Skocz do zawartości

do ferum pheromax duza butla


Rekomendowane odpowiedzi

witam ferumowiczow jak i ferum pl

mam problem w grudniu 2006 roku zakupilem pheromax probke byla to probka w sprayu ktora zreszta mam do dzisiaj uzywalem ta probke dosc dlugo z bardzo dobrym rezultatem generalnie dzialalo wszystko ok czasem tylko jak przedawkowalem to mialem bol glowy tzn jak przycislem atomizer do konca ale jak do polowy zawsze pobudzenie i zarypisty stan , w grudniu 2007 zakupilem wymarzona duza butle i rozczarowanie kompletnie nie moge dobrac dawki ciagle za duzo i nawet jak wciskam minimum to nic odczekalem tez bo wiem ze zwiazek mimo umycia sie kumuluje odczekalem kilka dni czasem tygodni i nic wiec wkurzony ze wydalem prawie 300zl i nie dziala tak jak probka, przelalem wiec do prubki ktora oczywiscie zuzylem ale rozczarowany znow nie zadzialo wiec nie wiem w czym problem ja mysle ze w skladzie stezeniu probki i oryginalnego produktu roznia sie bardzo co zrobic z tym fantem

i takze pamietam ze probki wylatywal pheromax taki jak z dyzodorantu

a jak przelalem to ten z butli leci jak woda seryjnie nie wiem pomocy bo nie chce wam tego zwracac bo probka dzialala zarypiscie nie jedna poderwalem a teraz ludzie sie na mnie dziwnie patrza gdy mam na sobie pheromax i ja juz nie jestem taki jak po kawie pobudzony wtedy tak bylo to wiedzialem ze dziala i moge ruszac i dzialac teraz nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KRISTOFF, próbka 2.5ml Pheromax to 2ml oryginalnego Pheromax + 0,5ml alkoholu. A więc próbka jest delikatnie bardziej rozcieńczona, aby stężenie przy jednej aplikacji było mniejsze, co pozwala na łatwiejszą aplikację.

 

Jeżeli uważasz, że stężenie dużego flakonu jest dla Ciebie zbyt duże, zmieszaj część Pheromax z własnymi perfumami, np. w proporcjach 1:1. Dzięki czemu przyszła jedna aplikacja będzie równa obecnej połowie. Pozwoli to Tobie na łatwiejsze stosowanie Pheromax.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności