Skocz do zawartości

Skutecznośc feromonów po czasie, w odłegłosci, po dawce ?


rafilm

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

ja tez mam kilka pytan o dawkowanie itp.

 

Z jakiej odległosci wyczuwalne są feromony ?

 

Wedlug mnie jest to max 1 metr...pisze to na podstawie

ostatniego wyjscia na disco, kiedy to chyba przedawkowalem NPA.

 

Z odleglosci 2-5 metrów dziewczyny sie do mnie usmiechaly...

oczywiscie pod wplywem mojego usmiechu...bo raczej nie sadze aby

feromony dzialaly na taka odleglosc, bo i bez nich dzieje sie podobnie.

 

Jednak gdy zaczynalem tanczyc kolo lasek, czyli bedac ok 50 cm od nich,

to po krotkim czasie odchodzily, zaczynajac tanczyc w innym miejscu, lub schodzily z parkietu. Nie dzialo sie to na szczescie ze wszystkimi, ale bylo to zauwazalne.

 

Jednak chętnie dowiem sie od ekspertów, jaka jest mierzalna i zbadana odleglosc dzialania feromonow ?

 

Jak wyglada charakterystyka czasu do skutecznosci działania feromonów...czy jest to rozklad liniowy, a moze logarytmiczny...

(chodzi mi o to...czy z kazda sekunda od aplikacji feromonow, ich dziłanie zmniejsza sie rownomiernie...i po ok 4h osiaga 0, czy moze przez pierwsze 2-3 h maja one max skutecznosc, a pozniej gwaltownie maleje i spada do 0 ?)

 

Czy z czasem od aplikacji feromonów, aby uzyskac ten sam efekt ktoś musi znajdować sie bliżej nas ?

 

Wydaje to sie logiczne, ale lepiej jak odpowie mi na to pytanie specjalista...aby jasniej zobrazowac o co biega posłuze sie przykladem...zauzmy, ze zaaplikowalismy 2 krople NPA i wokól nas powstała "chmura feromonów" znajdującej sie wokol nas o promieniu ok 50 cm. W jej wnetrzu jest X cząstek feromonów. Mijaja 2h...i teraz moje pytanie, czy ta chmura feromonowa nadal jest wokol nas o promieniu 50 cm...tylko, ilośc cząstek feromonów w niej zawartych jest mnijesza ??

 

Czy moze promien chmury feromonowej wokol nas zmnijeszy sie do ok 25 cm, gdzie ilosc wirujacych czastek feromonów będzie zbliona do tej, jaka byla na poczatku, tylko na mnijszym obszarze ??

 

A moze jest jeszcze inaczej...mniejszy obsza ich dzialania i zarazem mniejsze ich steżenie nawet na tym mniejszym obszarze ?

 

Kolejne pytanie, mozliwe, ze bardzo zblizone do tego o czas i skutecznosc...ale dla pewnosci wole je zadac osobno.

Załozmy teoretycznie, ze 1 kropla NPA to 100 cząstek feromonów rozproszonych wokól nas o promieniu 50 cm...

Czy w takim razie dodanie 2-giej kropli NPA sprawi, ze ilosc tych czastek sie zwiekszy o 100 (przyrost liniowy) - czy moze o 1000 (przyrost log) ?

Czy promien się zwiększy do 1 metra...czy moze pozostanie nadal 50 cm, tylko zwiekszy sie ich steżenie w tym obszarze ??

 

I jeszcze jedno..czy zmysl odbierajacy feromony dziala podobnie jak zmysl słuchu...gdzie zwiekszenie 10sieciokrotne natezenia dzwieku powoduje, ze odbiramy dzwiek glosniejszy tylko o 2 razy (charakterystyka logarytmiczna) ??

 

 

Mam nadzieje, ze nie zamieszalem za bardzo, i da sie rozszyfrowac o co mi chodzilo w powyzszych pytaniach, jezeli nie...to postarams ie to opisac jeszcze dokladniej

 

Z gory dzieki za odpowiedz...

Pozdrawiam.

R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe pytania. Sam- na początku przygody z feromonami- miałem masę pytań.

Może FERUM się wypowie???

 

Jednak gdy zaczynalem tanczyc kolo lasek, czyli bedac ok 50 cm od nich,

to po krotkim czasie odchodzily, zaczynajac tanczyc w innym miejscu, lub schodzily z parkietu. Nie dzialo sie to na szczescie ze wszystkimi, ale bylo to zauwazalne.

 

Też tak czasami miałem. Czy to przez przedawkowanie? A może kobiety wyczuwały niezbyt przyjemny zapach feromonów i odchodziły? Wiadomo, przy tańcu bardziej się pocimi, feromony i perfumy zaaplikowane wcześniej, parują i są bardziej wyczuwalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak czasami miałem. Czy to przez przedawkowanie? A może kobiety wyczuwały niezbyt przyjemny zapach feromonów i odchodziły? Wiadomo, przy tańcu bardziej się pocimi, feromony i perfumy zaaplikowane wcześniej, parują i są bardziej wyczuwalne.

Czesc,

wedlug mnie to przedawkowanie...ale nie mogac tego zbadac moge tylko domniemywac...przy zalozeniu, ze feromony faktycznie dzialaja:)

 

Moj wniosek jest taki, poniewaz tydzien wczesniej tez tanczylem, tyko mialem na sobie mniej feromonow...i nie bylo takich reakcji...a jak byly, to raczej na plus...

 

Pozdrawiam,

R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tak mam czasami :? moze naprawde przedawkowanie i dziewczyny boją sie nas :P ale z drugiej strony jak bylem pod wplywem alkoholu mialem podobno ilosc feromonow to znaczy dużą, wszedłem na parkiet,zatanczylem i to w bliskim kontakcie ze wszystkimi odzielnie z dostepnymi ladnymi dziewczynami :) mysle jezeli stałbym tam i tanczac nic niedziałając efekt byłby taki ze niektore znowu przesuneły by sie bo wiedzialem ze mam dużo fero na sobie, i wiedzialem .... zblizajac sie na odleglosc do metra mogą pojawic sie negatywne skutki np.odejscie dziewcząt z parkietu :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafilm, bardzo szczegółowe i dobre pytania! Rzeczywiście widać, że jesteś lewopółkulowcem ;)

Poniżej znajdziesz odpowiedzi.

 

Spójrz na feromony jak na perfumy. Aplikujesz kroplę NPA, która jest wyczuwalna z odległości 1-2m. W zamkniętych pomieszczeniach obszar ten ulega powiększeniu. Samochód w całości wypełniony będzie Twoim zapachem.

Mija godzina, perfumy nie są już tak wyczuwalne, jak na początku - podobnie jest z feromonami. Zmniejsza się ich ilość na skórze, spada stężenie w powietrzu, zmniejsza się również obszar w jakim są wyczuwane.

 

Rzeczywiście jest tak, że przy dużych dawkach interesują się Tobą ludzie z większej odległości, z 2-4 metrów, natomiast osoby znajdujące się bespośrednio przy Tobie, ze względu na dużą ilość feromonów w powietrzu, mogą czuć się niepewnie i wolą podświadomie usunąć się z Twojego terytorium.

 

Nie da się ukryć, że feromony działają najlepiej, gdy jesteś blisko z drugą osobą - maksymalnie 30cm. Co więcej, wtedy właśnie łączyć będzie ten zapach z Tobą. W większych odległościach kobieta/mężczyzna może dobrze się czuć dzięki feromonom, może być nawet podniecona, jednak niekoniecznie skojarzy to uczucie z Tobą.

 

Gdy zaaplikujesz kolejną kroplę NPA, nastąpi przyrost liniowy ilości cząsteczek w powietrzu.

 

Wiele osób zwróciło uwagę, że na początku nie dostrzegała efektów po aplikacji, jednak minęło kilka godzin i dopiero wtedy rezultaty przeszłych ich najśmielsze oczekiwania. Przesadzili z dawką.

Androstenon jest bardzo łatwo przedawkować, a tego związku znajduje się najwięcej z NPA. To bardzo dobry produkt, ale rzeczywiście należy uważać, aby nie przesadzić ze stosowaną ilością.

 

Zaleca się, aby stosować minimalną dawkę na początku spotkania (szczególnie feromonów otwartości, jak BTB czy Chikara), po czym dokonać ponownej aplikacji po 1-2 godzinach. Tutaj można już zaaplikować coś mocniejszego. Agresywne feromony, takie jak NPA, zwłaszcza w dużych dawkach, mogą na początku spłoszyć pewne osoby, jednak gdy wchodzisz do klubu o godzinie 1 w nocy, niekoniecznie jest czas i miejsce na to, aby stosować łagodne środki.

 

Niektóre feromony są dość nietrwałe, jak np. Androstenol, czyli feromon otwartości, rozmowy i zaufania, po 2-3 godzinach od aplikacji może już nie działać poprawnie. Z kolei Androstadienon jest wciąż wyczuwalny w następnym dniu, od czasu aplikacji. Jest go niewiele, jednak warto usunąć resztki dnia poprzedniego przed kolejną aplikacją.

 

I jeszcze jedno..czy zmysl odbierajacy feromony dziala podobnie jak zmysl słuchu...gdzie zwiekszenie 10sieciokrotne natezenia dzwieku powoduje, ze odbiramy dzwiek glosniejszy tylko o 2 razy (charakterystyka logarytmiczna) ??

Nie do końca. Do pewnej dawki można zwiększać ilość feromonów, jednak istnieje granica. Gdy ją przekroczysz, ludzie mogą stać się agresywni, ty możesz stać się nerwowy, mogą zacząć Cię unikać i podświadomie odsuwać się od Twojej osoby. Powyżej kolejnego progu feromony stają się wyczuwalne świadomie, co może sprawić, że możesz nienajładniej pachnieć, zamiast przyciągać zapachem.

Feromony działają najlepiej wtedy, gdy nie są jeszcze świadomie wyczuwane przez tradycyjny nabłonek węchowy otaczających Cię osób. Powyżej progu wyczuwalności zaczyna się "jazda bez trzymanki" - efekty mogą być większe, jednak łatwiej o tzw. efekty OD, a więc negatywne.

Łatwiej jest więc zauważyć dobre rezultaty stosując dawki minimalne. Większe dawki stosujesz na własną odpowiedzialność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

Dzieki za odpowiedz:)

 

nie wiem jeszcze czy doszedlem do slusznego wniosku...

ale w takim przypadku wydaje mi sie, ze idac na podryw

nalezy stosowac tych feromonow mniej...aby ktos bedac blisko mogl

skojazyc ten mily stan z Toba...

 

Natomiast w sytuacjach społecznych, gdzie mamy cos zalatwic itp,

gdzie nie dochodzi do duzego zblizenia mozna zastosowac tych feromontow wiecej.

 

Przy podrywie wiecej feromonow jest nie wskazane, ze wzgledu na to,

ze nawet jak laska sie nami zainteresuje i podejdzie (co mi sie zdazylo - nie wiem, czy to moja postawa na nia zadziala, czy feromony:-)

To po blizszym kontakcie uzna nas za zbyt agresywnych - jak to piszecie...

i w rezultacie nic nie zyskacie.

 

Tak tez mialem...a majac zainteresowana laske swoja osoba do tego stopnia, ze sama podbija...trzeba albo nie miec totalnego pojecia o uwodzeniu...lub miec na sobie za duzo feromonow:-)

Ja mialem to drugie:-)

 

Pozdrawiam i zycze trafionych dawkowan:-)

Co nie jest latwe...bo dana dawka moze dzialac max. np po godzinie, inna po 2h a inna od poczatku aplikacji...

 

Szkoda, ze nie ma miernika feromonow w obrebie naszego ciala...:-) bylo by prosciej...a tak to ja juz zaczynam miec shizy, czy czasami feromony nie przenosza sie na rekawy i kolniezyk kurtki :-)

 

R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nakladac na inne miejsca zeby nie przesadzic w jednym czy to bez roznicy gdzie nalozysz ???

Jeżeli chodzi o ilość, to nie ma to znaczenia, natomiast osobiście proponowałbym, abyś nakładał feromony ma różne części ciała, abyś pachniał "całościowo", nie tylko w określonych miejscach. Zastosuj więc minimalną ilość na nadgarstki, rozsmaruj na szyi, za uszami, na karku.

W ciągu lata dobrym pomysłem jest aplikowanie feromonów na przedramię, oczywiście jeżeli nie nosisz długich rękawów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

czesc ,po przeczytaniu tych postow nasunelo mi sie takie pytanie;co sie stanie jak facet z fero np. npa spotka sie w bliskim kontakcie z dziewczyna majaca na sobie pheromax.jak te fero sie polacza to jaka stworza mieszanke chmury feromonowej :?: czy nie zaczna "zwalczac" sie nawzajem :roll: jaki wplyw na oboje bedzie miala taka mieszanina? licze na wasze odpowiedzi i dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności