Skocz do zawartości

Co będzie lepsze ?


kangur65

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie co sam już zgłupiałem :) Chciałbym wydać ze 300 stówki na fero Zastanawiam się nad Phx Oks lub NPA + BTB Co będzie lepszym wyborem ? Kupić samo Phx Oks czy lepiej BTB i NPA i je mixować? Chodzi mi o to abym wzbudzał większe zaufanie u kobiet bo zdarza mi się słyszeć że stwarzam pozory kogoś kto lubi bajerować laski aby je zaliczyc a tak nie jest ,zainteresowanie i taką chęć u kobiet do zagadania ze mną bo niestety zawsze miałem problem aby pierwszy to zrobić:) Chciałbym mieć lepszy kontakt z ludźmi w pracy A więc zwracam się do doświadczonych feromowiczów jak i do FERUM.PL co byłoby lepszym wyborem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem BTB + NPA (ze względu na pewność siebie, uniwersalność i to ze chyba starczą na dłużej) ale szczerze to sam bym chętnie spróbował tego PHX z oksytocyną. Wydaje mi się, że to phx będzie dużo lepsze dla Ciebie. Ciekawe, czy kiedyś wprowadzą same oxytocyny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale lepsze jest mixowaniu wielu feromonow na raz Kruk a powiedz mi czy ten Twoj mix dawal efekty ? Ja mialem juz Phx ale bez Oks i powiem ze na mnie zawsze ale to zawsze dzialalo...czyli zaraz po nalozeniu robilo mi sie tak cieplo ...bylem pobudzony ..lekko poddenerwowany ...ale nie zawsze widzialem efekty na innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie zawsze efekty na innych się widzi, one po prostu są, ważne że inni je czują. Gdybym ja zawsze pokazywał otwarcie co czuję w stosunku do innych to nie byłoby za ciekawie 8) Trzeba się nauczyć z tego korzystać. A oksytocyny są super, tylko podobno szybko się ulatniają (może lepiej aplikować na ciuchy albo włosy). Czekam na jakiś inny produkt w feromony.pl który wykorzystywałby ich potencjał, może tańszy od tego nieszczęsnego phx 8)

 

Mój miks? Heh, odbiorę przesyłkę dopiero w poniedziałek. Ale podejrzewam że na samym początku nie będę kombinował z miksowaniem, npa jeszcze nie miałem, muszę się z nim jakiś czas pobawić osobno 8) Podobnie jak BTB, ostatni raz go używałem chyba z pół roku temu. W ogóle, całe fero bardzo zaniedbałem poza Chikarą którą się czasem psikłem gdzieś na miasto czy imprezę. Muszę to trochę rozkręcić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności