Skocz do zawartości
chmurka

A co bezpośrednio do łóżka??

Rekomendowane odpowiedzi

Hej tak sobie właśnie myślę co chłopcy polecą tylko i wyłacznie do podniesienia atmosfery w łóżku. Chodzi o wzbudzenie wyjątkowej namiętności i sexu o którym się pamięta przez bardzoooooooooo długo. Mam do dyspozycji w tej chwili Pheromax i BTB ale jestem otwarta na propozycje innego fero :) >

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślisz zeto dobre połączenie bedzie? Jak rozumiem jedna aplikacja Pheromaxu plus trzy cztery pociagniecią BTB :) Ałaaa ale moze ktoś napisze coś z praktyki bo ja nie chcem sprawdzac na kimś innym tego połaczenia a chcem mieć pewność :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mysle ze tak, BTB podobno zwieksza podniecie w lozku o 200 % PHX tez, ale ja bym nie dawal 3-4 kropel BTB tylko jedna, wkoncu to bliski stosunek, zreszta podczas seksu wydzielany wiecej wlasnych feromonow.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mogłabyś się zastanowić nad K2 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie z tymi K2 taki problem że nikt tego dokładnie nie opisał na ferum A używając tego np do masażu raczej musiałabym pokombinować z opakowaniem i jakimś masażem Raczej facet by się zapytał a czym to chcesz mnie masować :evil: A ja wole zrobić seprajsa nie mówiąc co to ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi