Skocz do zawartości

pomyłka z Chikarą:)


Mika

Rekomendowane odpowiedzi

Przydarzyła mi się ostatnio dosyć zabawna historia. Otóż zamówiłam dwie próbki Pheromax dla siebie i mojego chłopaka i gratis w opakowaniu dostałam próbke the edge dla kobiet i chikarę.

Dzień później spotykałam się ze znajomymi i przez pomyłkę wyciągnęłam z szuflady chikarę i szybko się posmarowałam (pomyliło mi się z the edge), w ogóle nie zauważyłam tej pomyłki i spokojnie wyszłam z domu.

 

W knajpie byli w większości sami mężczyźni, w tym jeden któremu się bardzo podobam... jednak niespecjalnie w moim typie, zwykle przy różnych okazjach staram się go po prostu ignorować.

Tym razem jednak rozmawiając z nim czułam niezwykłe zainteresowanie i wydawało mi się, ze jest niewiarygodnie przystojny i pociągający ( chociaż jak dla mnie dość przeciętny).. w ogóle nie wiedziałam o co chodzi? I czemu się tak dziwnie czuję, dlatego skończyłam ta rozmowę i wróciłam do innych.. w ogóle w ten wieczór wszyscy moi koledzy wydawali mi się ciekawsi, ładniejsi, sympatyczniejsi i w ogóle fajniejsi niż zwykle.. juz myślałam, że zwariowałam i coś z tymi feromonami dla kobiet jest nie w porządku dopóki nie zorientowałam się w domu, ze wysmarowałam się niechcący chikarą mojego chłopaka :)

całkiem mnie to odkrycie zaskoczyło ale jednak na drugi raz postaram się uważać i juz się nie mylić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, mika, niesamowita historia!

 

zdzichurychu2, tak sobie myślę, że może być tak, że Chikara wciąż działa intensywnie na kobiety, z którymi się spotykasz, ale przecież one niekoniecznie od razu muszą tobie powiedzieć o tym jakie są otwarte i napalone.

 

Która kobieta byłaby tak bezpośrednia, żeby nam powiedzieć "stary, ale na mnie działasz!"? W końcu w grę wchodzą też inne rzeczy, jak aktualny chłopak, grupa, w której się znajduje i masa innych społecznych granic. To, że facet na nią działa, nie oznacza, że musi od razu iść z nim do łóżka. On może być przecież zwykłym burakiem lub półinteligentem. Dużo rzeczy wchodzi w grę.

 

Mika, co ty o tym sądzisz? Czy powiedziałaś któremuś z nich, że na ciebie działa? Że czujesz się jakoś inaczej? Czy po prostu zachowałaś to dla siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, no jasne, że nie powiedziałam!!Tym bardziej że facet jest zupełnie nie w moim typie..no i mam chlopaka. Jednak nie wykluczam, że to fajnie działa w przypadkach gdy dziewczyna jest sama i szuka dobrej zabawy, także sądzę, że w przyszłości może jeszcze nawet bym zastosowała chikarę jako kobieta bo czułam się z nią bardzo dobrze i wszyscy w około tez byli niezwykle mili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć,że sama Chikara maże w taki fascynujący sposób działać na

płeć przeciwną z tego wszystkiego wynika,że kobiety czują się bardzo dobrze w naszym otoczeniu jak jej używamy tylko często nie chcą się z nami facetami tym podzielić,że tak mocno wpływamy na ich osobę albo w ogóle nie są tego swiadome,że to jest po części nasza zasługa:)

Fajnie,że któraś z kobiet była na tyle odważna żeby opisać nam swoje doświadczenia z Chikarą :)

 

Brawa dla tej Pani :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakas nowa przygoda fajan musze przyznac.;d

Mowisz ze CHiakara tak Ciebie podzialala uuummmmmmm...

A co by bylo jakbys PHX zastosowala bo to przeciez fero do uwodzenia a chikara berdziej socjalna chociaz na kazdego co inego dzila.?>D:

JUz nie wposmnie chociaz fajnie by bylo PHX i chikare bys zastosowala;

 

WEz wyprobuj PHX chlopaka i powiedz jak bylo zblizaja sie ostatki wiec polo wolne do dzialania............. oczywiscie tylko proponuje ALE BARDZO BYS NAM POMOGLA;D

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram kolegę kkkkk0 również jestem Ciekaw jak działa jakiś mocniejszy feromon ukierunkowany na podryw podczas używania przez kobietę. Bo jeśli jest tak jak piszesz to naprawdę może nam to pomóc. Kobiety jeśli już dają jakiś znak to ciężko jest to zinterpretować, różnie i często omylnie mogą być odebrane inaczej niż przekaz np. nie był to znak a my sobie coś ubzduramy bądź był to znak a my myślimy, że to nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz razem używamy fero, ale sobie o tym nie mówimy (musi pozostać jakiś rąbek tajemnicy), zreszta nie ma takiej potrzeby, feromony bardzo podkręcają zarówno życie codzienne jak i erotyczne, także w długim stałym związku jest to naprawdę bardzo fajna sprawa a przecież nie trzeba wszystkiego wiedzieć. Miło jest się tylko domyślać czasami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez wyprobuj PHX chlopaka i powiedz jak bylo zblizaja sie ostatki wiec polo wolne do dzialania.. oczywiscie tylko proponuje ALE BARDZO BYS NAM POMOGLA ;D

 

Ja od dawna jestem ciekawa, jakbym zachowywała się i czuła pod wpływem męskich feromonów na sobie i jaki wywarłoby to efekt na moim otoczeniu? Jest ktos z Wawy, kto dałby mi się pskiknąć? :wink: Ja mogę dla odmiany, w ramach eksperymentu, zrewanżować się damskim psikiem.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności