Skocz do zawartości

co wybrac???


Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

zastanawiam sie nad kupnem the edge tylko nie wiem czy wybrac zapachowe czy nie ? zapach bardzo mi sie podoba(dostalem próbke z phx) ale z tego co czytam na forum dobrze fero przykryc perfumami chociazby dla lepszego efektu spowodowanego wietrzeniem alko z perfum. wiec zastanawiam sie i nie wiem czy postawic na dyskrecje czy na zapach:)dodam ze obecnie dysponuje czarnym str8 wiec czy jesli wybiore zapachowe edge nie bedzie sie gryzło ze str8?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapach The Edge jest na tyle intensywny że gryzie się ze wszystkim. Jeśli nie stać cię na lepsze perfumy (str8 to raczej słaba marka na rynku) to weź wersję zapachową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kupilem edge zapachowe i phx probke jak narazie 2 dni testow i tak troche dziwnie ja jakis taki wyluzowany swobodniejszy czesciej zazartuje zagadam ale od drugiej str maly odzew jak uzylem phx jedno przechylenie i przykrylem to str8 to nawet jedna kolezanka w pracy sie troche niesmiale ale podsowala drugi dziem 2 przechylenia i czarny deo adidasa musialem bo zgubilem dozownik do perfum i zero reakcji ani u mnie ani u innych dzís zas edge bez przykrycia jakichs reakcj procz wspomnianych na poczatku brak jedynie zastanawia mnie jedno strasznie czuje je na jezyku tak jakby po opazeniu np herbata dodam ze uzylem jedna aplikacje(psikniece na szyje-przy zamknietych ustach:-)) czy to jest normalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

testy chyba zakończone-dawka wydaje mi sie idealna:) na poczatku uzywalem samego phx efekty jak wczesniej pisałem, potem samo edge jak urzywalem jedno psikniecie zadnych reakcji nie widzialem dwa psikniecia wieksza czesc znajomych z pracy(wiekszosc kobiety) jakos tak mnie unikala a kierowniczka z ktora siedze caly czas w pokoju nie dosc ze odzywala sie glownie sluzbowo to swego czasu nawet sie na mnie wydzierac zaczela ;/ wiec na kilka dni odstawilem fero az wpadlem na pomysl ze kupie wode perfumowana w markecie na pasazu(rozlewaja odrazu z butelek-nazwa nawet cos z bossem nie wiem nawet czy nie hugo boss-ciekawe czy zapachem tez przypomina oryginal, w kazdym razie trzyma sie dosc dlugo nawet po kapieli jeszcze czuc wiec chyba nie sa najgorsze) i znow testowac zaczolem najpierw po jednym przechyleniu testera na oba nadgarstki i rozsmarowanie po szyi op czym przykrycie perfumami bylo niezle juz wiecej sympatii w pracy kierowniczka zaczela podgadywac kolezanki czesciej sprawe do mnie mialy :) az wkoncu wpadlem na kolejny pomysl kupilem pusta buteleczke 9 ml z atomizerem i wlalem do tego probke phx dolewajac do tego mniej wiecej do 3/4 obietosci butelki perfum po czym tak 2-3 psikniecia po jednym za uszami i jedno na szyje i kolejny szok wszyscy sympatyczni i wogule milo :) no i dzis postanowilem wkoncu uzyc edge-po co ma sie marnowac nieuzywane wiec dalem po jednym psiknieciu z w/w mikstury phx za uszy i jeden psik edge na szyje i... ja mimo ciezkiego dnia chodzilem jak nakrecony wszyscy sympatyczni dziewczyna z ktora czasem czesc czesc dzis mimo pelnego biora do nie op opmoc pozniej ja spotkalem na sklepie i opowiada jak sobiie poradzila i takie tam hehe , kolejna kolezanka ktora i bez fero mi zyc nei dawala(swoja droga swego czasu nawet przy pomocy fero probowalem ja odstraszyc, ale chyba moje dalsze testy to zniweczyly ) coraz czesciej przychodzi szuka kontaktu zawsze jak sie mijamy to zaczepi da szturchanca a ostatnio to nawet zaczela sie tulic i od słonek mi wrzucac :) planuje niedlugo pojsc do klubu wiec zastanawiam sie o ile bede musial zwiekszyc dawke zeby podtrzymac ten efekt zainteresowania. zreszta swoja droga mialem fajna przygode w klupie po uzyciu mixa phi i edge. mianowicie mialem zamiar pobawic sie lepiej niz zwykle z kolezanka z ktora czesto sie spotykamy i imprezujemy w tym celu uzylem po jednym przeciagnieciu odwrocona probka phx po obu stronach szyi mniej wiecej 5-6 cm, jedno przechylenie i rostarcie na nadgarstkach i wtarlem w to wszystko chysteczke edge. i tak pojechalem do niej-godzina jazdy do klubu(odbilo nam ale fajna impreze znalezlismy :lol: ) ona jest z regoly wesola i wygadana wiec efektow niezauwazylem dojechalismy zostawilem ja przy klubie-trzymala kolejke do wejscia- ja pojechalem zaparkowac w miedzy czasie uzylem jeszcze po jednym przechyleniu phx na kazdy nadgarstek i rozsmarowalem po szyi i znow przykrylem edge z chusteczki. w klubie tanczymy a kolo nas 3 dziewczyny sie nagle pojawiaja i jedna nawet probuje sie dyskretnie ocierac-scisku jeszce wielkiego nie bylo- w miedzy czasie kolezanka do wc chciala to mnie za reke i chodz idziemy :wink: niestety odprowadzilem ja tylko pod drzwi, z wyjsciem do baru bylo to samo i tak kilka razy, na parkiecie bliskosci nie szukala ale caly czas obserwowala, pozniej znow widze jakas dziewczyne kolo siebie z tych co to na takiego jak ja nigdy by nawet uwagi nei zwrocila i sie podsowa i tanczy kolo nas kumpela to zauwazyla i zaczyna sie smiac ja to samo ale ona nie odpuszcza tak pare min to z przodu mnie to z tylu top z boku az wkoncu z braku mojej reakcji(tak mi sie wydaje) poszla tanczyc gdzie indziej odchodzac udalo sie jej jeszcze musnac moj tylek :twisted: i puki co koniec moich doswiadczen.

 

zastanawia mnei jedno dostalem probke perception ciekawe jak bedzie z tym i mixami, jest tylko jedna saszetka wiec nie poszaleje ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

feromony nie maja daty ważności poniewaz zalane są alkoholem. Należy je jednak szczelnie zamykać i przechowywać w chłodnym i suchym miejscu . W jakims poście ferum napisało , że ich trwałość może spokojnie wynosić 5 lat.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkońcu wykożystałem próbke perception i musze powiedziec ze efekty szokujące:

1) użyłem pół saszetki perception i na to mojego "bossa" i zona w samochodzie z tekstem " alez ty podniecająco pachniesz normalnie mam na ciebei ochote" dodam, że perfum uzywam juz od dłuższego czasu, ale po godz moze 2 jakos przestała czuc zapach

2) więc tego samego dni wieczorem użyłem reszte saszetki perception i przykryłem tym razem jednym psiknięciem the edge i.... :lol: a po wszystkim powiedziała ze to przez te moje perfumy wszystko

 

wiec chyba nei mam wątpliwości po wszystkich testach, błedach i próbach ze feromony działaja

 

teraz przymieżam sie dokupic phx i zmieszac z perception ciekawe co sie wtedy wydaży? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności