Skocz do zawartości

Nie łudzcie sie, sciema.


wotek

Rekomendowane odpowiedzi

myślisz, ze tego nie wiem, przestudiowałem dokładnie forum przed zakupem i wiem ze feromony nie dzialaja w ten sposob"o kupie sobie fero to kazda laska jest juz moja" ja to wiem.

tylko ze i tak one nie dzialaly heh,.

 

Skoro przez miesiac nauczyles sie stosowac dokladnie taka dawke jak potrzebujesz, i wiedziales jak to wykorzystac a mimo to nie zauwazyles zadnej rewelacji to po pierwsze gratuluje a po drugie sa dwie opcje, za malo jestes wyczulony na srodowisko i nie zauwazyles zadnej roznicy. Albo po prostu phx na Ciebie nie dziala, mogles zwrocic the edge z phx i kupic np npa badz btb jezeli chciales dalej sprobowac. Jezeli sie juz na samym poczatku zraziles to trudno..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to pierwsze zamówienie to dalej może, ma rok czasu. Bezsensowne za to jest samo narzekanie, tak z zasady nawet. Typowe podejście ludzi z biednymi filtrami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA efekty działania feromonów trzeba czasem poczekac,to nie jest tak że jedno użycie załatwia sprawę,otoczenie powoli przyzwyczaja się do nowych feromonów których aktualnie używasz.

 

 

No tutaj bez przesadyzmu prosze, przeciez jak idziesz do klubu w ktorym spotykasz nowych ludzi to nikt niebedzie sie przyzwyczajac do fero lol.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pisałem o tym. By feromony musiały działać potrzebna jest duża dawka. Jeśli bym miał używać Edge, to bym jednorazowo psikał ok 6 psików nie mniej. Próbowałeś tyle? Stężenie jest 0,1. To mało. Miałem, próbkę Pheromax, nie było efektów. Uważam, że nie jest to dobry produkt. Zawiera tylko trzy feromony, i na zachodnich forach nie jest używany i preferowany. Ta głupia euforia na PHX wzięła się od reklamy jako "najlepszego" przez sklep. Ale moim zdaniem nie jest dobry. Nie stosowałem Edge ale wydaje mi się, ze może działać ale wymaga sporej aplikacji. Ludzie zacznijcie stosować większe dawki. Nie zawsze feromony działają, ale 2 dni temu miałem kolejnych dowód, że działają. Jak? Czego możesz się po nich spodziewać? Większej uwagi ze strony kobiet, zainteresowanie, w formie takiej jak rozmowa. Nic więcej. A zarazem aż tyle, bo normalnie by nie widziały sensu rozmowy a tak jest dzięki feromonom jest "coś" ciekawego w tobie. Pewnie, mogą cię olać mimo to lub kompletnie nie zwrócić uwagi, jak na każdego, ale jak zaczniesz rozmowę to masz szanse, że może uda cię zainteresować również swoją naturalną prezencją i coś więcej z tego wyjdzie. Nie spodziewajcie się niczego więcej po feromonach.

Z tym, że osoby muszą się oswoić z feromonem na tobie... coś w tym jest. Chyba tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"czy ktos moze z ręką na sercu powiedziec, ze pheromax, the edge działają?"

 

przepraszam, ze sie uniosłem w jedym z postow.

 

Oczywicie! Z reka na sercu pisze,ze pheromax i edge dzialaja.

Osobiscie wole edge od phx i akurat nie tak, jak pisze classy powyzej 6 psikniec, 2-3 to dla mnie git.

Dodam jeszcze, ze poza nakreceniem i zwieszaniem sie ludzi w rozmowie fero mocno nakreca podniecenie w dalszych etapach spotkania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@classy

Z początku próbowałem większych dawek PHX i skutkiem tego był ból głowy i okropne samopoczucie. Może nie masz rozwiniętego VNO i nie czujesz, dlatego stosujesz duże dawki, albo produkujesz mało swoich feromonów i dużych dawek potrzebujesz.

 

@haszu

masz zapachowy edge?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stosuje zapachowy, ale mialem tez i bez - co ciekawe w bezzapachowym bardzo wyraznie wyczuwalne jest fero. wyglada na to,zezapach edge dobrze maskuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

za to co do przedawkowania zgadzam sie w sylwestra jak juz bylem mocno podpity za duzo tego wylalem na siebie pol godziny wczesniej szedlem w najlepsze z laska, po aplikacji centralnie odpychala mnie(pierwszy raz w zyciu sie z tym spotkalem bylem w szoku)

 

do kolegi messt widac, ze jestes od "nich":D

:shock: a moze Ty kupiles feromonki dzialajace WYLACZNIE w jedna strone :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności