Skocz do zawartości
Grypek

Zapach The Edge dla meżczyzn

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś orientuje się jaki zapach perfum odpowiada męskiemu zapachowi The Edge? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akurat tutaj ciężko to określić, nie spotkałem perfum podobnych do tego. Trzeba kupić lub dostać próbkę i sprawdzić samemu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akurat szukałem już w kilku perfumeriach ale nic choćby kapkę nie przypominało tego zapachu :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadza się zapach jest dosyć specyficzny i raczej ciężko go porównać z czym kolwiek. Natomiast miałem ostatnio sytuacje ze wyczułem ten zapach u kogoś przypadkowego w tramwaju i moja reakcja była taka ze uśmiechnąłem się lekko pod nosem :lol: To tylko potwierdza oryginalność tego zapachu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja bym porównał zapach The Edge z jakąś wodą po goleniu.... śmierdzi mi jak jasna cholera ale upodobania są różne. Musisz po perfumeriach pochodzić i poniuchać jakieś wody po goleniu moim zdaniem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie edge ma bardzo fajny zapach, na pewno niepowtarzalny bo jak pisałem wcześniej, podobnych perfum nie widziałem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj 2h w perfumerii i nic ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myśle że nie ma perfum..wody która by odpowiadała zapachowi The Edge,zapach jest nie samowity dlatego akurat sam,te fero wybrałem,dlatego że nie tylko działa na otoczenie ale też na mnie samego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nowy zapach The Edge jest podobny do środków do odstraszania komarów... zobaczymy co na to ludzie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja się parę dni temu dyskretnie w pracy psiknolem i po prau minutach usłyszałem od koleżanki ... "czujesz ten zapach coś jak by jakie s krople żołądkowe??" :?:lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie bylo lepiej (jakiś czas temu) jak wszedłem do niewielkiego zamkniętego pomieszczenia. Jeden z kolegów do mnie "Pachniesz jakimiś ciastkami cynamonowymi" :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi