Skocz do zawartości

BTB+phx+The Edge? Spotkanie tuz tuz


Glonojad

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Od jakiegoś czasu przeglądam forum, lecz dopeiro dzisiaj się zarejestrowałem. Więc sprawa wygląda tak, że poluje na pewną kobietę

(nie, nie chodzi mi o sex tylko o związek :)) nie widizmy się codziennie, nasze spotkania są planowane, dlatego chciałbym robić od razu na niej piorunujące wrażenie :). Do dyspozycji mam: The Egde, BTB, Phx i perception. Dziwnym faktem jest to, że najmocniej działanie fermonów odczułęm po próbce The Egde, które na forum ma raczej złą opinię.

Jednak the edge butelkowane już szału nie robi. Moje pytanie brzmi:

Co sądzicie o mixie: 0,5kropli BTB za każde ucho, 2 smugnięcia patyczkiem od phx (kazde ucho + szyja) + przetarcie zwilozna chusteczka the edge po szyi i za uszami (chusteczka nasiaknieta 1 psiknieciem).

Wiem, ze kazdy ma swoja dawke feromonow (bawie sie nimi ponad rok) jednak nie mam czasu na testy, a spotkanie tuz tuz.

1. Co sadzicie o tym mixie? (ghlownie pytanie do osob ktore testowaly phx+btb)

2. Majac do dyspozycji takie feromony jakie wyzej wymienilem, jaki mix byscie polecali na uwodzenie?

3. Co sadzicie o maskowaniu fermonow antyperspirantem? (czasami nie wypada uzwyac perfum ale slyszalem tez, ze ludzie ktorzy przedawkuja fero i musza sie szybko ratowac psikaja sie wlasnie antyperspirantami ktore owe feromony zatrzymuja - tylko smrodek czy totalnie fero?)

Z gory dziekuje za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ja próbowałem mieszanki PHX+BTB i u mnie efekty były,więc polecam.

Jak chodzi o przykrywanie feromonów antyperspirantem to nie polecam,gdyż próbowałem i nie przykrył za dobrze feromonów czyli po chwili śmierdziało tak jak bym niczym nie przykrył.

Feromony są bardzo silne i zapach musi być naprawdę intensywny i długotrwały,więc najlepiej perfum albo woda toaletowa.

Ja obecnie używam do przykrywania feromonów wody toaletowej

Carolina Herrera 212 Sexy Men i sprawdza się rewelacyjnie,a zapach jest naprawdę wspaniały.Jedyną wadą tej wody to cena która wynosi ponad 200zł. za oryginalny flakon 50ml. w perfumerii,a na internecie nadziałem się na podróbki które są nic niewarte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja PHX + BTB stosowałem jak miałem próbkę i moja dawka była 0,5 kropli phx na prawą stronę szyi i 0,5 kropli na lewą,1 kropla BTB na prawą i 1 kropla BTB na lewą stronę szyi,1 przetarcie patyczkiem na jabłko Adama,za uszy i pod nos.

Jak stosowałem samo PHX to 1 kropla na prawą stronę szyi i 1 kropla na lewą i po jednym przetarciu patyczkiem na jabłko Adama,za uszy i pod nos.

Stosując samo BTB to 1,5-2 krople na lewą i 1,5-2 na prawą stronę szyi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy minimalnych dawkach nie zauważałem żadnych efektów,a przy lekko zwiększonych były ale rzadko i mniej zauważalne,więc postanowiłem zwiększyć i najlepsze efekty osiągnąłem przy takich dawkach jak napisałem w poprzednim poście.

Jednak teraz po dłuższym używaniu i ostatniej przerwie w stosowaniu fero takie dawki są zbyt duże i pożądane efekty przynoszą mi zmniejszone dawki,znaczy nie aplikuje feromonów za uszami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności