin (ok. 7 poza wczoraj) no i mam pytanie: Czy to może efekt za dużych dawek (tylko 2 krople) i reakcja była po tym jak wywietrzałem, czy może część fero ulotniła się i zostały te które działały na kobiety (czytałem, że część zostaje dłużej). Jeśli zaś tak to może dodać inne feromonki do tego BTB?

Dzięki za cierpliwość pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre, ale wybuchowe. Ja, jakpierwszy raz zmieszałam BTB i NPA, to była rozdrażniona na granicy płaczliwości, aż mi sie potem ręce trzęsły. Potem jakoś chyba przywykłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jezeli chodzi o the edge wiem jak to dziala i takie tam ale mam pytanie jakbym otworzył opakowanie i tą chusteczke np. wsunął do kieszeni w koszuli ile czasu zapach mógłby sie utrzymac

chusteczka jest dosyc mocno nasączona

próbowal ktos takiego stosowania tego fero :?::?::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile ty kobieto :):) tego na siebie walisz :D

ja stosuje fero prawie codziennie i jakos mi sie nie zdazylo przedawkowac

a moze to nie przedawkowanie tylko twoje jakies kiepskie nastawienie najlepszym sposobem na poprawienie chumoru jest sie napic wódki wina ( cokolwiek ) samemu w domu mi to pomaga :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zaś reakcje całkiem fajne:) Faktycznie gęba się nie zamyka, no i kobietka prawie mi się na szyję rzucała (ale wiecie - te konwenanse :wink: ) Już zamówiłem NPA. Chociaż czuję, że jeszcze nie wiem do końca jak dawkować BTB.

A tak na marginesie podobno "na frasunek - aplikuje się dobry trunek" chociaż jak mawiał imć Zagłoba - mocny trunek służy tylko tęgiej głowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawkuję malutko, zwilżam palec o nakrętkę i tyle.

 

Używam fero od dłuższego czasu i wiem, że "lepiej mniej niż więcej", a takie reakcje wybuchowe zdarzają mi się na razie tylko po połączeniu BTB i NPA, ze wskazaniem na NPA, bo BTB zdarzyło mi się użyć i 4 kropli i było spoko.

 

Dzisiaj już jest lepiej, ale po raz kolejny przekonałam się, że z tym mixem naprawdę muszę uważać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem jak dziala btb ale przy stosowaniu npa tez mialem starcia i to z dobrymi kolegmi przy stosowaniu wiecej jak 1 kropla 8)

npa jest tak mocnym fero ze naprawde trza uwazasz przy dawkowaniu

umnie sie doskonale sprawdza 0.5 kropli a nawet i mniejsze dawki dzialają znakomocie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności