Skocz do zawartości

Pheromax OXY... jak na razie rozczarowuje


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Korzystając z promocji w końcu skusiłem się na Pheromax OXY.

Sporo sobie po nim obiecywałem po wcześniejszych doświadczeniach (już około 5 letnich) z feromonami. I... no właśnie.

Jak jestem zachwycony NPA i BTB (długo się do niego przekonywałem) i miło wspominam zwykły Pheromax, tak OXY odnoszę wrażenie, że nie działa.

I nie piszcie o dawkach - testowałem i minimalne i te duże. Jakieś doświadczenie w końcu mam. Testowałem wśród znajomych i obcych osób, kobiet i mężczyzn. Zagadywałem i obserwowałem.

I w zasadzie nic. Jak na produkt o tak wysokiej cenie rozczarowuje.

Czy ktoś też ma takie doświadczenia z tym fero? A może wręcz przeciwne?

Na razie skłaniam się ku sprzedaży obu flakonów i zakupem w to miejsce NPA i BTB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem, oxytocyna chamuje pożądanie, a wyzwala więź. Czyli działa antagonistycznie do reszty feromonów w PHX.

 

Popieram, sam od dluzszego czasu testu oxy sama lub w mixie - jednak ma to i swoje plusy. W zaleznosci od tego do czego jest nam potrzebne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za merytoryczne odpowiedzi.

Ciekawie to brzmi. Czyli w uproszczeniu można powiedzieć, że zwykły Pheromax powoduje u kobiety podniecenie i ochotę na niezobowiązujący seks, a dodatek oxytocyny powoduje w uproszczeniu "stan zakochania"?

Czyli Peromax Oxy należy stosować bardziej odpowiedzialnie? :D

Muszę to przemyśleć, bo testuję go w środowisku pracy...

I zamiast flirtu może mnie spotkać poważny romans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dużym uproszczeniu mniej więcej może tak się zdarzyć. Może nie tyle kobieta się zakocha, co będzie chciała blisko przebywać, przytulić się, będzie spokojna. Tylko miej na uwadze, że sam także wytwarzasz feromony w różnych proporcjach, więc każdy będzie odbierany trochę inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności