Skocz do zawartości

jak wykryc fero u plci przeciwnej


Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystich mam takie pytanie wiemy jakie jest zachowanie kobiet

jesli uzyjemy pheromaxa npa i innych phero ale jak rozroznic jesli to ona wpada z tajna bronia zalozona na sobie zalozmy ze ma pheromax women czy kiedy atrakcyjna kobieta wchodzi to zaczyna nam bic szybciej serce to znak ze ona ma phero na sobie ? ja tak mam czasem bo kiedy my uzywamy to kobiety patrza na nas glebiej to sprawdzone przez zemnie eye contact

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz...zazwyczaj jest tak ze jak wchodzi piekna kobieta ktora ci sie straszni epodoba spojrzy do tego ci gleboko w oczy to zaczyna bic ci serce szybciej i wcale nie musi miec fero na sobie bo moze byc oddalona od ciebie o pare metrow i nie jestes w stanie wyczuc jej fero...popropstu czyste zauroczenie...chemia twojego organizmu i tyle hehe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zauważyłem u siebie (i nie tylko u siebie) następujące reakcje...

 

Niekiedy zdarza się, że widzimy ładną dziewczyne. Wiadomo, że pierwsze (i drugie pierwsze :D ) wrażenie jest najważniejsze. Na widok niektórych kobiet myślę sobie tak: "dzi*ka, poderwać taką to nie problem...". Wcale nie musi być obciśle i krótko ubrana, poprostu sprawia takie wrażenie! Czy nie jest tak czasem panowie? Oczywiście są też inne kobiety i inne myślenie np. "ta to ma klase, gust i styl... to jest dopiero kobita". I znowu - nie musi nosić się w drogich ciuchach, ani jeździć luksusowym autem, poprostu taka kobieta sprawia określone wrażenie. Naturalnie są też inne sposoby postrzegania.

Dlatego uważam, że to bez znaczenia czy naprawdę ładna laska używa fero, bo i tak na widok takiej (większości) staje... ślina w gardle :) A kiedy niezbyt urodziwa, używa fero to w takim razie w twoich oczach i tak będzie ładniejsza prawda? Czy się myle? :P

 

 

 

"Wysiada Andżelina, chłopaki gwizdają,

I po co ja ją tak właściwie tutaj?

Anioł w skurzanych butach, a jej facet to brutal" //Fokus-Czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec Twoim zdaniem te na pozor zdzitowate uzywaja fero, czy te ze stylem?

 

Uważam że ciężko to jednoznacznie określić, gdyż (jeśli damskie feromony faktycznie działają na męższczyzn tak jak powinny) to choć z daleka możesz ocenić szybko po wyglądzie z bliska sytuacja może się zmienić. Przykład? Kobieta którą z daleka określisz źle, z bliska zapachnie ci feromonami (nawet nie będziesz o tym wiedział) i nagle stanie się lepsza. I tak z brzydko mówiąc z "dzi*ki" zrobi się biznes woman :D (dosyć drastyczna przemiana, ale na potrzeby przykładu :wink: ). Oczywiście to tylko teoria, bo tak naprawdę to nie wiem jak jest... :wink:

 

A jakie kobiety używają fero? Stawiałbym na te o których można powiedzieć "z klasą" (nawet w najmniejszym stopniu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoja droga sprytnie pomyslane prawda? Faceci niemowia nikomu ew. kumplom ze uzywaja fero zeby nie pojawialy sie docinki typu "desperat, uzywa fero zeby sie dowartosciowac, ma problemy z kobietami " itp. i dla kobiet tez jest to raczej intymna sprawa. Sprzyja to marketingowemu apektowi feromonow prawda?

Uzywasz feromonow podekscytowany goracymi hostoriami na forum, ktore defakto moga byc wymyslane itp, ale boisz sie wprost podejsc do koleznki powiedziec co masz na sobie i pogadac jak to na nia wplywa, bo to jest zawstydzajace. Chetnie bym posluchal takiej opowiesci [request do storywriterow]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie a nie chce rozpoczynac nowego tematu na ile starcza chikara 15ml przy zalozmy codziennym stosowaniu na miesiac, dwa ?

czy mozna przedawkowac chikare ? zalozmy ze tak i co sie dzieje

dlaczego wyczuwam chikare po nawet drugim umyciu w miejscu gdzie ja nakladalem i czy jest wyczuwalna takze dla innych bo dla mnie jest wyraznie wyczuwalna co ciekawe zaraz po nalozeniu piekny zapach a po odparowaniu czuc jak by potem walilo cos takiego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności