Skocz do zawartości

Feromony a inni samce?


Rekomendowane odpowiedzi

Cóż, taki krótkie, treściwe i dosyć głupie pytanie:

 

Czy mogą wystąpić jakieś nieporządane efekty, gdy w gronie kilkunastoosobowym conajmniej 2 facetów stosuje feromony? Czy może to nas jakoś nastawić negatywnie przeciwko sobie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, taki krótkie, treściwe i dosyć głupie pytanie:

 

Czy mogą wystąpić jakieś nieporządane efekty, gdy w gronie kilkunastoosobowym conajmniej 2 facetów stosuje feromony? Czy może to nas jakoś nastawić negatywnie przeciwko sobie?

 

Jeżeli , któraś z tych dwóch osób-facetów jak to ty nazwałeś przedawkuje feromon , nie wiedząc o tym , że to zrobił , może wystąpić u niego lub u ciebie lub też u tych dwóch osób agresja , np bez powodu rozpoczynanie kłótni. Ta kłótnia wywołana może być tym , że od osoby , która przedawkowała swój feromon będzie czuć potem (oznaka przedawkowania) lub też wewnętrznym ''odpychaniem'' od tej osoby , np. będzie się myślało: ''jakoś dziwnie bez powodu nie chce mi się przebywać z tą osobą'' i to może wystąpić nawet wtedy , kiedy atmosfera jest na wysokim poziomie , kiedy fajnie się rozmawia i nie wygląda na to , aby ktoś mógł przedawkować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stosuje feromony ze 4 lata i zauważyłem ze daiałają najle[piej sam na sam. W grupie im osoba blizej Ciebie tym wiekszy maja na na wpływ, i haczyk bo kobieta moze zostac pobudzona seksualnie nie koniecznie w Twoim kierunku , a facet poczuc sie silniejszy i sklonny wyrywania "Twojego towaru"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stosuje feromony ze 4 lata i zauważyłem ze daiałają najle[piej sam na sam. W grupie im osoba blizej Ciebie tym wiekszy maja na na wpływ, i haczyk bo kobieta moze zostac pobudzona seksualnie nie koniecznie w Twoim kierunku , a facet poczuc sie silniejszy i sklonny wyrywania "Twojego towaru"

 

hmmm uwaga po czasie "używając fero zauważysz niechęć wkraczania na twoje terytorium" no ja zauważyłem cos raczej odwrotnego ze strony innych otóż jesli gdzies wyjde z jakąś laską bezczelnie przychodzą zagadują ją obmacują itd hehe i to jakieś wymoczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest socjalne, jest produktem BARDZO ukierunkowanym na podryw i, moim zdaniem, przeznaczonym tylko dla osób o silnej psychice, którzy umieją sobie radzić z agresją (czy choćby niechęcią) ze strony innych facetów oraz potrafią wykorzystać strach przed swoją osobą u innych ludzi.

Pamiętaj, że efekty działania fero rzadko są widoczne na zewnątrz - ludzie potrafią tuszować to jak się czują, co czują wobec drugiej osoby i robią to praktycznie cały czas. Fero wywołuje jedynie zmianę w środku człowieka, to jak on da to po sobie opznać to już jego indywidualna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności