Skocz do zawartości

Rok NPA, od 2 tygodni PHX - obiecujące początki


drumer0308

Rekomendowane odpowiedzi

Oba środki działają, chociaż NPA gorzej. W moim przypadku duże dawki, NPA 1,5 do 2 kropli, PHX jedno pełne psiknięcie na jabłko adama i dwa psiknięcia perfum za uszami do obu specyfików. NPA działało tak średnio, raz tak raz nie, używam sporadycznie i mam już ponad rok i średnio jestem zadowolony, ale teraz kupiłem PHX 14 ml i jestem w szoku (dzisiaj znalazłem zabójczą dawkę) :D Przerzucam się całkowicie na PHX. Szukałem dawki od 2 tygodni zaczynając od przecierania wężykiem po szyi i stopniowo zwiększałem. Dzisiaj pierwszy raz zastosowałem jedno pełne psiknięcie ponieważ wcześniej nie widziałem efektów i wyszedłem ze znajomymi posiedzieć w pubie, właśnie wróciłem i postanowiłem od razu to opisać :D Warto też dodać, że zaaplikowałem wszystko przed 18sta i efekt utrzymywał się do 23 ale o tej poszedłem, więc prawdopodobnie jeszcze by działało dalej.

 

Zgarnąłem z pracy koleżankę i pojechaliśmy coś zjeść i spotkać się z kolejną koleżanką, więc miałem 2 ofiary 8) Usiedliśmy w Kfc, minęło pół godziny, dziewczyny zaczęło roznosić :lol: Siedzieliśmy jeszcze około 1.5 godziny zanim przyszli kumple i między czasie co wyprawiały to przechodziło ludzkie pojęcie... Jedna cały czas bawiła się kluczami od mojego auta i zachowywała się jak by miała ciężkie ADHD i na pytanie co jej się dzisiaj dzieje odpowiadała: nie wiem :oops: Druga była czerwona na twarzy, cały czas powtarzała, że dziwnie się czuje, że jej gorąco i że nie może już usiedzieć. Przyszli kumple poszliśmy do pubu spotkać się z resztą, w sumie 8 osób. 4 dziewczyny 4 facetów 8) Jedna z koleżanek usiadła koło mnie i wyraźnie było widać jak się do mnie zbliża, cały czas bawiła się włosami patrzyła na mnie i uważnie mnie słuchała. Druga siedziała naprzeciw mnie i caaaały czas we mnie patrzyła i jak popatrzyłem na nią i się uśmiechałem ona też odpowiadała uśmiechem, takim nieśmiałym. Trochę już je znam, tak nigdy się nie zachowywały także sam trochę dziwnie się w tej sytuacji czułem :oops: To dwie koleżanki z którymi się widziałem wcześniej już, na miejscu dwie kolejne dziewczyny których nie znałem, tzn. jedna to dziewczyna kumpla widziałem ją raz (ponad rok temu, miałem wtedy na sobie NPA i sądząc po obecnym jej zachowaniu wtedy nie działało), drugiej nie znałem w ogóle, jakaś jej koleżanka. Koleżanka średnio chciała się poddać działaniu fero, natomiast dziewczyna kumpla... masakra :oops: po jakichś 15 minutach, myślę, że jak wyczuła fero i zlokalizowała kto tym pachnie (podobnie jak wcześniej koleżanki, potrzebowały ok. pół godziny). Gadać specjalnie nie gadaliśmy, ale jak tylko ja nie patrzyłem na nią ona patrzyła na mnie, kiedy popatrzyłem na nią uśmiechała się... olała swojego chłopa odsuwała się od niego i siedziała wpatrzona we mnie, rozciągała i prężyła się na kanapie :oops: Tyle o działaniu na kobiety, co do facetów to nie wiem trudno mi to powiedzieć, 2 kumple na pewno spoko, zachowywali się normalne, jak zawsze, także w ich zachowaniu zmian nie zauważyłem. Jeden kumpel natomiast, z nim gadałem najmniej, na koniec jak już wychodziliśmy trochę dziwnie się zachowywał, jak by był trochę obrażony czy coś, ale też nie wiem, być może sobie wkręcam.

 

W każdym razie to działa jak cholera, znalazłem dawkę i jestem strasznie zadowolony :!::!::!: Teraz nic, tylko zacząć to wykorzystywać :twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniejsze nic nie dawały, absolutnie żadnych efektów, więc wylałem na siebie jedno psiknięcie i proszę... Ale tylko raz miałem tą dawkę na sobie, przede mną kolejne testy, już nie mogę się doczekać października i zajęć na uczelni 8) Dzisiaj przed pracą też może sobie zapodam i poobserwuję. Mam w pracy kontakt czasem z młodymi kobietami, może jakieś się dzisiaj trafią to zobaczymy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności