Skocz do zawartości

Perception


kamillK

Rekomendowane odpowiedzi

Tak tez go zauwazylem.Ale nie polecalbym go poniewaz starcza go tylko na 2-3 uzycia,a przeciez niektorzy zeby zauwazyc jakie kolwiek efekty musza uzywaz feromonow znacznie wiecej razy niz 2-3 razy.Decyzja nalezy do Ciebie czy go kupisz czy nie choc kto narazie nie ma zbytnio kasy to moze sie pokusic o taki produkt. :wink:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tez go zauwazylem.Ale nie polecalbym go poniewaz starcza go tylko na 2-3 uzycia,a przeciez niektorzy zeby zauwazyc jakie kolwiek efekty musza uzywaz feromonow znacznie wiecej razy niz 2-3 razy.Decyzja nalezy do Ciebie czy go kupisz czy nie choc kto narazie nie ma zbytnio kasy to moze sie pokusic o taki produkt. :wink:

Pozdrawiam

 

Starcza na 2-3 razy, ale dotyczy to jednaj saszetki, a sprzedawane są po minimum 3!

 

I to, że jest tani nie oznacza, że jest nie dobry. Spójrz na feromony na allegro.pl :D Żartuję oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

niedawno kupiłem sobie perception i jako fero byc może jest ok, ale mi nie pasuje. Nie podoba mi sie aplikacja z saszetki:( jest niewygodna, nieprecyzyjna i dziwna...:(

 

Nie zauważyłem też tych efektów jak po NPA. Może byłem zbyt sceptyczny.

 

Sprawdzę je ponownie na pewno, jeśli ukaże się w sprzedarzy inna wersja, np w atomizerze albo w kulce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, więc jak to jest? Najpierw piszesz, że jako fero może być, a później, że nie zauważyłeś efektów jak po NPA.

 

A stężenie feromonów jest niemalże takie samo jak w NPA, tylko, że dawkujesz go więcej, więc powinny być lepsze efekty! Perception zawiera 3 feromony standardowe, a NPA jeden plus 2 jakieś inne- może to po nich jest lepsze działanie?

 

Spróbuj użyć kilka razy na zmianę Perception i NPA. Poobserwuj efekty.

 

Może nastawiasz się na super efekty (po NPA) i tworzą się one w Twoim umyśle, myślisz, że to po feromonach? A jak użyłeś Perception, to wkurzyła Cię aplikacja- w związku z tym zero wiary itp.

 

Aha, a Perception zawiera próbki TYLKO w żelu, tak samo jak Chikara- nie w kulce. Duży produkt jest chyba do rozrabiania w spray'u, bo dostajesz 2 flakoniki- w jednym jest 5 ml czystych feromonów, a w drugim nie wiem co (concentrate fragrance- koncentrat perfum?), bo widziałem na zagranicznej stronie (ale pisało, że dostajesz 10ml). Więc chyba coś podobnego do P10, tyle, że tańsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, więc jak to jest? Najpierw piszesz, że jako fero może być, a później, że nie zauważyłeś efektów jak po NPA.

 

niedawno kupiłem sobie perception i jako fero byc może jest ok, ale mi nie pasuje.

 

Tu masz odpowiedź.

 

Też widziałęm Perception na zagranicznej stronce i czekam aż pojawi się na feromony.pl

 

Może i tak było, ale nie zmienia to faktu, że MI Perception się nie spodobało w formie próbki, czekam na finalną wersję:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dodam jeszcze jedno- przed wczoraj użyłem Perception z saszetki po raz pierwszy. Efekty nawet nawet, ale samo stosowanie- żenada.

Żel z saszetki jest, moim zdaniem, za rzadki i przez to czasem spłynie z palca. Trzeba go dużo "walić" oraz troszkę poczekać, aż miejsce aplikacji pozostanie suche.

Niby lubię CHK w saszetkach, ale tenm środek jest bardziej gęsty od w/w atraktantu. Też troszkę "schnie" na skórze i też daje się go więcej, ale bardziej wolę CHK w saszetkach niż Perception.

Jedynym plusem jego jest prawdziwa bezwonnność. Kropka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak! Ma mniejsze stężenie, ale nie w tym rzecz.

0,08mg/ml zawiera Perception w żelu, a żelu stosujesz o wiele więcej od produktu w sprayu!

Właśnie, Perception w sprayu zwiera około 0,48mg/ml, czyli jest gdzieś na równi z NPA, ale rzecz w tym, że na feromony.pl dostaniemy tylko tą pierwszą wersję. Mało tego, Perception zawiera trzy feromony, Alchemy- 1, ale dodatkowe 2 składniki w Perception mogą łagodzić "podrywcze" działanie tegoż produktu- zależy jeszcze jakie są tego proporcje.

 

EDIT; Do tego Pana niżej- dzięki za poprawkę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 4 weeks later...

Perception zaś jest bezwonne ?!

 

Śmierdzi jak jasna cholera!!! Od pierwszego stosowania czułem intensywny, szorstki, ostry zapach, jakby palonych suchych liści pokrzyw zmieszanych z sianem!

 

Po kilku godzinach się zapach trochę neutralizuje i nawet nie jest taki nieprzyjemny. Ale dlaczego wszędzie jest mowa o jego bezwonności ?!

 

Wyczerpałem pierwszą saszetkę, ale większych efektów nie zauważyłem. Też cudu się nie spodziewałem od razu. Trzeci dzień to stosuje. Dodam, że nie jestem "towarzyski", nie uczęszczam do klubów i na dyskoteki, ale mam trochę znajomych, z którymi sporadycznie się spotykam.

 

Kilka dziewczyn zwróciło na mnie uwagę, ale to nie wystarczy, aby stwierdzić działanie Perception. Chyba, że coś źle stosuje?

W kasie też nie pływam, a więc zamówiłem to co najtańsze - próbkę Perception.

 

Może inne feromony mają lepsze działanie? Nie wiem, nie stać mnie na to.

W każdym razie jestem młody, zadbany, wysportowany, pełen energii i dziwie się, że do tej pory nie zainteresowała się mną żadna dziewczyna, ale to już inny problem...

 

Wyjaśni mi ktoś dlaczego "bezwonne" feromony mają taki zapach i minimalne działanie ?

 

THX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat ten był wiele razy poruszany na forum.

Niektóre związki, mimo że bezwonne, w bardzo wysokim stężeniu mogą stać się wyczuwalne dla ludzkiego nosa. Tak też jest i w przypadku feromonów. Każdy człowiek inaczej odbiera ich naturalny zapach, niektórzy zupełnie ich nie wyczuwają.

Osobiście wyczuwam zapach Perception, jednak jest on dla mnie bardzo delikatny. To bardzo dobry produkt, ponieważ można go zabrać ze sobą wszędzie i skorzystać w dowolnym momencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma feromony.pl ma pełno pozytywnych opinii, a ogólnie myślę, że firma dba o swój wizerunek przed klientami, więc postanowiłem podzielić się ze wszystkimi moimi negatywnymi doświadczeniami z Perception, żeby nie było za idealnie...

 

Stosuje od ponad tygodnia Perception i nie zauważyłem żadnego większego działania. Albo go nie ma, albo jest za małe, aby zauważyć.

 

Nie zwróciłem tego produktu tylko dlatego, że nie mam konta w banku, a o głupie 34zł się bić też nie będę.

 

O co mi głównie chodzi:

 

---> nieprzyjemny zapach (choć się przyzwyczajam)

 

---> ludzie, którzy mnie nie lubili nadal mnie nie lubią

 

---> ludzie, którzy mnie lubili wcale nie lubią mnie "bardziej"

 

---> nie poznałem nikogo nowego

 

---> nie zauważyłem, żeby podczas rozmowy z różnymi osobami (pani w urzędzie, ekspedientki, mechanik, pani z biblioteki, dawny kolega ze szkoły, sąsiadka itp.) ludzie byli "bardziej" chętni i rozmowni

 

---> zero odzewu ze strony płci przeciwnej ! :(

 

Przykro mi to pisać, ale takie obserwacje zauważyłem. Nie wiem, czy może to moja wina, może używam tego za mało, albo za dużo? Albo za trudną mam osobowość (lol!) Jednak z tego, co czytałem to wiele osób zauważyło efekty działania, lepsze powodzenie u ludzi, sukcesy towarzyskie...

Strona internetowa jest przekonywująca, naukowe dowody, rok gwarancji...

 

Zdecydowałem się wypróbować i nadal nic. Nie mogę mieć dobrego zdania o tym produkcie. Jednak nie jest taki doskonały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel, ja stosuję Perception z NPA. Efekt SUPER. Perception jest bardzo skuteczny w takim połączeniu, ale sam w sobie też jest niezły. Bardzo pobudza.

 

faisca777, myślę, że zbyt wiele oczekujesz od feromonów. Nie wiem jakim jesteś gościem, ale na każdego one działają inaczej i tak naprawdę należy sie nauczyć z nich korzystać. Feromony doskonałe nie są, ale to chyba oczywiste, że nie zrobią za ciebie wszystkiego. Mam znajomych, którzy widzieli niesamowite efekty po fero i gdy się spotykamy, często pytają czy nie mam przypadkiem jakiejś próbki. Ale mam też i znajomych, którzy nie ważne co byś im powiedział nigdy nie wierzą. Ignoranci, no ale to ich strata.

Zastosuj połowę saszetki i rozmawiaj przez dłuższy czas z dziewczyną. Zauważysz efekt, szczególnie w TYCH sytuacjach.

Podczas codziennej rozmowy efekt nie będzie tak widoczny jak podczas spotkania sam na sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowisz ze efekt nie bedzie widoczny na co dzien.To jak to jest działaja one na nia tylko ona tego nie okazuje i dusi to zainteresowanie w sobie....Czy po prostu nie działaja na płec przeciwna w towarzystwie czy zadziałaja tylko jak sie jest sam na sam????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt jest widoczny na co dzień, ale nie tak bardzo jak podczas spotkań sam na sam, gdy jesteś blisko z dziewczyną, długo rozmawiacie i ona jest tobą zainteresowana. Wtedy mogą dziać się rzeczy, które potrafią zadziwić. Ja miałem tak, że w pewnym momencie czułem się niezręcznie, zupełnie nie wiedziałem jak zareagować. Pomyślałem, czy to co robię nie jest zbyt silną manipulacją :) Także wiem, że czasami efekty mogą wręcz zaszokować.

Ale tak jak napisałem - czasami, ponieważ ludzie są różni i różnie reagują na fero. Co więcej, na tę samą osobę jednego dnia działają lepiej, innego gorzej. Mimo wszystko, warto stosować. W najgorszym przypadku zadziałają bardzo słabo. Ale jeśli zadziałają naprawdę mocno, możesz się uzależnić tak jak ja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności