Skocz do zawartości

PHX + percpetion = miłe spotkanie


naphozord

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj byłem na spotkaniu z pewną damą:) . To nasze 1 spotkanie. A więc 1 kropla phx do tego percpetion troszkę a na to perfuma. Spotykamy się , gadka leci leci. nie widziałem jakichś konkretnych znaków , oprócz tego że ciągle była rozgadana "a pisała że jest bardzo nieśmiała" , Muszę napisać że ja byłem mocno pewny siebie, ale to chyba przez to że wcześniej 2 piwka strzeliłem. Najlepsze się zaczęło gdy wyszliśmy , spacerek nad rzeczką. I Te jej spojrzenia , całowanie , tulenie. Ten wzrok jak by była uległa , i prosiła o więcej , wtulanie się ehhehe , ]. Była gotowa pójść do mnie do domu. Ale ze względu że to dobra dziewczyna , miła i grzeczna , wolałem odpuścić. Po za tym nie chciałbym potem myśleć , że to tylko zasługa feromonów. Na koniec dała mi cześć swojej garderoby i powiedziała że oddam jej przy następnym ;] ehhehe dobra sztuczka. No i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje! ja wczoraj bawiłem się z the edge. Dwa psiki na szyję, rozsmarowane także na nadgarstkach. Wybrałem się do klubu, wyczaiłem stolik, przy którym siedziały 4 dziewczyny z dwoma kolegami. Rozmawiałem z każdą po kolei, a skończyłem na pogawędce z najładniejszą. Ach, te długie spojrzenia w oczy! Telefon mam zapisany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@naphozord

 

takiej mieszanki to chyba jeszcze nie próbowałem. Działanie phx i the edge wydaje mi się poniekąd pokrewne i raczej za zasadne uznaję mixy typu phx + btb.... ale kto wie? Bądź pionierem! Odkrywaj nieznane lądy! Przecież tu nie ma dogmatów; próbuj, testuj i znajdź to, co Tobie odpowiada najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEHEhe pierwsze słyszę. A o której godzinie jest ta pełnia księżyca??;]

 

A dzisiaj w Kościele miałem dość nie miłą sytuację. Przed wyjściem psiknąłem sobie 2 razy The EDGE . Na szyję i włosy. Siadam w ławce a Kobieta przede mną , (45+) nagle wstała popatrzyła na mnie z pod byka i poszła gdzie indziej. Facet obok mnie , strasznie przebierał dłońmi. Zdecydowałem się wycofać żeby jeszcze nie usłyszeć nie miłych słów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie w okolicy pełni, a więc 2 dni, dzień przed, dokładnie nie podam, chodzą poddenerwowani i są skłonni do awantur. Równo w czasie pełni już nie. Natomiast w pełnię dobrze się uprawia seks ze swoją dziewczyną, ale na podryw obcej to kiepski moment, tak samo przez tydzień od momentu pełni.

 

Napiszę wam jeszcze, że najlepszy czas na sprzedaż np. na Allegro to czas przed kwadrą, która wypada przed pełnią, aż do kwadry. Czyli dobrze jest wystawić sobie przedmiot po nowiu. Na temat najlepszego czasu do podrywu wam nie podam 8)

 

- "A dzisiaj w Kościele miałem dość nie miłą sytuację. Przed wyjściem psiknąłem sobie 2 razy The EDGE . Na szyję i włosy. Siadam w ławce a Kobieta przede mną , (45+) nagle wstała popatrzyła na mnie z pod byka i poszła gdzie indziej."

 

- Widocznie wyczuła od ciebie diabła :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności