Skocz do zawartości

Pheromax próbka - dawkowanie raz jeszcze...


domin

Rekomendowane odpowiedzi

Na początek to chcę rzec wam wszystkim WITAM :) gdyż jestem na forum nowy. Wiem że temat Pheromaxu był wielokrotnie wałkowany ale chcę poznać wasze opinie co do dawkowania Pheromaxu w próbce 2ml. W instrukcji pisze żęby pociągnąć od zagłębienia za uchem do nasady szyi. Pisało też coś tam że jak sie nabierze wprawy to można po obu stronach. No i teraz oświećcie: ile można tego max zastosować żeby nie przekroczyć dawki maksymalnej?? Normalnie jak to dawkuje to robie to po jednej stronie tak na długości ok 12cm po szyi. Próbowałem też po 2 stronach ale coś mi sie wydaje że chyba było za dużo. Nie miałem co prawda żadnych efektów ubocznych typu napady gorączki itp. :D Także pragnę poznać waszą opinie ile tego dajecie jeśli chodzi o dozowanie z próbki 2ml. Bo czasem mam wrażenie że jak dam niewiele, ciut za ucho to wtedy to działa. A może dawkuje tego za mało?? Prosze o jakiekolwiek opinie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo Domin;)

 

A wiec.. Sam nie używam Pheromax, ale z tego co inni pisali moge powiedziec, że z obu stron szyi plus nadgarstki wtedy jeszcze jest ok.

 

Powinieneś kiedyś z raz spróbowac przedawkowac, żeby zobaczyc co i jak, wtedy będziesz miał lepsze pojęcie jak używac.

 

Sam tak robiłem i muszę powiedziec, że taki sposób pomaga.

 

Fero działają a Ty nie będziesz nawet o tym wiedzial, najlepiej jest, kiedy jeszcze nie są świadomie wyczówane, gdzieś tak na granicy, żeby uciekała Ci ich woń.

 

P.S.

kłania się opcja szukaj.... :evil::evil::evil: bo o dawkowaniu próbki już było.... :evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak miałem próbkę, to dawkowałem ok 5-8 cm na każdy nadgarstek i to było sporo. jestem wysoki, wiec feromony zawsze staram sie raczej nizej stosowac, by byly bardziej wyczuwalne.

Wczoraj tak dla psikusu psiknalem sobie dwa razy Pheromax (ale z flakonu) i dalem na szyję - nie polecam - taka dawka jest zdecydowanie za duza, do tego śmierdzi... ale warto przetestowac - dla kazdego inaczej jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem co prawda żadnych efektów ubocznych typu napady gorączki itp.

 

Apropos napady gorączki - miał ktoś coś takiego ? skąd domin maz takie info ?

Pytam bo od kilku tygodni mam wieczorem podwyższoną temperaturę - stan podgorączkowy. Byłem już u lekarza. Zlecił badania i wszystkie wyszły dobrze. Ide do niego jeszcze raz w tym tygodniu i zobaczymy co dalej ale mój stan podgorączkowy zbiegł się mniej więcej z okresem w którym używam fero.

Co wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności