Skocz do zawartości

Feropytania


hedowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zakupiłem próbkę NPA bo stwierdziłem, że tych fermonów, które zawiera NPA przyda mi się nieco więcej :wink:

 

Jestem początkujący i mam pytanka, które mnie nurtują (:

 

1) zuje jakiś zNiektórzy piszą na tym forum, o tym że dzięki fero np. jakieś dziewczyny na ulicy zwróciły na niego uwagę lub w barze siedzące przy innym stoliku. Tylko, że ta osoba była za każdym razem grupie z innymi to skąd ma płeć przeciwna wiedzieć, że to akurat od tego a nie innego czuć?

Czy to chodzi, że druga osoba czuje zapach fero, czy po prostu tego nie czuć, tylko wpływa to jak się postrzega daną osobę?

 

2)Czy od tego czy ktoś wyczuje fero ma znaczenie kierunek wiatru? Jak np mocno wieje nie w tym kierunku to wiadomo ... 8)

 

3) Czy jak przykrywam fero to muszę perfum używać w to samo miejsce? Czy właśnie w inne, czy obojętnie gdzie? No i czy mogę do tego celu używać jakiegoś w sprayu np adidasa, bo brak u mnie funduszy na jakieś droższe.

 

4) Szedłem chodnikiem jakieś 5-3m za dziewczynami, które non stop się oglądały i uśmiechały, czy to możliwa zasługa fero? :roll: czy trzeba bliżej, dłuzaj przebywać, żeby coś poczuły inne osoby...

 

Na razie wiele testów okazji nie miałem robić, ale wśród znajomych stwierdziłem większy respown, choć nie wśród wszystkich, raczej przy tych mnie j dominujących :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 feromony sa jak niewidzialna nić poprostu jezeli je stosowales na sobie to najbardziej sa wyczuwalne od ciebie proste :D

 

2 kierunek wiatru z jednej strony ma znaczenie jezeli jest silny wiatr płec przeciwna idaca druga stroną ulicy moze wyczuc fero wiem bo mialem takie przypadki

 

3 nie koniecznie trza przykrywac perfumami fero a zwlaszcza w tym samym miejscu co bylo stosowane ,niektórzy pisza ze to musza byc markowe perfumy to wcale nie musi byc tak kup sobie jakie perfumy za 20 zl a reszte dokona fero ale trza delikatnie to przymaskowac ja stosuje np. npa pod nos a perfumy na wlosy wtedy zapach sie dluzej utrzymuje i jest bardziej wyczuwalny :D

 

4 najwidoczniej wyczuly feromony tez tak mialem jezeli byly usmiechy z ich strony poprawianie włosow i inne zagrywki kobiece to wtedy powinienes dzialc np. podejc i powiedziec czesc jestem wojtek wygladacie na osoby ktore powinienem poznac itd.. gadka sie rozkreci albo wyprzedzic je i powiedziec do niech czesc widze ze mnie sledzicie one powiedze ze nie a ty na to ze jak nie jak ida za toba i jak zwykle usmieszki i te inne bajery puzniej juz jakos bedzie

 

pewnosc siebie odgrywa tu bardziej kluczowa role jak feromony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idealna odpowiedź, dzięki :P

ale:

Czy to chodzi, że druga osoba czuje jakiś zapach fero, czy po prostu tego nie czuć, tylko wpływa to jak się postrzega daną osobę?

Miałem przypadek że szedłem chodnikiem a przede mną jakaś babka, która się odwróciła jak byłem jakies 3m za nią i nie mogła oderwać wzroku :shock: ciekawi mnie co ona czuła za zapach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności