Skocz do zawartości

pytanie do panow


annuska

Rekomendowane odpowiedzi

po czym rozpoznac ze facet jest zainteresowany? po przeczytaniu wiekszosci tematow na forum wiem juz ze kobiety bawia sie wlosami, ciagle cos poprawiaja, itd. ale co z wami panowie? zanim przejdziecie do dzialania jak rozpoznac ze dziewczyna wam sie podoba? pytam bo zaczynam wierzyc ze im bardziej facet zainteresowany tym mniej to okazuje. stad tez mam drobne trudnosci w zorientowaniu sie czy moje feromony dzialaja :wink: czasy ciagniecia dziewczat za warkocze minely...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre pytanie :D

ci bardziej pewni siebie poprostu zaczna sie tobie przygladac wpatrywac gleboko w oczy i po chwili podejdą zagadają zaczna flirtowac itd

ci co sa troche wstydliwi bedą sie tobie przygladac ale gdy ty na nich spojrzysz odwruca wzrok bedą przechodzic blisko ciebie i krecic sie jak gó*no w przeręblu :D jezeli ci sie facet spodoba normalnie do niego podejc przywitaj sie

cyt .

pytam bo zaczynam wierzyc ze im bardziej facet zainteresowany tym mniej to okazuje

 

niektórzy tak maja moze podejsc do ciebie pogadac kilka sekund i przepasc na chwile albo nie zwracac na ciebie wiekszej uwagi to jest taka taktyka

wtedy kobieta mysli sobie fajny facet jest interesujacy przystojny i tak dalej ale dla czego nie zwraca na mnie uwagi i tysiace mysli przebiegaja jej po glowie

poprostu nie uderza prosto z mostu bawi sie toba w pozytywny sposób

jezeli naprawde mu sie podobasz na pewno pogada troche dluzej albo wezmie nr . tel i sciemni ze niema czasu dłuzej rozmawiac bo ma pilna sprawe do zalatwienia(wtedy kobieta mysli sobie co on ma tak waznego do zalatwienia i czy zadzwoni :D ) jezeli dostanie nr zadzwoni po kilku dniach z propozycja spotkania

kazdy facet reaguje na kobiete inaczej

jak uzyjesz np phx spora ilosc facetow poprostu bedzie wstydliwa

bedą sie tobie przygladac i unikac kontaktu wrokowego

inni natomiast odwrotnie

mogą tez poprawiac ubranie ,fryzure

na dyskotekach bedą szpanowac przy kolegach jak bedziesz blisko

chcac sie tobie przypodobac

glosniej rozmawiac zebys slyszala i czesto spogladac w twoją strone itd :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinnaś sobie odpowiedzieć na pytanie jakich facetów lubisz tzn. czy nieśmiałych czy odważnych pewnych siebie wówczas sama poczujesz jakie zachowanie zdradzi Tobie że chłopak jest w Twoim typie itd.

 

Jeśli mogę napisać coś o sobie to zawsze uderzałem pierwszy bez ogródek do dziewczyny która mi się podobała, optymizm i dobry żart zawsze skutkują pozytywnie...

 

A fero? Cóż, to tylko subtelne uzupełnienie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności