Skocz do zawartości

NPA czy The EDGE ?


Misiek90

Rekomendowane odpowiedzi

Siema chciałem się zapytać o wymienione wyżej fero. Dodam ze do tego zakupie próbkę pheromaxu. A może w ogóle kupić jakiś inny feromon mogę wydać 200zl na nie w tym miesiącu . :) Niewiele o nich wiem, ogólnie nie mam problemu ze sobą jestem przeciętnym facetem, ale znam wiele kobiet i wszystkim się podobam bo wydaje mi się ze jestem typowym samcem alfa :) ale chciał bym podkreślić ten efekt poznałem fajna dziewczynę rozmawiamy o wszystkim i o niczym jestem szczęśliwy że ją mam wiec pasowało by mi jak by ktoś napisał o fero w związkach :) i napisał czym różnią się te dwa feromony wymienione w temacie pozdro dzięki za wszystkie odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro twierdzisz, że jesteś samcem alfa to ani edge ani npa prawdopodobnie się nie sprawdzą. Dla naturalnych alfa najlepszy jest pheromax i to właśnie dzięki niemu to podkreślisz. Za 200 możesz kupić 5 próbek, ale czy ma to sens... ? Jeśli nie chcesz ryzykować to poczekaj i uzbieraj 269, po zamówieniu będziesz miał gwarancję. Możesz też kupić jedną próbkę i zobaczyć, czy faktycznie PHX się sprawdzi, ale jeśli nie to z gwarancji na kolejne zakupy już niestety lipa..

 

A nad BTB nie myślałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTB nie warto w tej sytuacji. PHX to najlepszy wybór. W próbki inwestować nie ma sensu, próbka dobra jest tylko jak się o miksach myśli... albo faktycznie, żeby wypróbować ;) Lepiej dozbieraj do flakonika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nad BTB nie myślałeś?

 

 

Możecie to przybliżyć bo w tym tygodniu już chciał bym zamówić :D kurku wspomniałeś coś o mixie BTB i PHX opiszesz jakieś działanie i wpływ na Ciebie. Ja fero znam z opowieści kumpla kupił próbkę phx i podobno kobitka mówiła ze ładnie pachnie podobno czul dziwne reakcje w jej zachowaniu bardzo chętnie całowała jego szyje wtulała się na niego tez podobno dziwnie działa ja nie twierdze ze to jakieś cudy i że dzięki temu zaciągnę babki do łóżka bo i bez tego sobie świetnie radze ale to chyba nie działa tylko na ludzi w około ale tez na mnie wiec możecie mi to jakoś opisać ?

 

 

Edit:

Jak wezmę samo phx to przykryje go byle jakimi perfumami ? napiszcie jak wy zaczynaliście bo ja w tym temacie bez kitu jestem nowicjuszem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności