Skocz do zawartości

Pheromax to lipa !?


dawid0032

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec powiem tyle. Pheromax to lipa ostatnia.

Dlaczego?

Bylem na sylwku umowiny z panienkami ktore dobrze znam, prysnolem sie 1 raz (0.5 prysniecia) Dziewczyny ktore dobrze znam i nigdy sie z nimi nie klucilem byly prze okropnie na mnie nastawione (moje dobre znajome)

Z facetami to samo, same klotnie o bezsensowne rzeczy. Nie widzialem zadnych efektow pheromaxa ? Moze odwrotne? Nie wiem. Kiedys tez bylem u kumpla i sie popryskalem tym i jego panienka myslalem ze mnie zabije, starsza kibitka zawsze pozytywnie nastawiona na mnie. A jednak tak byla na mnie zla bez wiekszych powodow tak irytowalo ja wszystko, klocila sie z nim i zemna jeszcze bardziej 2 razy tak bylo po tym jak sie tym prysnolem. Na drugi dzien przyszedlem na czysto i bylo wszystko ok. Troche dziwne co ?

Wiem ze jak sie prysne jeden raz tym (czyli wcisne do konca atomizer) to smierdzi odemnie niesamowicie nie idzie tego przykryc niczym a mam bardzo dobre i mocne perfumy. 0.5 prysniecia jest w granicach mozliwosci jeszcze. Moze da mi ktos rade ? Bo inaczej pojdzie do kosza ten phx. Za tyle kasy spodziewalem sie czegos lepszego. Nie oczekiwalem po nim juz nic wielkiego ale po co te niepotrzebne klutnie z ludzmi ?

Dodam ze zawsze jestem dobrze nastawiony i bez tego mam dobre powodzenie u panienek. A z tym jakby w ogole go nie bylo. Prosze o dobra rade.

Pozdrawiam,

Dawid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po części sam odpisałeś na swoje pytanie pisząc, że kiedy masz pheromax to ludzie są wobec Ciebie agresywni, wiec jest to działanie negatywne co prawda ale jakieś jest. Jak rozumiem kupiłeś duży flakon w takim razie jeśli nie jesteś zainteresowany dalszym testowaniem to polecam oddanie. Jeśli jednak zdecydujesz się na jakieś dalsze kroki to polecam zmniejszyć dawkę i zobaczyć co sie wtedy dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część osób naturalnie wydziela dużą ilość agresywnych, samczych feromonów, takich jak Androstenon. Możesz należeć do takich osób i nawet o tym nie wiedzieć.

Jeśli stosujesz dodatkowo syntetyczne feromony - jest ich wokół Ciebie tak dużo, że sprawiasz, iż twoje otoczenie staje sie agresywne i negatywnie nastawione. Najwyraźniej Pheromax nie jest produktem dla Ciebie. Może powinieneś spróbować Chikarę albo Perception, które mają łagodniejszy charakter i otworzą ludzi, z którymi się spotykasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też testuje PHEROMAXa od dwóch tygodni i narazie żadnych znaków in plus czy in minus nie ma. Troche lipa, myslałem ze coś to da. Śmierdzi niemiłosiernie, normalnie jak bym sie od tygodnia nie mył. Nawet Giorgio Armani nie daje rady tego zwalczyć. Nie wiem co dalej począć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz na to: http://ferum.pl/pytanie-pilne-t796.html lub na to http://ferum.pl/pheromax-efekty-t767.html

Wygląda na to, że jednak działa. A to tylko najnowsze posty. Jest ich znacznie więcej.

 

Potestuj, zmień dawki, sprawdź w różnych sytuacjach. Pheromax to dobry produkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Stary, nie wiem ile to bede pisal ale juz mowilem innym, NIE PODDAWAJ SIE !!!!!!! To co piszesz wyraznie wskazuje na przedawkowanie, nie wiem bo tak nie mialem ale czytajac posty innych tak stwierdzilem..... Takze jedna noc na sylwku albo co tam nie pokaze ci prawdziwej mocy fero, ja w nie wierze i choc nie iwdze efektow takiech jakie tu opisywali to i tak mam nadzieje ze kiedys nastapia.... Wiec powtarzam, NIE PODDAWAJ SIE i testuj je bo TYLKO FRAJERZY SIE PODDAJA..... Testuj je ja tz estuje i mama nadzieje ciagle....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu jesteście tacy naiwni? czemu wierzycie w coś co jest bajką! takie coś jak feromony nie istnieje! nie ma tak że sie psikniesz i już jest wszystko super i wszyscy cię uwielbiają i jest kolorowo! to tylko ktoś sobie nabija kase zapytaj się właściciela strony feromony.pl w jakim mieszka domu i jakim autem jeździ a będzie wszystko jasne!

 

życzę powodzenie naiwniacy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasko, a co ma wspolnego z tym wlasciciel Feromony.pl ?? Bo cie nie rozumiem, Phx jest sprzedawany wszedzie indziej za granica i widzialem oferty jego w wielu innych sklepach wiec nie sadze aby wlasciciel sklepu robil sam te feromony albo dodawal cos od siebie to tak samo jak kupujesz od kogos hurtowo ttez nie liczy sie gdzie mieszka i jak wyglada tylko po jakiej cenie sprzedaje.... A jezeli masz podstawy do tego to prosze mi tu opisac bo ci nie uwierze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Jaśku, jak ktoś ma łeb na karku to i w fajnej chacie mieszka, zazdrośniku... :wink:

 

 

 

A od mojej domniemanej (bądź też nie) naiwności, to proszę, po prostu się odczep, bo nic Ci do tego :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności