Skocz do zawartości

Czas...


yenko

Rekomendowane odpowiedzi

witam

niby wszyscy pisza ze tak szybko zostaja im doreczone paczki, ale ja mam inne zdanie na ten temat. zlozylem zamowienie w piatek, dostalem maila ze duze zainteresowanie ble ble ble i ze paczka bedzie wyslana po weekendzie, mysle ok, poczekam. w pon dostaje inf ze paczka wyslana (kurier dpd) sledze niby losy tej paczki, czekam wtorek caly dzien, nie ma, probuje sie dowiedziec od dpd jak wygladaja losy przesylki dla mnie ale ich infolinia zajeta przez 2h :? wiec dzis patrze ze w dniu wczorajszym byla nieudana proba doreczenia wiec dzwonie dzis i pani z infloni mowi ze kurier byl ale nikogo w domu nie bylo (nawet na chwile nie wyszedlem wczoraj i mam okno na podjazd wiec widze czy ktos podjeżdza pod brame a na pewno bym slyszal ze dzwoni do domu) wiec sie pytam kiedy dostane paczke i odpowiedz najwczesniej w piątek... :shock: wiec sie zaczalem klucic i powiedzialem ze odbiore osobiscie...

jak dla mnie porazka i pierwszy minus. zobaczymy jak zadziala npa i pheromax...

rozpisalem sie troche

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Ferumowicze, niestety na funkcjonowanie poczty oraz kurierów nie mamy wpływu. Musimy pamiętać o tym, że w chwili obecnej panuje gorący okres. Wszyscy przed świętami zamawiają paczki i każda osoba chciałaby otrzymać swoją paczkę jak najszybciej. Niestety, ilość kurierów jest ograniczona i najwyraźniej nie wyrabiają się oni z tak dużą ilością paczek. Szkoda, ale najwyraźniej musimy to przecierpieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie żebym mial zastrzezenia do feromony.pl tylko do DPD. jezeli uwazaja ze sa w stanie dostarczyc przesylke w 1-2 dni a tak nie jest i kaza czekac 5 dni to sory, ale cos nie gra. ps. to nie pierwsze takie moje doswiadczenie z DPD.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności