Skocz do zawartości

Jestem Nowy, Jakie fero wybrać ? POMOCY !!!


Camilio111

Rekomendowane odpowiedzi

Na początek cześć wszystkim, właśnie przed chwilą się zarejestrowałem i mam taki problem.

Niewiem jakie feromony wybrać zastanawiam się nad PHX , Chikarą i BTB.

Dodam, że jestem atrakcyjny i chodzi mi bardziej o takie działanie, które poprawiło by moją pewność siebie :)

Na początek moge zainwestować max 300 zł ( bo wiecie rok szkolny się zbliża ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z początku zatykałem nadgarstkiem dozownik i przechylałem flaszeczkę z BTB...

niewiele to dawało więc zmieniłem system

teraz przechylam BTB i czekam aż 1 kropelka spadnie na nadgarstek...

rozcieram kropelkę na drugim i na szyi...

czynność powtarzam w sumie dla 2-3 kropel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.podpinam się pod temat...

zastanawiam się które feromony kupić,waham się po miedzy pheromax a npa.które radzicie?chodzi mi o dodanie pewności siebie,zwiększenie zainteresowanie swoja osoba,podryw...(które bardziej skuteczne?) teraz coś o sobie,mam 19 lat,jestem dość atrakcyjny,zawsze czysty i pachnący :) z kobietami rozmawiam w pewnym stopniu na luzie ale zawsze jest jakaś blokada,trochę jestem nieśmiały :/ z góry dziękuję z wszystkie rady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok co do aplikacji ok ale mam pytanie do raczej zaawansowanych użytkowników feromonów :P Mianowicie jest napisane że przez pierwszy tydzień przy BTB stosować jedną kroplę a następnie zwiększać dawkę :P Jak to jest czy można zacząć od razu od np 2 kropel i zwiększać jaki to ma wpływ ?

 

 

Dziękuje ponownie Traq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie BTB ,mianowicie czy stosować systematycznie pierw przez tydzień po 1 kropli i rozprowadzać ją na szyi/okolice uszu czy wg swojego uznania nie w każdy dzień ? Ile Wy stosujecie kropel BTB i jakie efekty można było zauważyć w obecności kobiet/mężczyzn,no i czy przykrywać dosyć intensywnie BTB czy jednak delikatnie ? Ogólnie przy przykrywaniu psikać na miejsce rozprowadzenia ich ? Z góry bardzo dziękuje za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności