Skocz do zawartości

Ile czekaliscie na paczke


kochas~

Rekomendowane odpowiedzi

kochas~ dostałeś potwierdzenie, że paczka została wysłana w dniu dzisiejszym? I jaki typ przesyłki wybrałeś "za pobraniem" czy też "wpłata na konto" ? Daj znać czy dostałeś paczkę, mam nadzieje, że wszystko pójdzie sprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Firma feromony.pl to pełen prosjonalizm!

Paczkę zamówiłem 15.01.08r. (wtorek), a otrzymałem ją 17.01.08r. (czwartek).

Zamówiłem przez poczte i płatne przy odbiorze :]

Przsyłka dobrze zapakowana, wszystko OK !

W środku miła niespodzianka, oprócz NPA, dostałem 1 próbkę CHIKARY i Perception.

 

Tylko jedno mnie martwi :?

Otworzyłem buteleczkę z NPA i poczułem odrzucający zapach potu.

Mam nadzieje ze moje perfumy to zamaskują :idea:

Elo ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby tak dalej działali. No tak zapach NPA jest dość intensywny i nie koniecznie przyjemny. Jednak sam przekonałem się, że pomimo tego jednego minusa wszystko działa jak powinno obyś i ty się przekonał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

A ja mam pytanie odnośnie przesyłek poprzez pocztę polską. Czy dni weekendowe (sobota, niedziela) można zaliczyć jako dni w które działa poczta? Zdaję sobie sprawę że większość urzędów w te dni nie jest czynne, ale pociągi (bo tą drogą zdaje się głównie podróżują nasze przesyłki?) chyba jeżdżą w weekendy? Pytam, bo na stronie jest możliwość zgłoszenia jeśli przesyłka nie dotrze w 5 dni, a ja czekam od czwartku (28.02). Dodam że potwierdzenie realizacji zamówienia (pod tym hasłem mam rozumieć - wysłanie paczki, tak?) dostałem w ten sam dzień przed godziną 15 :P

Poprostu nie mogę się już doczekać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę całość sprostować.

 

Przesyłka na poczcie była na następny dzień od zamówienia, ale nie dotarło do mnie żadne awizo (pierwszy raz się to zdażyło) więc nie otrzymałem paczki do rąk własnych, a musiałem się po nią udać na pocztę! Kolejna lekcja radzenia sobie z Pocztą Polską 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności