Skocz do zawartości

Pheromax to nie działa...


ferek

Rekomendowane odpowiedzi

Siema wczoraj kupiłem próbkę tej magicznej mikstury :D . Dzisiaj rano popsikałem się na ubranie zakryłem dezodorantem i ide do sql. I co ? No właśnie nic. Nie zauważyłem żadnego efektu zarówno na mnie jak i otoczeniu :( . Więc albo to nie działa, albo jestem jakiś "potwór z Lockness" :D (ale wydaje mi, że raczej jestem ok 8) ). Proszę bardzo o jakieś rady i coś w tym stylu. Czuje, że to pic na wode te fero....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie fero jest problemem, tylko Ty.Nie oczekuj ze jak popsikasz sie Pheromaxem to nagle wszyscy beda chcieli przebywac w Twoim towarzystwie, albo dziewczyny zaczna rzucac w Twoja strone staniki.Tak nie ma!!!

Najpierw sam musisz sie zmienic, styl bycia i zachowania.Nawet tak dobry produkt nie zrobi ze zwyklego "szaraczka" supermana.Oczywiscie potestej jeszcze Phero a jak nadal nie bedzie efektow to zwroc i zakup NPA.A jesli nawet to nie zadziala to sorry-Tobie nic juz nie pomoze, o ile nie zmienisz swojego stylu bycia.Zycze oczywiscie powodzenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie fero jest problemem, tylko Ty.Nie oczekuj ze jak popsikasz sie Pheromaxem to nagle wszyscy beda chcieli przebywac w Twoim towarzystwie, albo dziewczyny zaczna rzucac w Twoja strone staniki.Tak nie ma!!!

Najpierw sam musisz sie zmienic, styl bycia i zachowania.Nawet tak dobry produkt nie zrobi ze zwyklego "szaraczka" supermana.Oczywiscie potestej jeszcze Phero a jak nadal nie bedzie efektow to zwroc i zakup NPA.A jesli nawet to nie zadziala to sorry-Tobie nic juz nie pomoze, o ile nie zmienisz swojego stylu bycia.Zycze oczywiscie powodzenia :wink:

No sorry nie oczekuje niczego wielkiego, np. jak z tych historyjek na stronie feromonów. No ale chociaż jakieś uśmieszki itp. :D . W najbliższym czasie planuje przesc do działania ( mam upatrzony jeden wymarzony cel :D ) i zobaczymy jak to bedzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simon 85. oże żle napisałeś bo... npa jest słapszy od PHX. npa głównie powoduje że ty używając go będziesz sie czuł atrakcyjne. A po PHX inni bedą cie postrzegać bardziej sexi a nie ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z toba w kwestii ze stosujac NPA sam wydajesz sie atrakcyjny i to jest dobre dla osob niesmiealych.

 

ALe czy jest slabszy od PHX sie nei zgadzam to przeciez zalezy od innych osob ...i na innych dziala to lepiej niz na tych drugich.;p

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vichy ale dla mnie nie zalezy zebys sie ze mna zgadzal, ja mam swoja opinie i juz.A poza tym kkkkk0 dobrze napisal, nie ma potrzeby spierac sie ktory z tych feromonow jest lepszy, bo to zalezy akurat od danej osoby.A z tego co napisales to wole dla innych ludzi byc bardziej sexi czy atrakcyjny, niz samemu budowac swoja pewnosc siebie poprzez Npa, bo i tak bez tego jestem bardzo smialy i pewny siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i o to chodzi;p testuje właśnie npa. i rzeczywiście widze że kumple którym mówie tylko cześc zaczynają mi sie zwierzać po npa. nawet tacy z którymi zawsze były chłodne kontakty zaczynają ze mną gadać. Ale jeżeli chodzi o podryw to ja polecam PHX. jest niezawodny. tylko ludzie za dużo liczą po zaaplikowaniu phx, myślą że odrazu usłyszą pójdzmy do łóżka albo coś w tym type. a to tak nie jest. PHX dodaje tylko albo aż 20% atrakcyjnosci dostrzeganej przez płeć przeciwną;p Poleca łączenie NPA z PHX. to moje proporcje: ół kropli NPA pod nos i jedno psiknięcie phx 14 ml na szyje. :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Nie sądzę. Na mnie ten srodek podziałał. Sam musisz się określić, kim jesteś. Trzeba więcej wiary w siebie i to ma być widoczne. Masz się uśmiechać do ludzi, masz być wyprostowany i "świetlisty", że się tak wyrażę. Nie możesz wyglądać jak zagubiony facecik, z pachącym grzbietem. To bez sensu. Klata do przodu, ręce swobodne, głowa do góry i ten uśmiech. Masz sie tak czuć jakbyś był bogatrzy od samego Billa Gatesa, silniejszy od Pudziana i bardziej uwodzicielski niż Casanova. Oczywiście beż przesadnej demonstracji. Feromony to tylko dodatek, które mają Cię wypromować. Zagadaj do panienek, zmruż oko, przypadkiem do kilku. Już jesteś jak u siebie. Będzie dobrze. A Pheromax jest fantastyczny. Uwierz w to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Phx działa to pewne:)

No chyba że ktoś potrafi racjonalnie wytłumaczyć to że na imprezie zostałem"zdominowany":P przez dwie środkowe bloku-a zaznaczam że do najwyższych nie należe(a szkoda:P)Co do testów to życzę cierpliwości:)a będzie ok!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mowa cierpliwosci.... cierpliwosci... a ja testuje juz 3 tydzien i nadal nie widze efektow z moim the edge.... jak tak dalej bedzie to zobacze efekt jak mi sie wzsystko skonczy.... albo nie zobacze ich wcale ;// chociaz jestem cierpliwy... powoli zaczynam tracic swoja cierpliwosc jak mysle ze wyrzucilem w bloto 150 zl ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku......nie badz pesymista , pozatym widocznie sam nie dzialasz , a feromony sa tylko dodatkiem do tego.

a co do blota.......MOZESZ ZWROCIC FERO wiec nie mow ze w bloto pieniadze wyrzuciles..... poproboj jeszcze jak nie oddaj proste.

 

pozdrawiam;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze fero to tylko dodatek :) i sam tez działam, ale zadnej roznicy nie ma czy mam fero czy nie.. ;p ani na ulicy, ani na imprezach ani na spotkaniach sam na sam nie ma zadnych roznic ani efektow... nie wiem moze na mnie the edge(npa) nie dziala... jak nadal nie bede efektow to zwroce i sproboje z phx :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli oceniasz siebie ze jestes potworem to tak jest :?

Zastanow sie czy kiedykolwiek myslales aby stac sie supermenem :D

Jak by to było zebys zmienil nastawienie do świata zewnetrznego?

Fero to tylko dodatek tak jak nowe perfumy

Czy uzyjesz Npa czy phx efekt będzie podobny

Chciałbyś się przekonać jak wspaniale działasz na kobiety

Wiec nie marnuj czasu i podrywaj piekne kobiety na swoj własny sposob :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności