Skocz do zawartości
traq

Feromony z... warzyw ;))

Rekomendowane odpowiedzi

".no ale da się zrobić własne feromony z jakichś warzyw owoców czy czegoś ??? " naprawde zabawne a chanel 5 zrobie se z ogrodowej trawki, ktora mam za oknem wymieszam z blotem i laski beda leciec na mnie :D a do tego polecamy peeling kwasowy brosto z blota i jest elegancko :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gruper

jeśli się je codziennie selera to działa to jak feromon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jesli faktycznie zobaczysz efekty dzialania takich feromonów - daj koniecznie znać. Poki co stawiam na syntetyki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość korczan

Ja też o tym słyszałem wpisz sobie w neta to na pewno znajdziesz parę artykułów o tym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość miszcz2planu

ja słyszałem że seler dobrze działa :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć Wam,

Wygoglowałem sobie, że z warzyw seler jest najmocniejszym afrodyzjakiem. Tutaj ( http://meskaenergia.pl/seler-wlasciwosci-dla-mezczyzn-na-potencje-seks/piszą jeszcze o tym, że wpływa na potencję i lepszy seks.
Nie wiem ile w tym prawdy, ale... odnoszę wrażenie jakby działało. Tzn. to może być tylko złudzenie, ale od dwóch tygodni codziennie jem seler (w różnej postaci - surówka/zupa/sałatka). Skoro działa jak afrodyzjak, to może i będzie skuteczny jako feromony? Tylko - czy wówczas wystarczy go jeść, czy może są jakieś wcierki z soku z selera? (wybaczcie jeśli piszę głupoty, ale jestem nowy w tym temacie).

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi