Skocz do zawartości

mystro

Profesjonalny Ferumowicz
 • Zawartość

  99
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mystro

 1. Wpadłem na pomysł założenia video bloga związanego z feromonami. O czym waszym zdaniem mógłbym w takim filmiku wspomnieć i opowiedzieć ?
 2. mystro

  Szukam feromonu

  3 lata temu mój brat poznał dziewczynę , kiedy przyszedł z nią pierwszy raz do domu to się w niej zakochałem. Czasem wychodziliśmy we trójkę na spacer , na piwo , dużo rozmawialiśmy , poznałem jej charakter w taki sposób , że mogę uznać , że jest super kobietą. Była z bratem w związku prawie rok i niestety ze sobą zerwali. Nie widziałem się z jego dziewczyną 2 lata , ale przez ten czas dużo ze sobą pisaliśmy na internecie. Nawet kiedyś (chyba rok temu) zapytałem przez smsa czy kiedykolwiek byłaby jakaś szansa , abym to ja był kiedyś z nią , na co ona powiedziała , że nie bardzo , bo nie byłoby to fair w stosunku do mojego brata z którym wcześniej była i gdyby to mnie poznała , a nie mojego brata to możliwe , że moglibyśmy być razem. Nie powinno się patrzyć przy wyborze partnera na to , że wcześniej było się z jego bratem w związku i nie ma się z tego powodu żadnych szans. Wiem , że jeżeli byśmy byli razem ze sobą to prawdopodobnie moja rodzina odwróciłaby się ode mnie , ale ja nic nie mogę poradzić , że bardzo mi się ona podoba i ma fajny charakter i chciałbym spróbować z nią być , a jak nie spróbuje to się nie dowiem jak będzie naprawdę. Przechodząc do rzeczy to chciałem zapytać czy są jakieś feromony , najlepiej takie które nie są drogie , bo nie mam tak dużo pieniędzy i to takie feromony które są sprawdzone , dzięki którym będzie jakaś szansa na to , aby jednak moją osobą przekonać tą dziewczynę do siebie ? Abym dzięki temu feromonowi miał u nie jakieś szansę ?
 3. mystro

  Szukam feromonu

  Nie jestem zbyt doświadczonym ferumowiczem. Zostało mi 1/3 próbki phx , ale jak tak powiem szczerze , to jakiś dużych zmian po ich użyciu nie zauważyłem. Ale czy phx (próbka) , aby na pewno na to wszystko pomoże ?
 4. mystro

  feromony społeczne

  Moim zdaniem to nie rozpowszechnianie tylko uświadamianie ludziom, że feromony działają.
 5. mystro

  feromony społeczne

  Kiedy kolejne odcinki ?
 6. mystro

  feromony społeczne

  Zgadzam się. Super filmik.
 7. mystro

  PHM i NPA

  Nie baw się na razie w miksy , bo powtarzam na forum to już kilkukrotnie , że łatwo jest przy ich tworzeniu przedawkować , a potem to już nie będzie odwrotu i będziesz musiał wywalić je do kosza.
 8. mystro

  Perfumy

  NPA jest feromonym bezwonnym , a więc możesz go zakryć obojętnie jakim perfumem. Ale najlepszym rozwiązaniem będzie używanie takiego perfuma , które ma mocny zapach (wystarczy wtedy około 2 psiknięć perfuma , aby zakryć ten feromon) , bo zdarza się , że przy słabszych perfumach , feromon może się przez niego przebijać.
 9. mystro

  PHX oksytocin + NPA = ?

  Jeżeli dopiero ''wkraczasz'' w życie feromonowe to na twoim miejscu na razie nie miksowałbym żadnych feromonów. Bardzo łatwo je przedawkować i czasami trudno je zmiksować tak , aby nadawały się do używania , a jak już coś zrobisz źle podczas miksowania to możliwe , że będziesz musiał wywalić to do kosza , bo nie będzie się nadawało do użycia.
 10. mystro

  Feromony + seks + używki

  Jestem ciekaw czemu ten POWAŻNY temat przeniosłeś do Hydeparku ? Robisz sobie chyba jaja z tego rodzaju rzeczy... A te składniki dodawane do pożywienia są w przeciwieństwie do marihuany legalne. A ty traq zamiast dawać przykład użytkownikom tego forum , to chwalisz się i opowiadasz , że marihuana to dobra rzecz. Powinieneś być autorytetem , a nie typem zbuntowanego nastolatka.
 11. mystro

  Potańcówka w Sobotę... Zaliczenia w tygodniu...

  Jak chwaliła cię , że się zmieniłeś tzn. że twoje fero na nią zadziałało Przecież nie powie ci , że jesteś śliczny i chciałaby się z tobą umówić na kawę i ciastko. Musi ci wystarczyć sama pochwała z jej strony i to też jest bardzo dużo.
 12. mystro

  Feromony + seks + używki

  Tak samo jak Ty nie jesteś świadom jakie szkody w Twoim organiźmie wyrządzają np. aspartam, acesfulam-K i tym podobne słodziki. Przy tym różnica jest taka, że np. o szkodliwości MJ decyduję sam - paląc ją lub nie. Słodzików uniknąć w dzisiejszych czasach jest duuuuuży problem. Muszę cię zmartwić... Nie słodzę kawy czy herbaty , nie jem slodyczy , a nawet nie piję coli czy różnego rodzaju napoi gazowanych.
 13. mystro

  Feromony + seks + używki

  Usiądź wygodnie, zrealaksuj się i opowiedz nam o tym... Jakieś fakty? Badania? Obserwacje własne? Nie jesteście w tej chwili świadomi co trawka zrobi z wami za kilkadziesiąt lat. Nie przeprowadzałem , nie przeprowadzam i nie będę przeprowadzał własnych obserwacji , bo nigdy nie wchodzę na ''terytorium wroga''. Nawet małe ilości pozostawiają w przyszłości coś nieporządanego po ich użyciu. Może na razie po nich jest wam dobrze , fajnie świat się kręci i wszystko tętni życiem , ale uwierzcie mi , że potem będziecie żałowali , że w ogóle to używaliście. Dla was to może wyda się proste i powiecie: ''A co tam mamy szpitale to w razie czego tam mi pomogą'' i że TV kłamie , ale oglądam dużo filmów naukowych w których nie tylko badacze czy lekarze twierdzą , że trawka szkodzi , ale ludzie , którzy ją próbowali lub używali przez długi czas żałowali , że kiedykolwiek usłyszeli o jej nazwie.
 14. mystro

  czy wolno mieszac z perfumami?

  Przy feromonie bezwonnym jakim jest Pheromax nawet wskazane jest zakrywanie jego perfumem , najlepiej takim perfumem z atomizerem , aby można było nim psiknąć na miejsca na których nałożyłeś feromon. Nie wiem czy właśnie o to ci chodzi ? A jeżeli chodzi ci dosłownie o mieszanie (np. feromon i perfum w jednym ''pojemniczku'') to nie wiem jak to jest z tym i czy to coś mogłoby dać. Co do Alchemy to jest to feromon zapachowy , a więc raczej nie trzeba zakrywać go własnymi perfumami.
 15. mystro

  Feromony + seks + używki

  Trawka robi wodę z mózgu i w przyszłości kaszanę z człowieka...
 16. mystro

  Potańcówka w Sobotę... Zaliczenia w tygodniu...

  Ja to tylko powiem ci tak , że jeżeli masz te poprawy w formie ustnej to możesz wtedy użyć feromonu , natomiast jeżeli w formie pisemnej to chyba nic to nie da.
 17. mystro

  Jakie feromony wybrac?

  Na razie nie baw się w łączenie. Zacznij od używania pojedynczo feromonów , a potem jak już będziesz bardziej wiedział jak je używać to wtedy możesz spróbować miksować , ponieważ jest ono trudne , a więc łatwo o pomyłkę i przedawkowanie , a jak już tak się stanie to możliwe , że będziesz musiał wywalić te zmiksowane feromony do kosza.
 18. mystro

  Jakie feromony wybrac?

  Na początku bym ci doradził kupno próbki Pheromax. Ale jeżeli pieniądze nie grają roli to zamów zwykły Pheromax , nie próbkę.
 19. mystro

  Feromony + seks + używki

  Nie chodzi mi o porównanie dosłowne samobójstwa z użytkowaniem marihuany. Podałem tylko przykład sytuacji , którą nie trzeba rozumieć dosłownie. A jeżeli Rasta jesteś w Holandii to nikt ci nie zabroni palenia marihuany w tym kraju , choć jesteś obywatelem Polski , powinieneś pamiętać , że łamiesz prawo paląc marihuanę , chyba że jesteś obywatelem Holandii to wtedy inna sprawa.
 20. mystro

  Feromony + seks + używki

  Wydaje mi się , że tak czy siak nic nie wyjdzie dobrego z naszych rozmów. Ci co palą , to niech sobie palą ich życie , to oni będą za parę lat szukać pomocy w ośrodkach zdrowia , a nie my-ludzie , którzy nie palą marihuany. Ale my jako ludzie , którzy wiedzą czym taka używka grozi , musimy przestrzegać każdego przed używaniem tego narkotyku-używki , które nazywałem , nazywam i będę dalej nazywał ''narkotykiem'' i uważał za coś co szkodzi zdrowiu. Dam przykład negocjatora , który rozmawia z osobą , chcącą popełnić samobójstwo np. chcącą skoczyć z wieżowca. On musi , ale także chce pomóc temu człowiekowi , aby nie skoczył i wytłumaczyć , że to co chce zrobić jest ZŁE. Wydaje mi się , że nawet sam zwykły człowiek również zrobiłby to samo co negocjator i pomagał osobie , która chce popełnić samobójstwo , aby tego nie robiła i że jest to bardzo zły krok.
 21. mystro

  Feromony + seks + używki

  Nie każdy musi wiedzieć np. co to są ''Polimery przewodzące'' , choć ludzie po szkołach elektrycznych mogą zapytać o te znaczenie , kogoś kto nie uczył się o tym w tego rodzaju szkołach i potem go krytykować i się z niego naśmiewać , że nie wie i jest jakiś głupi , bo dla niego to łatwa definicja , a dla tego co nie wie znaczenie z którym nigdy nie miał styczności. A to , że lucas nie wie , co to jest THC to nie znaczy , aby zaraz ''wieszać na nim psy'' i się z niego naśmiewać.
 22. Obserwować to możesz kobiety , czy Twoje fero zrobiło na nich wrażenie , ale pamiętaj , że same do ciebie nie podejdą. To zazwyczaj z natury mężczyzna musi zrobić ten pierwszy krok , podejść i porozmawiać.
 23. Na weselu to i można dobrze się bawić bez feromonów Bo może się tak zdarzyć , że po ich użyciu nie będzie efektów , a ty cały czas będziesz myślał o tym czy zadziałają czy też nie. A tu masz się cały czas bawić , a nie o nich rozmyślać.
 24. Najlepszym sposobem na znalezienie najodpowiedniejszej dla siebie dawki jest aplikowanie feromonu od minimalnej dawki. Natomiast jeżeli nie przynosi ona efektów , trzeba wtedy odrobinę ją zwiększyć i nie za dużo.
 25. mystro

  Feromony + seks + używki

  Też nie bawię się w takie coś jak THC. Nie chciałbym sobie spieprzyć zdrowia i też dlatego nie popieram Korwina-Mikke w zbliżających się wyborach , bo chce zlegalizowania tego narkotyku. Potem ludzie płaczą i szukają pomocy , aby się z tego uwolnić. To jest gorsze od alkoholu i papierosów razem wziętych.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności