Skocz do zawartości

Dawkowanie PHX


karim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Jestem nowym użytkownikiem. Zamówiłem pierwszy raz w zyciu feromony. Moim pierwszym zakupem okazał sie Pheromax. Mam takie pytanie, bo przegladalem forum ale nie znalazlem wystarczajacej odpowiedzi na nurtujace mnie pytanie. Jedno psikniecie z flakonu phx14 ml to jest 1 aplikacja czyli 1 kropla ? A jak zrobic zeby wylecialo mi 0,5 kropli ?? prosze o odpowiedz, nie jedzcie mnie odrazu ale naprawde szukalem i nie znalazlem odpowiedzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witaj karim. Jedno pełne psiknięcie = 1 kropla = 2 przytknięcia palcem do flakonu i rozsmarowanie . Na początek spróbój od małej dawki pół psiknięcia albo 1 przytknięcie palcem do flakonu . Nie zapomnij tego przykryć dobrym perfumem , jeśli nie chcesz aby ludzie od ciebie uciekali .

 

Testuj w szkole , studia , praca , puby , cluby :D

 

Jak przedawkujesz to będziesz mieć bół głowy , zaczerwienione uszy . Inne objawy to zamulenie , zdenerwowanie , drażliwość. Ludzie będą od ciebie odchodzić bo będziesz zajeżdżał potem lub będą się ciebie bali . Jeśli zauważysz , że ludzie pocierają palcami po nosie to znaczy , że śmierdzisz. :x

 

Na początek nie zrażaj się nawet jeśli przedawkujesz , wtedy będziesz wiedział aby 2 raz tego nie zrobić.

 

Pamiętaj ! Feromony to tylko dodatek 20 może 30% do twojej osobowości. To ty musisz wyjśc z inicjatywą. Jeśli nie będziesz działał tylko będziesz chciał widzieć efekty to ich nie ujrzysz . Po aplikacji najlepiej zapomnij , że je masz na sobie i zachowuj sie normalnie.

 

PZDR :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna aplikacja to jedna aplikacja, kolejny parametr to wielkość aplikacji. Dla niektórych aplikacja to posmarowanie się atomizerem, dla niektórych to jeden pełny psik. Według mnie to kwestia indywidualna.

Jeśli chodzi o PHX to wg. mnie przechylenie odkręconej buteleczki na palec/nadgarstek i rozsmarowanie to jeszcze większa dawka niż 1 psik. Może się wydawać, że jest inaczej bo w końcu rozproszony phx sprawia takie wrażenie zupełnie zresztą jak woda, natomiast sama buteleczka przy gwincie jest zbyt szeroka żeby pół psika było równe jednemu przechyleniu. Moje zdanie oczywiście. Ja wole się potrzeć kilka razy atomizerem i mieć pewność, że nie przedawkuję, w połączeniu z NPA działanie jest w zadowalające ;)

 

btw. uzyskanie pół psika przez wciśnięcie do połowy jest nieosiągalne. Chyba, że ktoś ma kobiece rączki lub staje przy tym na głowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc proponujecie bym najpierw przytknał flakon do palca/ nadgarstka i psiknał i potem rozsmarował tak ?

 

Wiem wiem, że fero to 20 / 30 % . Kupując je nie spodziewam się, że kobieta sama mi sie rzuci na szyje i powie bierz mnie ;) Bede testowac i nie bede sie zrazac jak nie będzie dzialac lub nie bede widzial efektów jak niektorzy tutaj na forum a potem pisac ze zwracam do reklamacji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie oczywiście. Ja wole się potrzeć kilka razy atomizerem i mieć pewność, że nie przedawkuję, w połączeniu z NPA działanie jest w zadowalające ;)

 

btw. uzyskanie pół psika przez wciśnięcie do połowy jest nieosiągalne. Chyba, że ktoś ma kobiece rączki lub staje przy tym na głowie :)

 

traq, a mozesz opisac jak i gdzie smarujesz sie tym atomizerem PHX? Smarujesz tym wezykiem po nadgarstkach a pozniej na szyje wcierasz czy bezposrednio na szyje smarujesz i nie wcierasz w szyje? Jest jakas zasada?

A co do atomizera PHX rzeczywiscie moglby byc lepszy - bardziej dokladniejszy, bo naprawde ciezko jest wydobyc po psika, nie wspominajac juz o jednej czwartej :D Ja naprawde stosowalem juz na dziesiatki sposobow i dalej srednio zadowolony ehh... :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karim, albo psikasz albo dotykasz. Tak, trzeba psiknąć na nadgarstek (lub np. posmarowac go atomizerem) rozsmarować o drugi nadgarstek i dotknąć się za uszami. Dokładnie tak jak na filmiku:

 

Ja tak robie jeśli używam samego phx. W przypadku npa to dociskam buteleczke do nadgarstka i przechylam, rozsmarowywuje na drugim i za uszami a PHX albo pod nos albo na nos atomizerem. Bardzo mało, żeby nie przedawkować.

 

blackmagic, może PHX nie jest po prostu dla Ciebie. Na mnie sam działał średnio, tylko jakieś tam zerkania i to nie wiem czy ze strachu czy dlaczego :P Z NPA działa lepiej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy... psik jak psik, jest taki sam. Ja pisałem o odkręceniu buteleczki i przyciśnięciu odwróconej do nadgarstka. Na forum można spotkać opinię, że taki zabieg to pół psika. Według mnie to jest więcej niż jeden psik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj przez 1 tydzień aplikacji przez otarcie się wężykiem z atomizera.

Jak nie zauważysz żadnych reakcji to następny tydzień daj pół psiknięcia , aż dobierzesz swoją dawkę :)

 

Karim jakich perfum używasz do zakrywania fero ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blackmagic a Ty jak stosujesz phx ? i jakie rezultaty ? co zauwazyles ? na miescie/w clubie w szkole itp

Hmm.. ja przerabialem juz praktycznie wszystkie dawki jakie mozliwe, oprocz 2 psikow oczywiscie :D Szczerze podczas stosowania PHX ponad miesiac rezultaty minimalne, zeby nie napisac zadne ;-) Ale moze to tak jak napisal traq, ze moze akurat PHX nie jest dla mnie. Osobiscie posiadam duza buteleczke PHX, ktora jest juz prawie wyczerpana do polowy, bo mialem bardzo duzo okazji, by wyprobowac PHX w roznych miejscach :-) Poczekam jeszcze troche i moze zdecyduje sie na zakup NPA.

A teraz pytanie do traq: Skad wiesz, ze efekt spowodowany uzywaniem PHX i NPA, nie jest TYLKO efektem NPA, bo jak sam mowiles po samym PHX nie widziales efektow? Ja spodziewalem sie po PHX zdecydowanie wiecej, bo nie po to sie wydaje prawie 260 zl, zeby nie widziec zadnych efektow, dobrze mowie? Tak, tak wiem nie oczekiwalem wiele, ale wolalem wydac wiecej na ten PHX niz mialbym kupic jakis mniej chwalony na tym forum the Edge czy cos podobnego :-)

Pozyjemy, zobaczymy. Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posmaruj sie atomizerem po nadgarstku raz czy dwa, rozetrzyj na drugi, a pozniej dopiero obiema po szyi rozetrzyj to co masz na nadgarstkach. Wiem wydaje sie jakby to bylo bardzo malo roztarte na tej szyi, ale wlasnie tak ma byc... podobno. Pisz jak Ci idzie z tym PHX pozniej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to dobry perfum . Sam go używam do przykrywania fero. Ma na początku intensywny zapach nawet bardzo mocny .W swoim składzie zawiera piżmo na które wyczulone są kobiety :D Po 2 godzinach znowu przykrywam nim fero .Ja mam 50 ml flakon z atomizerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stosuje mix NPA + PHX bo przynosi efekty. 0,5 kropli NPA pod nos i roztarcie na jabłko Adama pół psiknięcia PHX na codzień ( na imprezy 1 pełne psiknięcie) i rozcieram na nadgarstki oraz z uszy. Hugo Bossa psikam na aplikacje czyli 2 psiki na oba nadgarstki 2 psiki za uszy i 1 psik na jabłko Adama no i lekkie roztarcie na nos . 5 psików generalnie ale wtedy mam pewność , że fero tak szybko się nie przebije . 50 ml flakon zmieści się w kieszeni dlatego w klubie zawsze potem aplikuje ale już tylko 2 psiki na nadgarstki i rozcieram za uszy jak wyczuwam , że fero się przebija :) no chyba , że jestem zamroczony alkoholem :D

 

Kwestia doboru perfum to indywidualna sprawa. Kobiety też różnie reagują na perfumy. Ostatnio w pracy moja koleżanka zapytała mnie jakich perfum używam a miałem przykryte nim fero i HB Selection jej się spodobał . Gdy byłem w klubie to mojej znajomej spodobał się zapach Acqua Di Gio Armani mojego kumpla.

 

Moim zdaniem najlepiej wybierać zapachy, które w swoim składzie zawierają piżmo ponieważ zapach jest trwalszy i dłużej się utrzymuje :)

 

Po urlopie pojade do Sephory to porozglądam się i nawącham się nowych zapachów :)

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę , że możesz spróbować 1 pełny psik . Tak jak na filmiku z you tube. czyli na nadgarstki i za uszy. Fero najlepiej działa po 2 godzinach od aplikacji. Klub będzie pełny +dym z fajek + klimatyzacja nie powinno od ciebie śmierdzieć . Tylko nie rób takiego błędu jaki ja zrobiłem na początku zabawy z fero - ponawianie aplikacji po 3 godzinach , bo wtedy przedawkowywałem . Na parkiecie ludzie odsuwali się a zamiast zalotnych uśmieszków ze strony kobiet to były dziwne spojrzenia . Ale nawet jeśli dalej zdarza mi się przedawkowywać mi fero to nie przejmuje się tym . Na drugi dzień zapominam o tym . Po prostu reset. :)

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie zamierzam jeden psik i nie będe potem cała noc nic dodawać. Niby phx utrzymuje się do około 3-4 godziny a niektórzy pisali że czuli jak utrzymywał sie do 6 nawet. Jak otworzyłem buteleczke to czułem alkochol. Przy odrobinie szczęścia może phx zadziała już jutro a jak nie to myślę, że użyje jeszcze raz jednego psika ale po prostu jak będe gdzieś chodził po miescie czy sklepach i jak wtedy nie zadziała to będe systematycznie zmniejszać dawki, bo raczej 2 psiki to już za dużo ? i raczej narażamy się na przedawkowanie ? i tak systematycznie a myślę że dojdę do swojej dawki :wink: Niektórzy piszą że niby lepiej jakby przy testowaniu dawek np jedną aplikacje testowali przez kilka dni i jak wtedy nie bedziemy widziec efektów to zmieniac na inna dawka. Ja myślę ze to bezsensu przeciez feromony to nie leki i nie musimy czekać np tydzien czy dwa by zaczęły działać. One powinny działać odrazu, mam racje czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj , że feromony parują razem z perfumą . Łatwo przenosza się na włosy i ubranie a więc utrzymują się dłużej niż 3 - 4 godziny . Wokół ciebie wytwarza się chmura feromonowa z odległości 1,5 - 2 metrów wyczuwana z perfumem. Przykładem będą zalotne uśmiechy ze strony kobiet może być chwilowy zawias albo zabawa włosami ze strony kobiet. Jeśli to zauważysz to podbijaj do kobiety :D z fero powinna być twoja :D .Oczywiście twoja mowa werbalna i mowa ciała też maja wpływ na sukces. Życzę sukcesu jutro w klubie , dużo nr tel od kobiet .

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie





×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności