Skocz do zawartości

Pheroimprezka


fokus1410

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Kilka razy używałem Pharomaxa ale jak to tej pory nie było efektów. Wydaje mi jednak sie ze do tej pory przedawkowywałem psikająć 1 raz PHX i 1 raz Chakirę.

Natomiast wczoraj psiknąłem samego PHXa 1/3 psikniecia na lewą strone szyi tyle samo na prawą strone.Przykrylem perfumami. wbijam na prakiet nawet jesli jest mało osob, obtancowuje kółko kobiet. Niezważając na to czy pieknosci z nich czy nie. Mogą byc nawet najbrzydsze -To poprostu rozgrewka dla mnie. Potem piwko fajka itd, zeszło sie do połnocy wbijam na parkiet. Tam juz odpowiednio wiecej osob.. Tanczy blondynka z koleżanką. Do jej kolezanki podbił jakis chłopak wiec ja wystawiam reke i biore do tanca blondynke.. Po chwili "seksualnego tanca" myśle sobie: hmm teraz trzeba płynnie przejsc do pocałunku.. tylko sobie o tym pomyslałem!!.. i w tym momencie laska niemal rzuca sie na mnie z pocałunkiem.. Po kilu minutach tanca i całowania zdecydowalem ze opuscimy parkiet i pójdziemy na ławke "pogadac".. W przytulnym miejscu na patio klubu zaczelismy rozmawiac i całowac sie..Wymiana numerow i musze spadac..

Dzis pisalem do niej: podobalo jej sie i jest otwarta na spotkanie.. Które pewnie niedługo sie odbedzie i sytacja sie rozwinie:)) Aha jeszcze jedno: kobieta była trzeźwa oczywiscie :wink:

 

WNIOSKI:

hmm zdarzało mi sie zaciagnac kobiete do łóżka bez feromonow ale nigdy dziewczyna sama nie rzucała mi sie na szyje z pocałunkami i to jeszcze na samym początku podrywu.. Zawsze musiałem sie "troche" na pracować zeby ją uwieść. Tak naprawde to w raz niewiem czy to działanie feromonów spowodowalo całą sytuacje. Wydaje mi sie ze jest to bardzo prawdopodobne, ze wzgledu nato ze po tej chwili zmyslowego tanca dziewczyna mogła sie na wąchac i dlatego tak sie wkreciła we mnie:)) Dlatego wynik na dzis to 1:0 dla Pheromaxu :lol:

WNIOSKI DLA INNYCH:

1. Tak, to nieprawdopodobne ze tak mala dawka potrafi niezle zadzialac. To jest troche dziwne :wink:

2. Dajcie kobiecie szanse powąchac feromony, niech sobie nimi pooddycha.Tanczcie i przytulajcie kobiety, to jest podstawa.

3. Działajcie, kobiety same nie rzucą sie na was!!

 

Jak bedzie mi sie chcialo to bede pisal dalej o efektach i odczuciach :wink:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po chwili "seksualnego tanca" myśle sobie: hmm teraz trzeba płynnie przejsc do pocałunku.. tylko sobie o tym pomyslałem!!.. i w tym momencie laska niemal rzuca sie na mnie z pocałunkiem..

[...]

3. Działajcie, kobiety same nie rzucą sie na was!!

To jak wkońcu jest :shock: ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to zeby zagadywać, tanczyć, normalnie je podrywac krok po kroku aż do czasu kiedy znajdziecie sie w łożku. DZIAŁAĆ(patrz punkt trzeci PIERWSZY WYRAZ:p) bo gdy psikniecie fero i staniecie z boku i bedziecie czekać aż wianuszek dziewczyn sie zgromadzi wokoł was to marne szanse na sukces. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności