Skocz do zawartości

Jest to możliwe?! PHX a NPA


Uwodziciel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jestem ogólnie nieśmiały i nie powiedziałbym że jestem dominującym samcem alfa. Więc raczej powinno być NPA dla mnie. A teraz pytanko: jesli NPA jest dla mnie to nieważne ile PHX uzyję to nie będzie efektów? TE PYTANIE MNIE NURTUJE CAŁY CZAS. Pytam dlatego że sprzedałem NPA a został mi tylko PHX a jak wiadomo feromony nie sa tanie...

 

pozdrawiam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to pytanie się nie da odpowiedzieć bo to zależy od twojego organizmu.

Jednemu skutkuje NPA, drugiemu PHX, a trzeciemu i jedno i drugie.

Dlatego testuj i stwierdzaj czy działa czy nie i sama ci się odpowiedź nasunie na nurtujące cię pytanie.

 

U mnie PHX zwiększa pewność siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już testowałem do dzisiaj czasami na różne okazje różne dawki i nie widziałem zbytnio efektów... ale od dzisiaj zaczłem dobieranie dawki tak jak to na forum polecają, czyli od jutra do piatku będe do pracy nakładał tylko jedno dotknięcie wężyczkiem pod nos i dziennie bede zmywał a w weekend bede sobie robił przerwe od fero i w nastepnym tygodniu dwa dotknięcia wężyczkiem i tak stopniowo ąż zauważę efekty ;) ...jestem ciekaw. Jesli po iluś tygodniach nie bede widział efektów to trudno... sprzedam PHX i zakupie NPA(znowu...), bo po NPA jakies tam efekty były(jestem w 99% tego pewny) i pomyslalem ze PHX lepszy to sprzedałem NPA no i zakupiłem PHX ;/ pozdro...

PROSZE INNYCH BY TEŻ SIE WYPOWIADALI NA TEN TEMAT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że NPA bardziej odpowiada Twoim potrzebom (jesteś nieśmiały), nie znaczy, że phx nie będzie działać. Efekty fero zależą od indywidualnych uwarunkowań. Taktyka stopniowego zwiększania dawki jest jak najbardziej prawidłowa - stosuj ją konsekwentnie i wkrótce sam będziesz wiedział, czy phx działa w Twoim przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jutra do piatku będe stosował jedno dotknięcie wężyczkiem pod nos do pracy a w weekend odpoczynek od fero. Miałem w tym tygodniu nakładać fero ale sie rozchorowałem i siedziałem w domu ale od jutra ostro zaczynam dobieranie dawki:)). Obym jak najpredzej znalazł swoją:)... a jak nie to trudno, sprzedam PHX i zakupie NPA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności