Skocz do zawartości

Feromony Chakra


lambster

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż za piękna podróbka Chikary - Feromony Chakra :D

 

Porównajcie oba teksty:

http://www.feromony.pl/Chikara

oraz

http://www.intymnosc.pl/index.php?akcja=opis&iKatId=78&iProdId=511

 

To jest dobre:

"UWAGA NA PODOBNE PODRÓBKI OD DAWNA DOSTĘPNE W POLSCE!"

 

Hehe.. Powiedzcie mi, jak można być tak bezczelnym? :) Widać, że ta firma zupełnie się nie zna na feromonach.

Że to niby Chikara jest podróbka Chakry??? :) Dobre, dobre!

Chikara od lat jest na rynku w USA, a tu nagle jakaś Chakra z Chin. Co ciekawe, dostępna tylko w Polsce i na Allegro ;)

Wow, gratuluję marketingu!

 

To już jest szczyt: "Chakra dosłownie oznacza miłość oraz sex." zamiast "Chikara dosłownie oznacza moc oraz siłę". :D

Dosłownie wszystkie teksty skopiowane z feromony.pl. Żałosne. Słowa, słowa, słowa.. a gdzie jakość? Sorrry, ale ja bym im w życiu nie zaufał.

 

Coraz więcej chłamu na rynku feromonów. Trzeba uważać co się kupuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, to też dobre :D - Feromony Pheromone Essence: http://www.intymnosc.pl/index.php?akcja=opis&iKatId=78&iProdId=510

 

Kolejna ściema. Nie dość, że znów wszystkie teksty zerżnięte żywcem z feromony.pl, to w dodatku, niby "Wielki przebój w Azji." a żadnej informacji w googlu poza Polską. Ech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wczesniej załozyłem temat o tych esence cos tam http://ferum.pl/viewtopic.php?t=482 hehe to sa takie kretyny ja sie załoze ze tam feromonów niema tylko wlany jakiś sam spiryt.A załozenie klienta ktory sie niezna na fero jest takie ze wleje na siebie te scierwo i mysli o ja jestem kozak mam odwage bo mam na sobie feromony :lol: po prostu sam sobie w głowie tak ustatawia hehe ze jest atrakcyjny i buja sie z dumą.Moj kumpel sie tak zachowuje ma podrobke z allegro PH i sie chwali jaki to on tam nie jest z tymi feromonami,a ja sie tylko smieje :lol: ale nie nie powiem mu o prawdziwych pheromonach bo on niemoze w moim towarzystwie byc spsikany tak wysokiej klasy towarem moge tylka ja... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haszu a te fero alpha A314 to gdzie dorwałeś?? Widziałem je na stronoe ebay.com to jest jakas sciema czy jak?? jesli tak opisz mi jego działanie.Widziałem tabele na forum w usa i na podryw u nich najlepszy jest Instan shine tej firmy co alpha A314.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na LoveScent. A314 dobrze działa na mężczyzn. Jak dla mnie najlepszy tego typu produkt. Wbudza szacunek, inni mężczyźni uważniej słuchają, sa bardzo zainteresowani, pytają o zdanie, itd. - podobnie jak NPA. Na kobiety nie ma szczególnego działania.

Jeżeli interesuje Cię właśnie wpływ na kobiety, to polecam NPA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Zgadzam się z tymi opiniami co do tych podrób chakra i pheromone essence :!:

Sprawdziłem sporo stron polskich i zagranicznych na temat tej chakry i jestem przekonany,że to podróba i mogę dać wam jeden konkretny przykład,na jednej ze stron znalazłem tą chakre za 179zł a na innej za 69zł :shock: i obie polskie.Na zagranicznych stronach to prawie nic o tym nie ma,no znalazłem jeden zagraniczny sklep posiadający ten produkt w sprzedaży,który zrobił na niego prawie 50% rabatu,żałosne :!:

A te pheromone essence też niezły bajer!Przykład(opisują,że flakon zawiera 7ml a na etykiecie jest napisane,że 5ml,phi)

Sami nie wiedzą co piszą!

Co innego Chikara,sprawdziłem wiele stron i jestem do niej przekonany,zresztą w poniedziałek sprawdzę na sobie :D

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności