Skocz do zawartości

BTB co to własciwie jest??


Daniel

Rekomendowane odpowiedzi

JAkie stężenie ma nowy specyfik BTB??TAkie pytanie. feromony.pl ostrzega przed podrobkami phero.MOzna na pierwszym miejscu je poznac ze nie pisze na produkcie stezenia.Na BTB rowniez nie pisze stezenia i jak mam to teraz rozumiec jest podróbka??Te pytania rowniez do ferum.Takie pytanie wchodziłem na strone BTB i jest tylko email producenta prawdziwa zetelna firma podaje rowniez adres fax tel itd.Btb smierdzi mi tu czyms.Jesli to jest produkt usa na pierwszym miejscu powinien byc sprzedawany w usa a nie w polsce....Prosze o jakieś wyjasnienie

 

BTB stosuje juz od jakiegos ponad tygodnia co dzien i nie zauwazyłem zadnego jego działania ani troche :x jedynie na dyskoteke jak pojechałem zastosowałem mieszanke BTB i pheromax jakis mały efekt był widoczny ale to chyba działał pheromax a efekt był tez dlatego mały bo phx zastosowałem bardzo malutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy współproducentami BTB i u nas ten produkt pojawił się pierwszy. Producentem jest laboratorium znajdujące się w USA. Produkt powstał specjalnie dla nas i dlatego właśnie w Polsce jest dostępny.

Stężenie feromonów w BTB wynosi 0,4mg/ml (0,04%).

 

Daniel, każdy chwali sobie inny produkt. Pamiętaj o tym,że feromony muszą dopasować się do bukietu feromonów wytwarzanych przez Twoje ciało. Być może dla Ciebie to właśnie Pheromax jest liderem. Ja preferuję NPA.

Są tacy, którzy chwalą sobie Chikarę lub Relationship Magic.

 

Sprawdź forum, są osoby, które cenią sobie właśnie BTB. Jednak, pamiętaj, że jeżeli uważasz, że BTB nie spełnia Twoich oczekiwań, zawsze możesz go zwrócić. Na tym polega gwarancja, którą otrzymałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel, każdy chwali sobie inny produkt. Pamiętaj o tym,że feromony muszą dopasować się do bukietu feromonów wytwarzanych przez Twoje ciało. Być może dla Ciebie to właśnie Pheromax jest liderem. Ja preferuję NPA.

 

 

 

Łeee to jest lipa straszna lipa :x Na feromony.pl nie jest opisane ze feromony moga sie nie dopasowac do feromonów wytwarzane przez ciało i w ten sposob moga nie działac.To co w takim razie musze przetestować wszystkie feromony i stracic kupe kasy tak?? jakoś dziwnie jest z tymi feromonami.BTB jeszcze musze dokładnie przetestować.Teraz szkoła sie konczy i nie bardzo bede tez miał gdzie to testowac.Co do pheromaxa podoba mi sie jego działanie ale tylko na imprezach.Mowiac wprost działa on na dziewczyny takie za mocno rozrywkowe jak to sie mowi na takie kur*y :D

MIło jest sobie pogadac z nawal**ymi niewychowanymi dziewczynami>Ale poszukuje takiego flakonu feromonów ktory pomoze mi zdobyc jakąs dziewczyne.Pheromax ma w sobie feromony silnie pobudzajace seksualnie wiec jest tez dobrym specyfikiem by namowic kogoś do sexu a pozatym na codzien nie działa on dobrze.Jakie feromony mi proponuje ferum ktore mi pomoga zdobyc jakąs dziewczyne i ktory tez nie wysyła tak agresywnych sygnałow podniecających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma prawo wyrazić własne zdanie. Nie raz otrzymywaliśmy sygnały zarówno od kobiet, jak i mężczyzn, że Pheromax był dla nich zbyt agresywny w swoim działaniu. Osoby ich otaczające były zbyt nachalne. Dlatego też zawsze okazywało się, że bardziej preferują produkty takie jak Relationship Magic czy Chikara.

Daniel, każdy z nas jest inny. Nie każdemu odpowiadają te same perfumy czy też model nowego auta.

 

Tak, jak napisałem wyżej - być może Twoim faworytem jest właśnie Pheromax.

 

Co więcej, temat ten był poruszany wielokrotnie na forum, feromony tworzą zwiększone zainteresowanie oraz pobudzają drugą stronę, jednak nie sprawią, że wszystkie kobiety zaczną się rzucać na spryskanego mężczyznę na ulicy. Niektórzy chłopcy stosują feromony w nadziei, że zostaną nagle guru dyskotek, zapominając tym samym o swoim zachowaniu, postawie, podejściu i odpowiedniej prezencji. Bądźmy realistami.

Feromony pomagają, i to bardzo, również świetnie się sprawdzają w związku. Jednak to, czy zdobędziesz daną kobietę zależy już wyłącznie od Ciebie. Feromony są tylko (i aż) skutecznym narzędziem, z którego należy się nauczyć korzystać.

 

Być może, jeżeli zależy Tobie na trwałym i stabilnym związku, powinineś skorzystać z Chikary bądź Relationship Magic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oke chyba w niedługim czasie zakupie RM>Mam jeszcze pytanie do probki pheromax.Gdzies na forum sie doczytałem ze pheromax probka jest minej stezony niz w normalnym flakonie i ze trzeba go wiecej nałozyc na siebie czy to prawda?? Na samym poczatku w szkole przez te kilka dni i w sklepie u kolegi efekty były bardzo widoczne co opisałem w dziale feromony a pracy biznesie,sprzedazy itd. Ale teraz cos od kilku dni efekt jest zerowy niewiem co sie dzieje moze teraz stosuje zła dawke.Musze jeszcze wykonac mnostwo kombinacji :D wtedy jakos dawałem na siebie jedna krople moze nawet mniej a teraz ponad 2 krople moze to za duzo...zreszta jeszcze bede długo testował :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze takie zapytanie relationhip magic ma dozownik??Jest to atomizer czy moze taki zakraplacz jak ma BTB czy NPA??I na jaki okres mniej wiecej starczy flakon przy codziennym uzytkowaniu

 

I jeszcze pytanie jaki ma dozownik ALCHEMY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarówno Alchemy jak i RM zapakowane są w 5ml flakonik z kulką (identyczny ze starą próbką Pheromax).

 

Nowa próbka Pheromax (ta ze sprayem) jest niewiele mniej stężona od starej bądź dużego opakowania. 2ml normalego stężenia równa się 2,5ml środka z nowej próbki. Dzięki temu trickowi jedno psiknięcie próbki jest w pełni wystarczające. Szkoda, że nie zrobiono tak z dużym produktem...

 

Daniel, pamiętaj o pocji "edytuj", nie pisz kilku postów po sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Ali dobrze bede pamietał by nie pisac postów po sobie choc co sie moze stac??? :? Ale mam pytanie jak te RM wpływa na płec przeciwna oraz alchemy jakie maja działanie.Co mo polecasz kupic z tych dwoch produktów???

 

 

POzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się może stać? Wiesz, chyba każdy woli porządek.

 

Jeśli chodzi o RM czy Alchemy to wybór jest zależny od celu, w jakim będziesz te środki używał.

Osobiście nie jestem za Alchemy, jakoś mi nie pasuje. Do podrywu wolę mocniejsze produkty.

Na co dzień polecałbym właśnie RM, bo jest stosunkowo tani (w przeciwieństwie do Chikary, choć pojemnościowo wychodzi podobna cena i CHK jest również wydajna), a trochę szkoda mi kasy na droższe produkty- takich używam rzadziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności