Skocz do zawartości

Jakie feromony można przedawkować???


jaca000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wsytskich. Chciałbym się zapytać czy wszystkie fero na feromony.pl i... wogóle wszytskie :wink: można przedawkować??

Z tego co słyszałem najbardzie trzeba uważac na pheromax, ale sądząc po innych postach, niektóre feromony też wprowadzają w złe samopoczucie (oczywiście jeśli je się przedawkuje) Więc jak to wkońcu jest???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej wszystkie feromony na feromony.pl da się przedawkować, jednak;

- Alchemy- praktycznie nie do przedawkowania,

- RM- też nie, no, chyba, że wylejesz naprawdę dużo tego na siebie,

- Pheromax- bardzo łatwo przeholować- dla niektórych 1 dawka może być już za duża,

- NPA- patrz wyżej,

- Perception- nie mam pojęcia,

-Chikara- to zależy- nie którzy mówią, że trudno, niektórzy, że łatwo. Jeśli o mnie chodzi to zaczynam przedawkowywać od 4 aplikacji wzwyż.

- P10- nie mam pojęcia.

 

Powyższe opinie są moimi obserwacjami, które wywnioskowałem z własnego doświadczenia oraz zdań innych użytkowników feromonów zawartych na tym forum.

Używałem Alchemy, RM, Pheromax, NPA, Perception (dwa razy, bo na tyle saszetka pozwalała, a to za mało) oraz Chikarę- stąd też w/w sądy.

 

Dodam jeszcze, że przedawkowanie może wiązać się z zapachem danego produktu- np. jeśli zaaplikuję za dużo Chikary, drażni mnie jej zapach i czuję ból głowy itp. Tak samo mam z Pheromaxem i innymi produktami- prócz Alchemy oraz RM. W związku z tym, nie wiem tylko jak to jest z P10- podobno całkowicie bezwonny- czy też da się go łatwo przedawkować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie feromony o wyższych stężeniach można łatwo przedawkować. Pheromax, NPA, zdaje się, że P10 też, chociaż nigdy nie sprawdzałem (a chciałbym, ale to mimo wszystko za droga sprawa), Chikara jako normalny feromon wonny też można przedawkować zarówno przez wysokie stężenie feromonów jak i perfum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeśli przedawkuje to oprócz bólu głowy oraz poddenerwowania są jakieś inne objawy??? A jak się wtedy zachowują osoby przebywające ze mną??? Czytałem jeden post w którym było napisane, że to nawet dobrze przedawkować, bo osoba z którą przebywasz na pewno wyczuje fero, ale wątpie czy to prawda :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Raczej wszystkie feromony na feromony.pl da się przedawkować, jednak;

- Alchemy- praktycznie nie do przedawkowania,

- RM- też nie, no, chyba, że wylejesz naprawdę dużo tego na siebie,

- Pheromax- bardzo łatwo przeholować- dla niektórych 1 dawka może być już za duża,

- NPA- patrz wyżej,

- Perception- nie mam pojęcia,

-Chikara- to zależy- nie którzy mówią, że trudno, niektórzy, że łatwo. Jeśli o mnie chodzi to zaczynam przedawkowywać od 4 aplikacji wzwyż.

- P10- nie mam pojęcia.

 

Powyższe opinie są moimi obserwacjami, które wywnioskowałem z własnego doświadczenia oraz zdań innych użytkowników feromonów zawartych na tym forum.

Używałem Alchemy, RM, Pheromax, NPA, Perception (dwa razy, bo na tyle saszetka pozwalała, a to za mało) oraz Chikarę- stąd też w/w sądy.

 

Dodam jeszcze, że przedawkowanie może wiązać się z zapachem danego produktu- np. jeśli zaaplikuję za dużo Chikary, drażni mnie jej zapach i czuję ból głowy itp. Tak samo mam z Pheromaxem i innymi produktami- prócz Alchemy oraz RM. W związku z tym, nie wiem tylko jak to jest z P10- podobno całkowicie bezwonny- czy też da się go łatwo przedawkować?

 

 

Jakim cudem np RM trzeba bardzo duzo wylac, aby przedawkowac a Pheromax ponad 1 psik? RM ma niewiele mniejesze stezenie od Pheromaxu, a wiec niewiele wiecej trzeba wylac na siebie. Myle sie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zresztą tez mam pytanie co do pheromaxu>Stosuję próbke w kulce za uchem do nasady szyi>W instrukcji pisze ze utrzymuje sie on na skórze około 3 godz.Doczytałem sie gdzies tu na ferum ze trzeba dobrze myc miejsca gdzie były stosowane feromony bo jakis feromon mógł sie całkiem nie ulotnic i gdy zaaplikuje sie następna dawke sa inne stezania poszczególnych feromnow>A ja bedąc w szkole mam pheromax przy sobie i co 3 godz.aplikuje następną dawke w to same>I czy wtedy dochodzi do roznych stezen fero.i pheromax ma inne działania niz powinien??? działanie na plus bądz minus ale tego chyba niewiecie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do przedawkowania kuleczki to chyba nieda sie,robiac jedna kreche co nie???

a moze mam zastosowac po obu stronach??? powiedzcie.

co niektórzy tu na ferum nazekaja na smród feromonów.Ja osobiscie jak kumple stali blisko mej szyi czy cos.To pytałem ich tak powiedz szczerze smierdzi odemnie jakos dziwnie i nikt niepowiedział ze smierdzi tylko mówia ze czuc tylko perfume.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej wszystkie feromony na feromony.pl da się przedawkować, jednak;

- Alchemy- praktycznie nie do przedawkowania,

- RM- też nie, no, chyba, że wylejesz naprawdę dużo tego na siebie,

- Pheromax- bardzo łatwo przeholować- dla niektórych 1 dawka może być już za duża,

- NPA- patrz wyżej,

- Perception- nie mam pojęcia,

-Chikara- to zależy- nie którzy mówią, że trudno, niektórzy, że łatwo. Jeśli o mnie chodzi to zaczynam przedawkowywać od 4 aplikacji wzwyż.

- P10- nie mam pojęcia.

 

Powyższe opinie są moimi obserwacjami, które wywnioskowałem z własnego doświadczenia oraz zdań innych użytkowników feromonów zawartych na tym forum.

Używałem Alchemy, RM, Pheromax, NPA, Perception (dwa razy, bo na tyle saszetka pozwalała, a to za mało) oraz Chikarę- stąd też w/w sądy.

 

Dodam jeszcze, że przedawkowanie może wiązać się z zapachem danego produktu- np. jeśli zaaplikuję za dużo Chikary, drażni mnie jej zapach i czuję ból głowy itp. Tak samo mam z Pheromaxem i innymi produktami- prócz Alchemy oraz RM. W związku z tym, nie wiem tylko jak to jest z P10- podobno całkowicie bezwonny- czy też da się go łatwo przedawkować?

 

 

Jakim cudem np RM trzeba bardzo duzo wylac, aby przedawkowac a Pheromax ponad 1 psik? RM ma niewiele mniejesze stezenie od Pheromaxu, a wiec niewiele wiecej trzeba wylac na siebie. Myle sie?

 

 

Poczytaj na forum! Pheromax posiada androstadienon- najmocniejszy feromononm, który działa 8 razy silniej od innych składników!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra

pheromax to powoduje ze jestes obiektem poządania itp itd

ale chikara ze jest sie odbieranym jako os przyjacielską itp itd no zwrasta tez zainteresowanie ze strony kobitek ale hmm do związku gdzie pocalunek to granica...

skoro po chikarze jestem "przyjacielem" to po 10 dawkach kim db???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO TYLKO MOJE PRZEMYŚLENIA;

 

Więcej nie zawsze znaczy lepiej i każdy feromon może inaczej oddziaływać na różną osobe. Ale FERUM mógłby się wypowiedzieć.

 

To tak samo jakby powiedział- po 10 dawkach Pheromaxu kim będę? Śmierdzielem;)

10 dawek CHK może być za mocne dla naszego nosa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz sobie sztrzeliłem dawke NPA nie czułem zapachu ale czułem sie strasznie nerwowy i dziwnie mnie w nosie kręciło

 

To jest właśnie kolejny, świetny dowód na to, że feromony działają.

Jak to się dzieję, że mimo, że świadomie nie wyczuwasz zapachu feromonów, odczuwasz mrowienie w nosie?

 

Feromony stymulują VNO oraz odpowiednie receptory, które nie są związane bezpośrednio ze zmysłem węchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Myślę że z feromonami jest jak z narkotykami chemicznymi- weźmiesz trochę np. amfetaminy czy LSD - masz świetną zabawę. Wszyscy jednak doskonale wiemy co sie stanie gdy wniuchamy ze 2g amfy...

Ale to tylko wychodzi na plus feromonom i dowodzi że naprawdę działają. Wszystko ma dwie strony - może szkodzic i pomagać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Raczej wszystkie feromony na feromony.pl da się przedawkować, jednak;

- RM- też nie, no, chyba, że wylejesz naprawdę dużo tego na siebie,

- Pheromax- bardzo łatwo przeholować - dla niektórych 1 dawka może być już za duża

 

A ja pierwsze co przedawkowałam to było właśnie RM. Mam próbke z kulka i potarłam każdy nadgarstek 1 raz (nawet nie szyję). Po chwili byłam podirytowana i zła na wszystko, spięta. Powtarzało się to przy kolejnych kilku zastosowaniach, teraz na szczęście objawy ustapiły.

 

Natomiast nie zaobserwowałam niczego podobnego przy Pheromaxie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy jest inny, podałem tylko czystą teorię i to co wypróbowałem na sobie.

Moją pierwszą zdobyczą było RM i nie miałem żadnych objawów przedawkowania, nawet przy dużych dawkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności