Skocz do zawartości

Czy to mój urok, czy może to ferro?


fpd1730

Rekomendowane odpowiedzi

Siema wam wszystkim, jako że to mój pierwszy post chciałem zapytać się was o jedną rzecz, dziś na uczelni kolega pokazał mi feromony, PHX zdaję się, moja reakcja na ich ujrzenie... Śmiech i stukanie się po głowie, kumpel jak to kupel zaczął mnie przekonywać że wcale go nie powaliło itd, a jak sam chce to mogę sprawdzić, nawalił sobie tego ustrojstwa na palec i posmarował mnie na karku, pod nosem, resztę z palca kazał sobie wetrzeć w nadgarstki, moja reakcja: "fuu... ku..., jak to sadzi, co to do ch... jest!" :lol: . Czym to jest miałem się za chwilę przekonać, więc zaczął się dzień na uczelni, jak co dzień, nudny wykład a potem zawijka do domu, (studiuję pedagogikę, na roku 500 dziewczyn i 20 facetów), do przemierzenia na aulę miałem dwa piętra, hehe, cóż to za zrządzenie losu, dwa piętra pokonywałem 20 minut, po drodze zdobyłem dwa numery telefonu, jeden od dziewczyny którą znam i chciałem się spytać o notatki, ale nie bardzo że tak powiem mnie lubiła, a drugi od dziewczyny która mnie zaczepiła sama, gadała coś o wykładzie i rzędach, kumpel stał obok i się śmiał a ona gadała do mnie jakieś bzdety które w ogóle nie miały sensu... Obce dziewczyny siedzące przede mną na wykładzie zaczęły się pierw obracać i uśmiechać, aż w końcu jedna się odwróciła i zaczęła do mnie zarywać na bezszczela... no KOSMOS! to wszystko sie działo przez półtorej godziny na uczelni. Nie uznaje sie za atrakcyjnego goscia, ani elokwentnego. Nigdy mi się coś takiego nie przytrafiło! Niesamowite! Czy to feromony??? Zachowywałem się zwyczajnie, nie rozumiem o co kaman!?

 

 

Postanowiłem że sobie kupie ferro, lecą już do mnie NPA i PHX próbka,

myślicie że dam radę coś tym podziałać? Jestem zachwycony działaniem i od 13 dzisiejszego dnia cały się trzęsę z niecierpliwości... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha to nie reklama!! chłopie! opanuj się! :D

 

a jeśli tak, to dlaczego mi nikt za to nie płaci? :(

Człowiek się cieszy że odkrył coś zdumiewającego, to zawsze się znajdzie taki co to podważy, "bo jak ja tak nie mam to on też na pewno nie może". I tu Cię zdziwię, zdarzyło się mi takie coś, nie wiem czy to ferro czy to moja pewność siebie po tym ekscesie na schodach ale dzień był zaj***sty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dziś pierwsza próba za mną, oczywiście przedawkowałem... NPA poszło na nadgarstki a PHX z wężyka za uszy i na jabłko adama, śmierdziałęm cały dzień jak skunks wg. mnie, nawet perfumy nie zadziałały, tu dziwne spostrzeżenie, nie wszystkie dziewczyny w których obecności przebywałem były dla mnie miłe, raptem jedna koleżanka która prawie wcale się do mnie nie odzywa i taka przepiękna brunetka co siedzi przede mną na wykładach obracała się co chwile i uśmiechała do mnie, za to inne wręcz uciekały jakbym je drażnił. Jutro przejade sie PHX za uszami i pod nosem, a NPA patyczkiem z phx przejade po nadgarstkach.

 

Fajerwerków nie ma ale nie jest źle :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie, poznałem swój błąd, oczekiwałem zbyt wiele po ferro :) teraz wiem że PHX + NPA to idealny wybór dla mnie, wielkiego BOOM nie było, ale jest taka subtelna różnica w tym jak mnie odbierają inni. Po użyciu patyczka z próbki PHX na próbce NPA, tzn. jedynie dotknięciu patyczkiem umoczonym w NPA nadgarstków, a następnie po miźnięciu się tym samym patyczkiem umoczonym w PHX za uszami i pod nosem, dzieje się coś niezwykłego z moim otoczeniem, ludzie po chwili stają się mili, nawet ojciec (ktoś napisał że NPA nie nadaje się w stosunkach rodzinnych, bo ojciec możne być agresywny) stał się spokojny i chociaż nigdy mi zbytnio nie ufał, teraz zaczął rozmawiać ze mną jak z równym, a nawet jak z kimś lepszym.

Moja dziewczyna stała się tak kochana jak nigdy, profesorowie na ćwiczeniach oceniają moje wypowiedzi na wysokim poziomie, wszyscy są bardzo mili i otwarci, trafiłem chyba w swoją dawkę.

Mój typ: PHX + NPA przykryte armanim powala na kolana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Tylko pamiętaj, że feromony nie działają w każdy dzień. To jest związane z fazami księżca, oraz (niezależnie od księżyca) z cyklami menstruacyjnymi kobiet. Różne kobiety mają poprzesuwane cykle. To samo tyczy pory dnia, miejsca i dnia tygodnia. Jeśli kobieta nie jest w trakcie owulacji, albo przed okresem to woli bardziej opiekuńczego faceta, w trakcie owulacji, przed okresem, a czasem nawet w trakcie okresu świetnie zadziała PHX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamiętaj, że feromony nie działają w każdy dzień. ...

 

największa bzdura jaką czytałem

albo coś działa albo nie

wyobraź sobie że to tak samo jak byś miał telefon komórkowy

kosztujący masę kasy

który działa tylko wtedy gdy jest określona pogoda w określone dni i jeszcze uzależnione od czegoś tam

a wniosek z tego jaki ?

sami sobie odpowiedzcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek to nie telefon. Związki chemiczne są regulatorami w organizmie. Człowiek podlega określonym rytmom. Wyjaśnia to między innymi biochemia i dziedziny jej pokrewne. Hormony i substancje o działaniu podobnym, między innymi feromony, wywołują szereg reakcji chemicznych. Ponieważ odpowiada za to zawsze grupa związków, dlatego działanie nie jest w każdym momencie identyczne. Przykładem jest owulacja u kobiet i określone dni kiedy mają większą ochotę na seks. Tak samo dzieje się u zwierząt. W dodatku człowiek ma funkcje reakcji na feromony w zaniku i ponad 10% ludzi w ogóle nie reaguje na feromony. Nic nie da działanie feromonów na ciebie, jeśli na przykład w pracy przeżyłeś/aś stres. Wtedy we krwi krążą kortykosterydy (np. kortyzol) i feromony nie podziałają, bo ich siła w stosunku do hormonu stresu jest nawet nieporównywalna. Tak samo ze zmęczeniem i wieloma innymi czynnikami. Dla zadziałania feromonów musi być spełniona grupa czynników. Przede wszystkim względny komfort psychiczny osoby poddanej działaniu tych związków.

Z cyklami związany jest poziom wytwarzania chormonów podnoszących libido, szczególnie u kobiet. Wiadomo, że w każdej fazie owulacji zmieniają się poziomy hormonów u kobiety. Fazy księżyca są związane z cyklami menstruacyjnymi, a także z gospodarką wodną organizmu i być może jakimś działaniem na mózg ( na razie tego nikt nie zbadał).

 

O jednej łyżeczce kawy też możesz powiedzieć, że zawsze działa. Tylko raz to odczujesz, a raz nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności