Skocz do zawartości

NPA i moje wrażenia;) Sephiroth


Sephiroth

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra..... Tyle tu gadałem, pisałem, Zżyłem się z Wami, fero-forumowicze;), smęciłem ze zbieram się na kupno feromonów i.... Jakoś nic nie wychodziło.

 

Ale teraz właśnie, kilkanaście minut temu zamówiłem NPA. Zaczęła się szkoła, a że ja jestem raczej z tych, co do szkoły chodzą bardziej towarzysko uznałem, że już czas;)

 

I narazie co czuję? hmmm podniecenie, że już niedługo będę mógł zobaczyc z czym to się je, obawę, ze nie będzoe toc zego oczekiwałem...

 

A więcej napiszę jak przyjdą;) I nie bójcie nic, słowo, że opiszę wszystko, co zauważę:D:D:D

 

Dlaczego NPA? Najpierw chciałem Pheromax z tego względu, ze jest przeznaczony do podobnych jako moje niecnych planów :twisted::twisted::twisted:

 

Ale znalazłem wypowiedzi, że w kulce się trudniej/gorzej/mniej wygodnie używa niż w atomizerze naprawdę się wachałem... bo w atomizerze raczej na pierwszy zakup $$$ mnie odstrasza:(

 

No ale szczęścia zdrowia dla klienta takiego jak ja oferta nie zamyka sie na jednym produkcie...:D:D:D więc zamówiłem NPA, iceman tak je zachwalał i na feromony.pl mówią, ze niby najlepsze.. Dobra, poszło:D:D

 

I taki właśnie powód;) Jak je tylko dostanę to napiszę więcej o tym, co potrafią i czy są dobre czy też nie.

 

I jak będę miał jakąś historię z nimi to nie ma nic, opiszę wszystko dokładnie;););)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dziś doszło moje NPA:D I już jestem po pierwszym teście, zaraz, zaraz, nie gorączkujcie się tak, już opowiadam:P

 

A więc pierwsze wrażenia... Wracam do domu, szybko, i ciekawy czy są...:) I rzeczywiście, paczka na oknie niepozorna, w życiu nie poznasz co za skarby mogą byc w środku;P:D

 

To ja ją hyc w rękę i do siebie. Za nóż i otwieram... A tu zonk, białe cuś mi się sype wszędzie, jak to pozbierac? Co prawda to tylko styropian, ale skubaństwo klei się do wszystkiego... No dobra, później się tym zajmę.

 

Ze środka paczki wyciągam (w kolejności): instrukcję, jakieś śmieszne cuś;), paragon... I zonk... :shock: A gdzie najfajniejsze? Jest, głęboko...:D:D:D opakowane dodatkowo w folię z pęcherzykami powietrza. Spoko;) hmmm ale coś małe, na zdjeciu jakoś większa fiolka jakby... No, nie ważne:P

 

Czytam dokładnie instrukcję. Dalej owieram flakonik.. Czuję tylko alkochol.. No, może jest jeszcze jakaś naleciałośc, nie umiem określic.

 

Aplikacja - jedna kropla. 3 godziny później czuję jakiś dziwny zapach z tych miejsc, gdzie wtarłem NPA. Dziwny ale nie brzydki. Inny.

 

Po aplikacji przyszedł czas na pierwszy test. Miałem się zobaczyc z dziewczyną. Dodam, ze nigdy mnie nie pocałowała w szyję, ani razu. Ani w ręce. Więc... NPA zaaplikowany na nadgarstki i na szyję. Czas ruszac.

 

Spotkaliśmy się, przytulenie i... całus w szyję;) Pogładziłem ją ręką po policzku, całus w nadgarstek. Dokładnie w te miejsca, gdzie nałożyłem fero. Nie, no to mi się podoba;D;D;D;D;D;D

 

Ogólnie zatrzymywała się na tych miejscach jeszcze kilka razy...;)

 

Co do innych spraw to zastanawia mnie dlaczego na flakonie jest też napis feromony.pl? Czyżbyście zamawiali wersję specjalnie dla Waszego sklepu?

 

Testów na pewno zrobię jeszcze kilkanaście w ciągu najbliższych dni, zmienię też miejsca aplikacji na inne:twisted:....

 

Teraz boli mnie trochę głowa, może tak organizm reaguje na fero albo poprostu z niewyspania (bo ogólnie mało sypiam). Po kilku kolejnych użyciach będę wiedział;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkaliśmy się, przytulenie i... całus w szyję;) Pogładziłem ją ręką po policzku, całus w nadgarstek. Dokładnie w te miejsca, gdzie nałożyłem fero. Nie, no to mi się podoba;D;D;D;D;D;D

 

Ogólnie zatrzymywała się na tych miejscach jeszcze kilka razy...;)

 

O kurcze! No nieźle!

 

Co do innych spraw to zastanawia mnie dlaczego na flakonie jest też napis feromony.pl? Czyżbyście zamawiali wersję specjalnie dla Waszego sklepu?

 

Na pewno!

 

Testów na pewno zrobię jeszcze kilkanaście w ciągu najbliższych dni, zmienię też miejsca aplikacji na inne:twisted:....

 

Koniecznie! Zmień miejsca aplikacji i zobacz czy w te inne miejca całowała!

 

Teraz boli mnie trochę głowa, może tak organizm reaguje na fero albo poprostu z niewyspania. Po kilku kolejnych użyciach będę wiedział;)

 

Wydaje mi się, że te "objawy przedawkowania" spowodowane są tym, że czujemy trochę uciążliwy zapach (przy długim czuciu tego)- od tego też może boleć głowa!

 

 

 

A po ilu godzinach spotkałeś się z dziewczyną?

Byłeś pobudzony? Pewny siebie?

I czy stosowałeś na to perfumy? Ile NPA użyłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z bólem to nie raczej, bo niuchałem z flakonika to czułem alkochol, ze skóry nic a nic zapachu:P

 

Miejsca zmienię, mam pomysł na brzuch, plecy... no, coś wymyślę;)

 

Po kolei....:

 

Z dziewczyną spotkałem się po 30 minutach, więc mało czasu, ale długo siedzieliśmy ze sobą.

 

Raczej normalnie, nie należę do osób spokojnych, bardziej właśnie szatan ze mnie ruchliwy :twisted: , niż spokojny aniołek:P pewny siebie zawsze jestem, nie zauważyłem różnicy.. narazie;)

 

Perfumy nie. Tylko dezodorant - antyperspirant Nivey w kulce pod pachy:P

 

Ilośc to wedle instrukcji, jedną kroplę (po jednym wywróceniu flakonika na każdą stronę ciała (szyja i nadgarstki, tzn jedno wywrócenie na lewą stronę szyi i lewy nadgarstek, drugie na drugą));)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich i pozdrawiam

 

sorki ze sie wtracam do rozmowy ale tez chcialem sie podzielic moimi doswiadczeniami...

 

jak zaczalem stosowac feromaxa to przez pierwsze 3 dni mnie glowa bolala.... potem zmniejszylem dawke i juz wszystko bylo ok

 

laczylem go z hugo boss energiserem i efekty moim zdaniam byly widoczne

 

teraz czekam na npa :) we wtorek sie spodziewam paczuchy to tez napisze co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zauwazylem na poczatku oprocz bolu glowy dopiero po skonczeniu probki i analizie doszlo do mnie ze w trakcie uzywania fero sporo lasek sie krecilo kolo mnie :)

 

pracuje prawie cale dnie i mam maly kontakt z otoczeniem(mowie o znajomych itd bo klientow mam sporo w pracy) moje zycie osobiste jest dosc ubogie - przez ost 4 miechy nic tylko praca ale mimo to przez okres uzywania fero pojawilo sie kilka zainteresowanych kobiet moja osobą

 

- podrzucona wizytowka z numerem telefonu i tekstem "daj znac jak bedziesz gdzies imprezowal"

- kolega mi jeden wygadal ze jedna jego znajoma pogadala sobie ze mna w autobusie i teraz sie o mnie wypytuje

- w pracy dziwnym trafem tez jakos stosunki mi sie poprawily z pracownikami

 

wszystkie te zdarzenia mialy miejsce w przeciagu moze 3 tygodni stosowania probki fero a wczesniej wierzcie mi ze bylo zero takich historii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wczesniej wierzcie mi ze bylo zero takich historii

 

Znaczy to, że chyba nie miał wcześniej powodzenia.

I- simon- nie zadawaj już tak często tych pytań odnośnie powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kad zaczalem pracowac odcialem sie od zycia towarzyskiego i przez te pare miesiecy totalnie zero lasek bylo kolo mnie do czasu uzycia fero :P

 

ale ogolnie jak kiedys mialem czas na wychodzenie z domu z przyjaciolmi to nie narzekalem na jakies braki

 

po analizie jednak ostatnich miesiecy dochodze do wniosku ze cos musi byc w tych feromonkach - mam tez porownanie - kiedys kupilem z allegro jakies feromonki za 15 zl o ile pamietam i uzywalem dosc dlugo i nie zauwazylem zadnych zmian w otoczeniu ani w swoim zachowaniu...

 

teraz juz po jednej probce wiem ze cos sie zmienilo i dlatego zakupilem npa :)

pewnie za kilka dni napisze cos na temat tego produktu

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@-simon. Ale każdemu to zadajesz! Jak KTOŚ pisze, że jest zadowolony i ma powodzenie, to znaczy, że chyba wcześniej kiepsko było z tym powodzeniem. Prawda?

 

Jak komuś nie będą odpowiadały te feromony, to oczywiście napisze! Czyż nie tak?

 

Choć nie sądzę, bo nikogo nie było, który byłby niezadowolony z zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prawda ze jak sa zadowoleni i maja teraz powodzenie to przed nie mieli powodzenia.np Jerry wyraznie powiedzial ze mial powodzenie a feromony sa tego dodatkiem.Nie uwazasz ze jak jakis ziomek nie mial powodzenia przed stosowaniem feromonow,a po uzyciu ich mial jakies tam powodzenie to jest przekonywujacece??Nie tylko Jerry mial powodzenie u dziewczyn zanim uzywal feromonow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mam jeszcze jedną ciekawą sytuację;)

 

Mianowicie byłem dziś w jednym sklepie, oczywiście fero zaaplikowane.

Przede mną koleś przy ladzie, mówi co chce, miły i ogólnie ok, uśmiecha się itp.

 

Ekspedientka wyraźnie miała zły dzień, bo naskoczyła na niego ze dwa-trzy razy...

 

Już się wystraszyłem, ale.. moja kolej, podchodzę jak on, z uśmiechem i pytam o to co mi potrzebne. Lista była spora, za pierwszym razem jak pani przyniosła jedną rzecz przestała robic groźną minę a za czwartym i ostatnim razem jak do mnie wróciła uśmiechnęła się i zapytała czy czegoś jeszcze nie potrzebuję, nie tak jak zwykle czy to już wszystko ale czy czegoś jeszcze dla mnie nie znaleźc.

 

Może to nie przez fero, może dzięki nim. Myslę, że troszkę tak. Dlatego to opisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja nie wiem, może poprostu niektórzy go nie wyczuwają?

 

Bo ja nic dziś nie czułem, mimo, że świadomomie dziś przedawkowałem, użyłem 3 krople i wiecie co....? nie polecam... cały dzień chodziłem nakręcony i poddenerwowany. Może to z niewyspania.. Nie wiem, przetestuję na pewno jeszcze z raz, ale jak się wcześniej porządnie wyśpię;)

 

Po jednej, dwóch jest na pewno ok, i widac większą życzliosc ludzi do mnie;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja nie wiem, może poprostu niektórzy go nie wyczuwają?

 

Panowie, tylko 50% populacji wyczuwa feromony. Reszta jest częściowo anosmiczna, tzn. nie wyczuwa ŚWIADOMIE ich zapachu - jedynie alkohol.

 

Sephiroth, jak sam napisałeś, chodziłeś poddenerwowany - zupełnie normalne objawy przy zbyt dużej dawce, podobnie jak i ból głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze kilka spostrzezeń co do NPA;)

 

Więc...

 

Zauważyłem, że mam większy posłuch w klasie. I to bardzo widoczny.

Jest u mnie w klasie taki jeden kolo, którego wszyscy się boją i robią to co on chce. Mi to on zwisa i powiewa, ale też nigdy się ze mną nie zgodził. Wczoraj udało mi się i to bardzo łatwo nakłonic go i resztę do tego, zeby zrobili to co ja chcę. Nigdy wcześniej to się nie zdarzyło, przynajmniej nie na taką skalę..

 

Spoza klasy ludziska też uważniej mnie słuchają.. To mi się podoba, NPA działa i to widac;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności