Skocz do zawartości

PH z allegro ;/


chmurka

Rekomendowane odpowiedzi

Hej do tej pory uzywałam Love&Disare i ostatnio z czystej cekawości latałam po allegro i padłam gdy zobaczyłam słynne "podobno" ;) feromoy PH FEROMON COLLECTION stylizowane w 8 zapachach Ale małe ale co to za feromony które kosztuja 7 zeta za 13 ml ;/ Ktoś widział to i kurde jakie wzięcie ludzie biorą tego po 4-6 sztuk na raz :D Co o tym myślicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od momentu zarejstrowania się staram się doczytać całe forum, fakt bardzo dużo postów i informacji. I muszę przyznać że zaskakuje mnie jedna rzecz praktycznie większość mężczyzn szuka feromonów które działaja na laski. Aby je poderwać itd czasem aby nadać temperatury związku i takie różne A ja Was pewnie zaskocze mam 29 lat od 4 lat jestem sama używam fero dla siebie :P Nie na podryw bo niemam z tym problemów Najważniejsza rzecz dla mnie to:

1) dobrze wpływają na mnie dodają mi radości i optymizmu

2) w pracy mam większe zyski

3) kiedy długo pracuje dodają mi powera >

4) kontakty z ludzmi sa pozytywne, nawet gdy sytuacja wskazywała by na to, że może być wręcz dramatycznie

A efekt przyciągania do siebie mężczyzn i ich chęci na "coś więcej" jak do tej pory traktowałam jako efekt uboczny i nie koniecznie oczekiwany poprzez stosowanie fero. Miłość i uczucie moim zdaniem powinny być efektem naturalnego przyciągania a nie chemi sztucznie aplikowanej ;) No to teraz pewnie mnie pojedziecie za moj światopogląd Ale co tam dla mnie grunt to prawda, nawet najdziwniej brzmiąca I fero się sprawdzają przynajmniej jak dla mnie osiągam to czego oczekuję po nich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

po 1. co do PH Widzieliscie kiedys zeby real madryt kupował zawodników po 20 tys euro? nie oni kupuja konkretnie za konkretna kase i chca miec konkretne wyniki. a po 2. w rolnictwie tez uzywa sie albo sztucznej chemi albo naturalnego nawozu, pewnie ze naturalne lepsze ale nie sam nawóz sie liczy , zreszta w zyciu jest tak ze owe chemiczne "oh ahy" wypalaja sie z upływem co najwyzej kilkunastu miesiecy niewazne czy naturalne czy sztuczne, potem liczy sie tylko to co w tym czasie zbudujesz wlasnymi rekami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem cena nie gra aż tak waznej roli. To że jeden feromon kosztuje 50 zł, a drugi 500 zł to nie oznacza, że za 500 zł będzie koniecznie lepszy.... w Polsce wszystko jest droższe, perfumy 2 razy droższe niż w USA, feromony też. Nie dość że biedny kraj to jeszcze utarg na biednych Polaczkach robią ... no ale feromony za 7 zeta to cena jak za 2 litrowa coca cola lol...

 

 

edit:

 

Chmurka to ja mam podobnie od miesiaca używania fero :) feromony to jak taki napędzacz hehe :P a jakich używasz?? i serio od 4 lat uzywasz?? ja też jestem zadowolona z ich efektów, ale jednak fajniej zawsze gdy spotka się tego "wymarzonego chłopaczka" i nie będzie wyrzutów sumienia, że to tylko dzięki fero...albo że bez fero by nie doszło do tego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem cena nie gra aż tak waznej roli. To że jeden feromon kosztuje 50 zł, a drugi 500 zł to nie oznacza, że za 500 zł będzie koniecznie lepszy...

Ale już same koszty produkcji feromonów dowodzą ze nikt o zdrowych zmysłach nie sprzeda "feromonów" za 7 zł... Ile tam tego może być (o ile w ogóle jest)? Kropelka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności