Skocz do zawartości

NPA I PHEROMAX


Rekomendowane odpowiedzi

witam panowie od jakiegos czasu testuje w pracy w hotelu pheromaxa 2 ml probke w atomizerze przyznam ze cos w tym jest wierze ze dziala bo widzialem spojrzenia kobiet i to jest cudowne ale mam kilka pytan mianowicie co to znaczy jezeli przedawkujemy pheromaxa badz inne feromony jesli jest ich odrobine za duzo u mnie objawia sie to ze mialem humor bez fero czulem sie zarypiascie a po zarzucenie 1 psik pheromaxu z probowki zamulenie totalne inny humor juz tak jakis bylem inny czy wlasnie tym objawia sie przedawkowanie feromonow i dla ludzi bylem inny a jak cie widza inni ludzie przy przedawkowaniu co to znaczy odbierac negatywnie.

Nastepne pyatnie dotyczy dawkowania feromonow zamuwilem z love scent NPA czy to mozliwe ze NPA zakrecone wali tak bardzo bo moje wali stoi w szufladzie i ja czuje jak otwieram szyflade ze cala smierdzi moze stezenie jest wyzsze niewazne co do dawkowania NPA i Pheromaxa2ml w atomizerze czasem jak mi sie udalo wcisnac atomizer do polowy to spoko czulem ze fero dziala bo sie jest pobudzonym odrazu ale czasem wciskalem i wszystko leci po atomizerze pozniej na palec i na szyje ale to jest lipa naprwade jest trudno wyczuc odpowiednio dawke dla siebie

niezlicze ile razy zmarnowalem pheromaxa albo przedobrzylem tzn czulem sie do bani albo zcieklo po atomizerze ale najwazniejsze ze dziala bo rzeczywiscie dzialo co to NPA ZAMUWILEM mam ale nie potrafie wykorzystac mam 5ml flakon wiem ze trzeba uzywac tak na palec i na szyje na palec i na szyje co daje 1krople ale ja prubowalem i z jedna kropla i z 1.5 i nic dodam ze jak przechylilem npa trzy razy to prwdopodobnie dalo 1.5 kropli odrazu jak by humor sie posul z dobrego lekko zamulony na jakies 2 3h jak dobrac odpowiednia dawke PANOWIE do NPA dodam ze nie ma atomizera krople jak rowachol strasznie ciezko to jest mam fero ale nie potrafie dobrac dawki odpowiedniej jesli moje fero nie dziala to wydaje mi sie ze tylko nosze smrod na sobie i nic wiecej przykryty perfumem ale nie do konca jestem pewien czy ludzie w hotelu czuja smrod czy czuja perfumy mimo ze staram sie je stosowac co 2h od uzycia fero ja jeszce nie poczulem pozytywnego dzialania NPA PO PHEROMAXIE TAK ZASTANAWIAM SIE NAD KUPNEM PHEROMAXA Z LOVE SCENT 14 ML PORADZCIE COS CHLOPAKI

DZIEKI KRZYSZTOF Z GORACEJ SZKOCJI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym, abyś rozcieńczył NPA lub Pheromax z perfumami lub alkoholem. Odlej część do jakiegoś pojemnika, a do reszty dolej perfumy, np. w stosunku 1:5 (1 część Pheromax, 5 części perfum). Gdy to zrobisz, 6 psiknięć z atomizera będzie równe jednej aplikacji oryginalnego Pheromaxa. Pozwoli to Tobie na łatwiejsze stosowanie i zastosowanie mniejszej ilości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności