Skocz do zawartości

Dawkowanie PHX


karim

Rekomendowane odpowiedzi

Nie spodziewam sie jakis odjechanych efektow, pozatym jak pisalem wyzej nie mialem nigdy wiekszych problemow w kontaktach damsko-meskich. chodzi o to, ze nie zauwazylem absolutnie zadnych efektow uzuwania PhX ani pozytywnych ani negatywnych, wszystko jest tak jak bylo do tej pory. Kobiety ani nie rzucaja mi sie pod nogi ani nie uciekaja poniewaz ode mnie capi, poprostu zachowuja sie normalnie tak jak bylo do tej pory, zanim zaczolem uzywayc fero. Z natury jestem osoba bardzo komunikatywna, ruchliwa,wesoła, pogodna mam ogromne poczucie humoru i z łatwością zjednuje sobie sympatię otoczenia jednym slowem czesto jestem okreslany mianem duszy towarzystwa. Wiec szanowny kolego patryczku robie bardzo duzo konkretnych rzeczy a dodatkowych efektow ze stosowania fero brak :P

Ps. blackmagic niestety dzis nie mialem okazji przetestowac tych 2 psikniec, ale jutro wieczorkiem wybieram sie ze znajomymi do lokalu wiec bedzie okazja by przetestowac, jak cos zdam relacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ok. Powiem ci tak. Na mnie też phx nie działał przez dłuugi czas. Kupiłem w tamtym czasie próbkę i stwierdziłem że dokończę ją i już więcej nie zamówię. Kiedyś na uczelni po zaaplikowaniu jednej z ostatnich aplikacji , nagle piękna jak dla mnie dziewczyna wyraźne wykazała zainteresowanie moją osobą mimo braku działania z mojej strony. Wtedy coś drgnęło ale niestety próbka już była na wykonczeniu a ja nie miałem kasy na kolejne zamówienia. Teraz jednak wiem że coś w tym jest , trzeba tylko działać działać . życzę wam żebyście mimo wszystko doświadczyli pozytywnych efektów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TEN TEMAT ŻE NA TEGO DZIALA PHX A NA TEGO NIE DZIALA, LUB NA TEGO NPA LUB NA TEGO NIE DZIALA BYL WALKOWANY KILKA RAZY;P

 

znajdzie temety na forum i sami je przeanalizujcie co robic a co nie;p

 

Wystarczy szukać, a nie znowu zakladac temat ktory byl juz poruszany kilka razy.

 

POMOC - jezeli nie dziala na ciebei PHx , nie widzisz efektow - jest nie dla ciebie , wymien go na NPX lub inne fero POPROSTU .;p

 

pozdrawiam;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
jezeli nie dzialal na mnie the endge (czyli zapachowy NPA) to jest mozliwe ze bedzie dzialac PHX??

 

Fero nie ma działać na Ciebie tylko na Twoje otoczenie :wink: Jeśli próbowałeś różnych dawek to w przeciągu 2 tyg. testów na pewno powinieneś trafić na dogodne sytuacje... a PHX ogólnie jest uznawany za bardzo skuteczny. JA czekam aż na polski rynek wejdzie fero Primal Instinct :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli nie dzialal na mnie the endge (czyli zapachowy NPA) to jest mozliwe ze bedzie dzialac PHX??

 

Fero nie ma działać na Ciebie tylko na Twoje otoczenie :wink: Jeśli próbowałeś różnych dawek to w przeciągu 2 tyg. testów na pewno powinieneś trafić na dogodne sytuacje... a PHX ogólnie jest uznawany za bardzo skuteczny. JA czekam aż na polski rynek wejdzie fero Primal Instinct :D

 

 

uzywalem fero pol roku.... i nie bylo zadnyc sytuacji ani efektow... nie dzialalo na mnie ani na otoczenie... z phx pewnie bedzie tak samo4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

a ja pokombinowałem ;)

miałem małą koncząca się probke perfum herrery okolo 0,3 ml moze nawet 0,2 ml i dodalem do nich doslownie krople PHX tak około 0,1 wszystko odmierzaem strzykawka :wink: heheh heheh brzmi to jak przepis na bombę ;)

no i wszystko do probki, wyszly jakies 3 no moze 4 psiki takie małe

ale dopiero teraz zaczyna sie najciekawsze wczoraj mielm juz wyzucic pusta probke, ale jednak cos tam bylo wiec postanowilem resztki wylac sobie na nadgarstek i rozsmarowac... DOSLOWNIE mini KROPELKA,

czekalem na dziweczyne w samochodzie ona w tym czasie poszla po zakupy do sklepu, przychodzi, chwila rozmowy(zali sie ze czegos nie bylo i takie tam bla bla bla)

i nagle tak jakby coś Ją opętało :shock:

nigdy wczesniej tego u niej nie zauwazylem..

to był parking gdzie jest pełno ludzi i aut, a to chwilami przypominalo zachowanie z sypailani gdzie jestesmy tylko we dwoje

:shock:

bynajmniej coś w tym jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie





×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności