Skocz do zawartości
Rasta

sprośna mamuśka

Rekomendowane odpowiedzi

Zostałem poproszony przez kolegę o sfilmowanie występu jego paroletniego synka. Było to bożonarodzeniowe przedstawienie, w którym udział brały pospołu dzieci i rodzice. Atmosfera wigilijno-kolędowa, radośnie i bombkowo. Wszedłem z kamerką w tłumek rodziców. Teraz korzystam regularnie z NPA i także wówczas miałem na sobie kropelkę, wsmarowaną w szyję z rana. Nie minęła dłuższa chwila, jak zwróciła na mnie uwagę pewna blond mama o obfitym biuście. Zbliżała się do mnie, zbliżała, aż w końcu doszło do kilku otarć, najpierw ramię o ramię, a potem o ramię piersią :D W gęstwinie rodziców oglądających występ mogło to ujść za przypadek. Kiedy jednak na scenę wyszedł św. Józef ciągnący na powrozie osiołka (jednego z tatusiów na czworaka i z maską na twarzy), blond-mama ozwała się do mnie w te słowa: „Ależ perwersja! Prawie jak w tym rysunkowym dowcipie, Mikołaj bije rózgą renifera, a renifer na to: mocniej, ty obleśny grubasie!”..... I jak z tego morał? Że feromony działają niezależnie od okoliczności!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaki z tego morał? Hormony u kobiet działają niezależnie od okoliczności. Ale lepiej po alko i podczas dobrej zabawy :D Obawiam się, że kropla feromonów wtarta rano, wieczorem już nie miała większej siły przebicia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

małe wyjaśnienie: całe wydarzenie miało miejsce około południa, więc kropla NPA jeszcze robiła swoje :D Co do alku, zgadzam się w 100%, to potężny wzmacniacz feromonów. Kiedyś próbowałem na tym forum poruszyć temat łączenia fero z innymi (nieszkodliwymi) używkami, ale rozmowa zeszła z fero na tematy społeczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to chyba z feromonami nic wspolnego nie mialo, tylko kobiety ma dosc specyficzny humor, albo taki perwersyjny lubi :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

upłynął rok, a temat nadal aktualny (:

trasti7 - na pewno kobitka jest śmiała, bo inaczej nie powiedziałaby tego, co powiedziała. Dlaczego jednak uznała, że akurat przy mnie może sobie pozwolić na sprośne żarciki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a może to dyskusja prowadzona przez dystrybutorów, sprzedawców w celu podkręcenia atmosfery?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi