Skocz do zawartości

nowe feromony K2


Ryży

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze testy samego K2

 

Użyłem 2 psiknięć i wtarłem w twarz i skronie i jeszcze jedno psiknięcie wtarłem bardzo dokładnie w szyję. Pojechałem do sklepu żadnego efektu, sporo miłych spojrzeń kobiet :)

 

Po południu wypad na basen tak dopiero się zaczęła:

1. W bufecie kupowałem H2O, pracuje tak ok 18 letnia bardzo atrakcyjna dziewczyna, u niej zauważyłem większy uśmiech niż zwykle, do tego doszło bardzo duże jej rozkojarzenie. Podałem jej pieniądze, wydając mi resztę nie położyła pieniędzy na ladzie i czekała aż otworze rękę, zwracając mi resztę bardzo chciał mnie dotknąć, kładąc bilon na ręce zaczęła mnie delikatnie dotykać - nigdy tego wcześniej nie robiła.

2. Przed wejściem na basen spłukałem się wodą i poszedłem do sauny. Tam spotkałem kobietę, która po 30 sekundach zaczęła mnie zagadywać i delikatnie przybliżać się do mnie, dotknęła mojej klatki piersiowej, pytając co oznacza wisiorek który mam na szyi... po miłej konwersacji :D poszedłem pływać...

 

Zaznaczę że K2 bardzo długo się utrzymuje się na ciele, nałożyłem go ok 9 rano a na basenie byłem 14:00.

 

Teraz zacznę testować K2 z innymi fero:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją historie opisałem na drugiej stronie . K2 mogło wspomóc działanie pozostałych fero lub nie . Stężenie 50ml wynosi 1,32mg to chyba nie duzo jak na taka pojemność ? Jeżeli sie mylę to proszę mnie poprawić :)

 

Trochę mi przeszkadza zapach tego olejku bo ja go wyczuwam. Dzisiaj byłem na zakupach i użyłem 3 psiknięć tego olejku roztarłem to na czoło , policzki, skronie i trochę wtarłem we włosy. Nie było jakiś szczególnych reakcji . Trochę zagadała mnie kasjerka na monopolowym jak kupowałem wódke. Jedynie na kasie końcowej kasjerka nie była w humorze miała zawiasy szukała kodów no i wydała mi za dużo reszty bo jak wróciłem do domu i przegladałem paragon to zauważyłem , że mam dychę za dużo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo sympatyczny zapach. Nie wiem czy K2 uzywać jako tradycyjnych fero bo wszak to olejek do masażu. Ja stosuje z PHX+NPA+k2 narazie działa ale...

Moim zdaniem mix K2 z NPA jest ok. A k2+ nowy phx+ npa to jest bardzo ok sprawdzilem dziala . Trzeba grubo przykryć . Ja przykrywam kenzo Home. Boss szary nie dawał rady

 

 

R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak wytrzymałość tego olejku w porównaniu z potem.

Wcieracie go głównie w twarz, która bardzo szybko w różnych sytuacjach się poci. Czy nie macie wrażenia jakby olejek spływał, wydzielał się razem z potem

 

Jak według Was inne fero wypadają w porównaniu z potem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten weekend niestety nie wypadł pomyślnie. :(

W piątek uzyłem samego K2 2 psiknięcia nie widząc żadnychreakcji uzyłem malutkiego psiknięcia PHX z małej fiolki po perfumie. Przykryłem Lacoste Pour Homme. Przebywałem w 1 klubie normalna zabawa taniec z dziewczynami rozmowa itp. zawsze widziałem zainteresowanie moją osobą usmiechy , tym razem tak nie było. Gdy wręczałem dziewczynom kartkę z moim nr tel to nie chciały go przyjąć . Wcześniej zawsze go chętnie brały i miałem po tygodniu randkę . Zaznaczam , że miałem dobry humor i samopoczucie .Czyżby sprawdzało się moje przekonanie , że te feromony nie działają na wszystkich ludzi ?

 

Feromony używam dlatego , że zawsze miałem problemy z płcią przeciwną . Jestem osobą przystojną ale niestety małomówną :( Cóz taki mam charakter. Nie zaliczam się do osób , które są duszami towarzystwa czy charakteryzują się przebojowością. Zawsze gdy już poznałem dziewczynę to po tygodniu zaraz popsułem relację. Nie wiem czy swoją mową ciała czy werbalną.

 

Z fero nie zrezygnuje bo wiem , że to działa bo nawet jak się przedawkowuje to widać efekt ale negatywny. Kupiłem je dlatego , że skoro może mi to pomóc to nie będę oszczędzał zadnych pieniędzy.

 

Jeżeli ma ktoś jakieś materiały , ebooki , audiobooki dotyczące uwodzenia i psychologii to proszę pisać na priv podam maila .

 

thx :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam . Wczoraj wybrałem się do 2 klubów . Użyłem PHX,NPA,K2 .

 

PHX - 2 psiknięcia (1lewe ucho ,1 prawe) przelałem to do małej fiolki po próbce perfum , ponieważ psiknięcie z oryginalnego 14ml flakonu było dla mnie za wysokie.

 

NPA - 1 przytkniecie palca do flakonui roztarcie na jabłko adama

 

K2 - 3 psikniecia roztarcie na czoło skronie uszy i włosy.

Perfum - Lacoste Pour Homme

 

Niestety porażka kompletnie nic. Rozmowa z przyjaciółmi z koleżankami taka zwykła normalna . I tutaj mam pytanie - Wychodzac z domu miałem na sobie koszulę ale rozpiałem 2 guziki aby kołnierzyk nie przylegał zbyt blisko szyi w miejscu aplikacji fero ale pod płasczem miałem szalik owinięty szyję . Czy większa cześć fero mogła zostać przeniesiona na szalik ? Jak wy zimą radzicie sobie z fero ? Czytałem na tym forum , że zimą działanie fero jest osłabione , a feromony tracą swoje właściwości ?

 

w 2 klubie było więcej facetów niz lasek. Podbijałem do 4 lasek nawet nie chciały zatańczyć :( . Po przybywaniu tam 1,5 h ewakuowałem się do domu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

dawki nie są zabójcze :) Niestety zauwazam , że w moim przypadku działają nie na wszystkich ludzi . Raz jest tak , ze ludzie są przy mnie rozgadni a raz spokój .W klubach zauważyłem , że dużo dziewczyn tańczy wokół mnie :) W Sobotę ubiegła poznałem dziewczyne i była strasznie nakręcona dałem jej swój numer i będe w tym tygodniu sie z nią widział. Kiedy próbowałem z drugą dziewczyną to nie było żadnej reakcji tak jakby fero nie działało :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraź sobie że to jaką decyzję podejmie dziewczyna wobec ciebie jest efektem bilansu. Po jednej stronie postaw wszystkie ZA, po drugiej wszystkie PRZECIW

 

np.

ZA

intelekt i poziom wypowiedzi +30

dobre poczucie humoru +20

uwodzicielski ton głosu +30

wspólne zainteresowania +15

dobry ubiór +20

 

PRZECIW

słaba mowa ciała -20

pryszcze -20

ma kogoś innego na oku -30

nie podoba się jej miejsce w jakie ją zabrałeś -10

ktoś jej powiedział o tobie coś negatywnego -15

 

 

Wyobraź sobie feromony jako jeden z czynników ZA, dający ci +kilkadziesiąt punktów, zależnie od tego jak umiesz z nich korzystać. Zdarza się jednak, i to całkiem oczywiste, że czynniki PRZECIW i tak wtedy będą przeważające...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he dobre Kruk . Jestem osobą przystojną bo wiele kobiet mi to mówi , ubieram się dobrze i za to otrzymuje nieraz komplemnty (koszula ,buty wizytowe) ,ale ma też wady m.ój ton głosu nie jest uwodzicielski - jest dońośny no i szybko mówię bo często jestem podenerwowany . Mowa ciała ? dopiero się jej uczę wcześniej nie zwracałem na to uwagi , zaczynam też bawić się NLS-em :) . Szkoda ,że wcześniej nie poznałem feromonów i technik manipulacji :)

 

Jedyny plus jaki dla mnie wyszedł to ,że rzuciłem palenie papierosów . Nie pale od 6,5 miesiąca . A to wszystko przez feromony , bo myślałem , że dym nikotynowy je osłabia. Mam zaoszczedzone miesięcznie 250 -300 zeta i mogę sobie pozwolić na kupno markowego perfumu który starcza mi na dłużej niż paczka fajek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności