Skocz do zawartości

NPA - pytanie


XvTvX

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, mam zamiar kupić sobie 1 flakon NPA(5ml). Mam teraz dylemat jakich perfum do nich używać. Mam kilka propozycji:

-Bulgari Aqua Pour Homme

-Puma Jamaica

-STR8

 

Co wy mi polecicie?? Myślałem też otym żeby te 5ml poprostu wlać do jakiegoś perfumu i go używać. Wyrażajcie swoje opinie na ten temat ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, mam zamiar kupić sobie 1 flakon NPA(5ml). Mam teraz dylemat jakich perfum do nich używać. Mam kilka propozycji:

-Bulgari Aqua Pour Homme

-Puma Jamaica

-STR8

 

Co wy mi polecicie?? Myślałem też otym żeby te 5ml poprostu wlać do jakiegoś perfumu i go używać. Wyrażajcie swoje opinie na ten temat ;D

 

Zalezy jaki Ci sie najbardziej podoba. Byl juz temat o tym czym przykrywac fero mozna wlasciwie kazdy zapachem. Ale przy jakims tanszym ktory nie utrzymuje sie tak dlugo fero moze sie szybciej przebic i bedziesz zmuszony sie jeszcze popsikac. Nie rozcienczalem nigdy npa ale na forum byla taka osoba wiec czekaj moze sie wypowie ;) wazne zebys Ty czul sie dobrze z tym zapachem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio silnie szukałem i bylo gdzies na forum w jakich proporcjach rocienczyc NPA z perfumem, aby otrzymac takie pseudo EDGE,

ja osobiscie kminilem z PHX do probki 1ml perfumu dodoawalem tak okolo 0,2mlPHX.. fajnie to wyszlo, z NPA kosiaz na kosiazami jesli chodzi o zapach, nie potrafie dobrac dawki.. mianowicie 1ml perfuma i tak 0,2ml NPA i wychodzi nie przyjemny zapach.. :shock:

moze to wina perfum??

uzywalem Laury biagiotti roma umo, i escada sentiment..

 

jasli ktos ma cos nowego to niech da zanc

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Mam pytanie czy bede wiedział sam po sobie ze przedawkowalem np:po zapodaniu powiedzmy czuje sie taki podekscytowany w lekkim napieciu czy to oznacze ze jest dobrze czy ze przedawkowalem a moze tez nie ma na to reguły. bo nie zawsze to czuje ale czasem tak, przy tych samych raczej tych samych dawkach. przepraszam ze sie podpinam pod temat. Dodam jeszcze ze po zapachu raczej nie poczuje poniewaz NPA w połączeniu z nawet małą ileoscia perfumu ma dla mnie piękny zapach ale tylko z perfumem samo tez nie jest złe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być, że przedawkujesz i będziesz czuł się ok, ale dla innych to będzie zdecydowanie za dużo. Może być tak, że poczujesz to bardziej na sobie niż na innych. Zazwyczaj to beznadziejny nastrój i ból głowy. Ja miałem też lekkie stany depresyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak przedawkuję to czuję się otępiały, zamiast rozmowności jest wycofanie, nie potrafię dostroić się do rzeczywistości i ludzi wokół, nie wiem co powiedzieć, nie panuję nad gestami i mową ciała... Jednym słowem dupa :P Czasem ból głowy ale tylko na samym początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Tak. Ale zobaczysz negatywne reakcje ze strony otoczenia (lub ich brak). Pamiętaj, że w 90% przypadków negatywne reakcje lub brak reakcji to wynik ZBYT DUŻEJ dawki a nie zbyt małej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności